Як повністю видалити доту 2 з комп’ютера і деінсталювати моди

Dota 2 – популярна розрахована на багато користувачів онлайн-гра, у якій мешкають мільйони шанувальників по всьому світу. Але навіть така гра може в один прекрасний день набриднути користувачеві, і він захоче повністю видалити доту 2 з комп’ютера, щоб відпочити від гейминга. Або ж користувачеві доведеться деінсталювати додаток через багів з метою подальшої перевстановлення. У будь-якому випадку від правильності видалення програми залежить працездатність операційної системи: не варто нехтувати інструментами для комплексного очищення реєстру.

деінсталяція модов

Встановити МОДС в доту просто, а ось видалити – завдання не з легких навіть для просунутих користувачів. У випадках, коли після установки чергового оновлення, пакета модифікацій і т. Д. На комп’ютер Dota 2 відмовляється запускатися, або якщо користувачеві просто потрібно видалити Dota mods за непотрібністю, врятувати ситуацію можна за допомогою інструменту «Перевірка цілісності кешу». Щоб перевірити несправність кеша і видалити моди з Доту 2, необхідно слідувати простий інструкції:

 1. Запустити клієнт Steam.
 2. Перейти у вкладку «Бібліотека» ( «Library») – на крайній лівій панелі інструментів відобразиться список всіх ігор, доданих в акаунт поточного користувача.
 3. Клацнути по елементу списку «Dota 2» правою клавішею мишки, і в меню, що розкрилося вибрати параметр «Властивості».
 4. У діалоговому вікні «Dota 2 -« Властивості »зайти на третю зліва ятати під назвою« Локальні файли ».
 5. У вкладці «Локальні файли» натиснути на інтерактивну клавішу «Перевірити цілісність кеша …».
 6. На екрані з’явиться віконце з смугою завантаження – «Перевірка файлів Стим». Дочекатися закінчення автоматичного процесу перевірки файлової системи – про завершення відновлення кешу свідчить напис «Все файли успішно пройшли перевірку». Закрити вікно, тапнув на відповідну опцію.
 7. Можна приступати до геймінгу.

Якщо зазначений вище спосіб не допоміг видалити Dota 2 mods, то можна спробувати скористатися наступною інструкцією:

 1. Відмовитися від усіх непотрібних модифікації в Steam Workshop. Для цього в стім зайти в крайню праву вкладку «INSANE», розташовану на верхній панелі інструментів. У списку, що розкрився вибрати опцію «КОНТЕНТ».
 2. У вікні «INSANE» вибрати четверту вкладку «Продукти Майстерні» і перейти по посиланню «Підписка», розташованої в правій частині екрана над опцією «Зіграно».
 3. На екрані з’явиться список підписок – для видалення того чи іншого об’єкта треба клікнути на кнопку «Відписатися».
 4. Знищити каталог, який знаходиться в директорії «SteamLibrary» «steamapps \ workshop \ content \ 331470». Також деінсталювати файл під назвою «appworkshopacf» в директорії «SteamLibrary \ steamapps \ workshop».
 5. Відкрити гру – перевірити, щоб вона запускалася і нормально працювала, а потім приєднати функцію Steam Cloud. Для цього перейти в «Налаштування» в стім, і на лівій панелі інструментів вибрати восьмий пункт зверху – «Cloud». Прибрати позначку, яка знаходиться поруч з опцією «Увімкнути синхронізацію зі Steam Cloud для підтримуваних програм».
 6. Після відключення синхронізації потрібно зробити резервну копію гри в Steam. Для цього – зайти в свій аккаунт через клієнт. У лівому верхньому кутку екрану натиснути на опцію «Steam», і в списку, що розкрився вибрати п’ятий пункт меню «Створення резервної копії та відновлення ігор …».
 7. Відкриється діалогове вікно вибору дії – поставити галочку навпроти пункту «Створити резервні копії програм» і клікнути «Далі».
 8. Наступним кроком стане вибір гри, яку потрібно зарезервувати – позначити елемент галочкою і клацнути «Далі».
 9. В поле «Папка для збереження резервної копії» вставити шлях до директорії збереження даних – перейти до наступного кроку.
 10. Ввести будь-яке ім’я файлу і натиснути на «Далі».
 11. На екрані з’явиться смуга завантаження – після закінчення процесу створення бекапа Dota 2, потрібно натиснути на кнопку «Закрити».
 12. За замовчуванням файли резервного копіювання зберігаються в Фолдер «Backups» кореневої папки «Steam». Якщо зайти в папку «Backups», то можна виявити безліч Фолдер з назвою «Disk_number», де замість «number» стоять цифри від 1 до 12. Це і є ті дані, які знадобляться для відновлення гри з резервної копії в разі, якщо після наступних операцій настане fatal error і Dota не запуститься.
 13. Почистити все збереження, а також файл під назвою «persistent» з каталогу «SteamLibrary \ steamapps \ common \ Everlasting Summer \ game \ saves».
 14. Перевірити, що гра працює.

