Як повністю видалити Internet Explorer з комп’ютера

Хтось активно користується браузером Internet Explorer і не хочуть навіть встановлювати інші програми для перегляду сайтів, задовольняючись лише стандартними функціями виходу в інтернет від Microsoft. Інша частина користувачів дотримуються зовсім іншої думки, і навіть хочуть видалити його зі свого комп’ютера через непотрібність. Також причина видалення може бути в тому, що ІЕ не працює, або почав видавати помилки. Але стикаються з однією проблемою. Так як IE є стандартною програмою на Windows і входить в нього, як один з компонентів, то видалити його звичайний методів не виходить.

Ми допоможемо вам видалити Internet Explorer з вашого ноутбук, або комп’ютера. Єдине, що ми будемо вимагати від вас – дотримуватися всі наші поради, щоб зробити все правильно, і видаленням даного компоненту не викликати ніяких збоїв в системі.

Видалення Інтернет Експлорер

Так як переважна більшість користувачів використовує на своїх обчислювальних пристроях, чи то пак комп’ютерах переважно операційну Віндовс 7, то робити будемо все на її прикладі. Тим більше, що в Windows 8 і 10 все робиться за схожим принципом.

 • У першому кроці треба відкрити Пуск. Все знаю, як це робиться? Така кнопочка з логотипом Windows, в правому кутку нижньої панелі.
 • У списку відкриємо “Панель управління“.
 • Ставимо варіант перегляду: “великі значки“, Щоб було зручніше орієнтуватися. І відразу ж відкриваємо розділ “Програми та засоби“.
 • Відкрилося віконце, в якому все зазвичай видаляють встановлені програми. Але в цьому списку ви не знайдете ИЕ. Нам потрібно відкрити “Включення або відключення компонентів Windows“.
 • Відкрилося вікно і почався процес завантаження всіх стічних програм і додатків. Не поспішайте нічого закривати, дочекайтеся, коли пошук завершиться. Після чого клацніть по прапорці біля “Internet Explorer“.
 • Вискакує попередження. Натисніть кнопку “ОК“.
 • Тепер ще раз “ОК“, Щоб закрити це вікно.

У нас вийшло видалити оглядач IE. Тепер запустити його буде неможливо, так як буде вилітати помилка. Але на цьому процес інсталяції не закінчується. Дотримуйтесь кроків, які описані нижче.

Деактивация поновлення IE

Тепер треба відключити оновлення оглядача, тому як він може встановиться знову в разі застосування нових оновлень з центру оновлень Windows.

Щоб відключити їх проводимо такі операції:

 • Нам знову знадобляться “Програми та засоби“. Якщо ви встигли їх вже закрити, то зайдіть туди. Інструкція описана вище.
 • Виберіть пункт “Перегляд встановлених оновлень“В лівій колонці.
 • Прокрутіть сторінку до тих пір, поки не знайдете напис “Internet Explorer 11“. Коли вона буде у вас на очах, зробіть клацання правою клавішею мишки по ній і виберіть з випав меню пункт “вилучити“.

Підтвердіть свої дії і терпляче чекайте кінця деінсталяції.

І на цьому ще не все. Слід повністю бути впевненим в тому, що IE встановиться знову. Тому треба приховати оновлення.

 1. Зайдіть в ПУ (Панель управління).
 2. Windows Update.
 3. Клацанням миші відкрийте сторінку “необов’язкові оновлення“.
 4. Знайдіть там “Internet Explorer 11“, Або 8,9, або 10, якщо у вас старі версії.
 5. Клацніть по цьому пункту правою кнопкою миші і виберіть “Приховати оновлення”.

Ось тепер, ви можете сміливо заявити собі, що повністю видалили браузер Інтернет Експлорер з усього ПК.

Видалив, але тепер хочу повернути

Ви видалили браузер, але тепер є необхідність його повернути знову? Тоді читайте інструкцію, як встановити IE. Там все розписано по кроках і зрозуміло. Це робиться аналогічно видалення, тому проблем з відновленням виникнути не повинно.

Ссылка на основную публикацию