Якщо після всіх вищевказаних дій моди з гри не зникли, то доведеться видалити Dota 2 з комп’ютера і встановити її заново. Для цього є наступний механізм дій:

 1. Зайти в «БІБЛІОТЕКУ» вибрати в меню, що розкрилося опцію «ІГРИ». Всі встановлені програми в стім підсвічуються білим кольором.
 2. Навести курсор на назву деінсталліруемой гри для видалення Dota 2 c ПК натиснути на опцію «Видалити вміст …».
 3. На моніторі з’явиться вікно підтвердження дії – натиснути «Видалити». Після цієї події компоненти програми з фолдера «Program Files \ Steam \ steamapps \ common» будуть стерті.
 4. Тепер потрібно зайти в SteamLibrary \ steamapps \ common \ Dota 2 і знищити файл «appmanifestacf».
 5. Повторно встановити доту – створити папку з назвою програми в «Program Files \ Steam \ steamapps», відкрити ігровий клієнт і натиснути правою кнопкою миші по встановлюється об’єкту в розділі «ІГРИ». Клікнути «Встановити».
 6. Перевірити працездатність Доти 2: МОДС з неї точно будуть видалені.

Щоб видалити доту 2 не тільки з комп’ютера, але також з «Бібліотеки» Steam, слід:

 1. Перейти на офіційний сайт Стим.
 2. Увійти до свого облікового запису.
 3. У верхній частині браузера знайти розділ «ПІДТРИМКА».
 4. Ввести в пошуковому рядку «Dota 2» клікнути по відобразити результати пошуку.
 5. Вказати причину видалення – їх всього 3 «Не виправдала очікувань», «Проблеми з геймплеєм» і «Я хочу назавжди видалити гру з свого аккаунта».
 6. Клікнути на «Так, видалити перераховані гри з мого аккаунта».
 7. Після натискання на цю клавішу на сайті з’явиться повідомлення «Комплект Dota 2 назавжди видалений з вашого облікового запису user_name».

Зверніть увагу! Після видалення Dota з «Бібліотеки» повернути гроші не вийде. Крім того, користувач втратить все ігрові досягнення і речі. Для того щоб заново встановити гру, потрібно повторно заплатити. Таким чином, видаляти аккаунт Доти – вкрай нераціонально. Простіше написати в Службу підтримки і попросити, щоб обліковий запис тимчасово відключили.

Деінсталяція Доти 2

Перед тим як повністю видалити доту з комп’ютера, рекомендується створити файл відновлення системи, так як не виключено, що компоненти системи можуть пошкодитися після тотальної чистки реєстру від компонентів гри. Тому перш за все потрібно виконати наступні маніпуляції:

 1. Зайти в «Панель управління» у вкладку «Відновлення» через меню «Пуск» для користувачів Windows 7 і через пошуковий рядок Windows для власників 10 версії операційної системи (ввести команду «Відновлення» і клікнути по відобразити результати лівою кнопкою миші).
 2. У діалоговому вікні перейти за гіперпосиланням «Налаштування відновлення».
 3. Зайти у вкладку «Захист системи» і клікнути на кнопку «Створити …».
 4. Вказати ім’я і фолдер для збереження поточного стану Windows і файлової системи – діяти згідно підказкам на екрані.
 5. Тапнуть «Застосувати» «ОК», перезавантажити ПК.

Щоб у користувача з’явилася можливість видалити доту з комп’ютера, йому необхідно завершити виконуючий процес і почистити список автозагрузок. Для цього важливо чітко слідувати інструкції:

 1. Затиснути Win + R і ввести команду «taskmgr» без лапок – тапнуть «Далі».
 2. Перейти на першу закладку «Процеси» перевірити, щоб в списку «Додатків» і «Фонових процесів» не було компонентів деінсталліруемой програми. При виявленні exe Доти – клацнути по ньому правою кнопкою мишки, і в списку, команд вибрати опцію «Зняти задачу».
 3. Перейти у вкладку з найменуванням «Автозавантаження», пошукати деінсталліруемий елемент і клікнути по ньому правою клавішею миші – «Відключити».
 4. Вийти з «taskmgr», після чого знову скористатися комбінацією Win + R і вбити код «msconfig» без лапок, тапнуть на «Enter» або «Ок».
 5. Вибрати вкладку «Служби» встановити прапорець біля «Не відображати служби Microsoft», потім клацнути на інтерактивну кнопку «Вимкнути всі».
 6. Тапнуть «Застосувати», «ОК» і перезавантажитися.

Тепер можна видалити доту 2 з комп’ютера як за допомогою штатних засобів операційної системи, так і скориставшись спеціальними програмами-дєїнсталлятора по типу Revo Uninstaller, Uninstall Tool і CCleaner. Розглянемо кожен із зазначених способів очищення ПК від компонентів додатків.

Вбудовані інструменти Віндовс

Щоб повністю видалити доту 2, достатньо:

 1. Клікнути по значку лупи – вбити пошуковий запит «Установка і видалення …».
 2. У списку програм знайти Dota 2 – клацнути по об’єкту правою клавішею мишки і ініціювати деінсталяцію натисканням клавіші «Delete».
 3. Коли процес видалення тапнуть на «Готово» і вийти з «Параметрів».

При даному способі очищення Windows велика ймовірність того, що в реєстрі залишаться сміттєві файли, які доведеться очищати або вручну, або за допомогою тих же утиліт.

Revo Uninstaller

Для видалення Доти в Revo Uninstaller потрібно:

 1. Завантажити додаток з офіційного сайту, встановити і відкрити.
 2. У вкладці «Деінсталятор» знайти Dota.exe – клацнути по об’єкту правою клавішею миші і натиснути «Деінсталяція».
 3. Після видалення гри на екрані з’явиться вікно перевірки реєстру – вибрати «Високий рівень» режим і натиснути «ОК».
 4. Очікувати закінчення перевірки registry – клікнути на «Виділити все», «Delete» і «Далі».
 5. Тапнуть «Готово», виконати ребут.

У зазначеній утиліті можна також чистити кеш додатків, cookies, історію перегляду браузера, сліди в реєстрі, список автозагрузок. Єдиним недоліком софту є те, що він платний: пробний режим закінчується через 30 днів з моменту установки на ПК, після чого потрібно ввести ключ ліцензії.

Uninstall Tool

Для деінсталяції Доти 2 в даній утиліті потрібно:

 1. Зайти в лівий верхній пункт меню «Деінсталятор».
 2. Клацнути по грі правою клавішею миші і натиснути «Delete».
 3. По завершенні автоматичного видалення компонентів програми на моніторі з’явиться діалогове вікно зі списком залишкових файлів і записів в реєстрі – виділити всі об’єкти і натиснути «Delete».
 4. Вийти з UninstallTool і перезавантажити комп.

CCleaner

Для видалення Доти 2 через CCleaner потрібно:

 1. Перейти в меню «Service» в розділ «Видалення програм».
 2. Клацнути по exe-файлу правою кнопкою миші, і в меню, що розкрилося натиснути «Деінсталяція».
 3. Зайти в меню «Реєстр» відзначити галочками об’єкти розділу «Цілісність» і ініціювати «Пошук проблем».
 4. Слідувати підказкам на екрані – по завершенні процесу перевірки registry натиснути на «Виправити …».
 5. Вийти з програми і перезавантажитися.

очищення реєстру

Щоб повністю видалити доту 2, потрібно обов’язково почистити registry від непотрібних ключів, попередньо увійшовши на ПК в «безпечному режимі». Для того щоб завантажитися в захищеному режимі, потрібно:

 1. Здійснити перезавантаження з одночасним затисненням кнопки «Shift».
 2. У вікні «Вибір дії» зайти до другого розділу «Діагностика».
 3. В меню «Diagnostics» тапнуть на підрозділ «Доп. параметри », після чого вибрати меню« Параметри завантаження ».
 4. Натиснути клавішу «3» або «F3» комп’ютер включиться в захищеній конфігурації.
 5. Затиснути комбінацію Win + R, ввести команду «regedit» без лапок і тапнуть на «Enter».
 6. У вікні «Registry Editor» створити копію поточного стану реєстру – з цією метою тапнуть на «Файл» «Експорт …» вказати параметр діапазону «Весь», фолдер для зберігання даних і натиснути «Зберегти».
 7. Натиснути комбінацію Win + R і ввести назву віддаленого об’єкта, тапнуть на «Знайти далі».
 8. Найбільша частина сміття зберігається в розділі «HKEY_CURRENT_USER» в директорії «Software» пошукати компоненти Доти в зазначеному Фолдер. При виявленні небажаної записи – клацнути по ній правою клавішею мишки і натиснути «Delete». Крім того, рекомендується перевірити на наявність сміттєвих даних папку «HKEY_LOCAL_MACHINE». Чистити інші папки, особливо недосвідченим користувачам, не рекомендується.

Можна також скористатися відмінною утилітою для чищення registry під назвою Reg Organizer. Величезним плюсом даної програми є те, що користувачеві не доведеться вручну правити реєстр – досить запустити інструмент автоматичного очищення registry. Більш того, інтерфейс програми буде зрозумілий всім і кожному. Щоб прибрати залишки Доти 2 з комп’ютера в RegOrganizer, слід:

 1. Завантажити софт з офіційного сайту, встановити і відкрити. Можна скористатися портативної версією інструменту для роботи з registry.
 2. Перейти в розділ «Автоматичне чищення реєстру».
 3. У вікні «Експрес-перевірка системи» запустити перевірку реєстру за трьома параметрами «Логічна структура», «Файлова система» і «Фізична структура». Слідувати підказкам на екрані.

Ссылка на основную публикацию