Як повністю видалити клієнт Origin з комп’ютера і знищити аккаунт

Якщо користувачеві більше не потрібен Origin, то необхідно повністю видалити клієнт з комп’ютера. У разі, якщо користувач не планує в найближчому майбутньому використовувати дану програму, можливо, потрібно буде деактивувати обліковий запис, щоб уникнути несанкціонованого доступу до аккаунту з боку третіх осіб.

деінсталяція ігор

Видалити гру з Origin можна трьома способами:

 • через офіційний клієнт Оріджін,
 • через штатний інструмент Віндовс «Установка і видалення програм»,
 • за допомогою сторонньої утиліти.

Розглянемо кожен із зазначених варіантів деінсталяції.

Варіант 1: Деінсталяція через клієнт

Коли користувач бажає видалити гру з комп’ютера, але при цьому не хоче втрачати ігровий процес, то перед деінсталяції необхідно створити резервну копію ігровий папки. Для цього буде потрібно виконати наступні маніпуляції:

 1. Зайти в директорію «C: \ Program Files \ Origin Games» знайти папку, дані з якої потрібно зберегти, – клікнути по ігровому Фолдер правою клавішею миші і натиснути “Копіювати» або клацнути по папці лівою кнопкою миші і скористатися комбінацією Ctrl + C.
 2. Вибрати місце на жорсткому диску або на знімному носії, куди потрібно перенести ігровий фолдер. Упевнитися, що на жорсткому диску достатньо місця для зберігання даних, після чого потрібно натиснути правою клавішею миші в будь-якому вільному просторі в папці призначення і натиснути «Вставити» або скористатися поєднанням Ctrl + V.

Описаний вище метод підійде в наступних ситуаціях:

 • гра не стоїть у черзі на скачування,
 • користувач в даний момент не грає в неї.

Зверніть увагу! Необхідно мати доступ до Інтернету: за відсутності мережевого підключення імовірна помилка при спробі переміщення ігрового фолдера.

Для видалення будь-якої гри через офіційний клієнт EA Games буде потрібно:

 1. Відкриття програми – перейти в розділ «Бібліотека», розташований на крайній лівій панелі інструментів. У вказаній директорії зберігаються всі коли-небудь встановлені гри на сервер.
 2. Знайти деінсталліруемий об’єкт – клацнути по ньому правою клавішею миші та ініціювати видалення натисканням клавіші «Delete».
 3. На екрані з’явиться діалогове вікно з повідомленням «All add-ons, bonuses, and files in the game installation directory will be removed». Натискаючи «Yes», ​​користувач погоджується з тим, що разом з game буде вилучений і ігровий процес.
 4. Запускається процес автоматичного деінсталяції компонентів гри з жорсткого диска.

Згодом можна буде відновити ігровий процес після перевстановлення клієнта EA Games. Для цього:

 1. Зайти на сайт Оріджін, скачати і інсталювати останню версію.
 2. Відкриття програми і увійти в систему під своїм ім’ям.
 3. Клацнути на ті ігри в розділі «Бібліотека», які потрібно встановити на ПК – клікнути «Завантажити».
 4. У момент початку завантаження натиснути на паузу, вийти з програми.
 5. Зайти в папку з резервною копією ігровий директорії – скопіювати її та вставити в «C: \ Program Files \ Origin Games» потрібно замінити всі файли в місці призначення на дані з резервної копії.
 6. Після завершення копіювання відкрити клієнт і запустити процес завантаження.
 7. Програма самостійно перевірить встановлені компоненти і завантажить тільки пошкоджені і відсутні дані.

Зверніть увагу! Зазначений вище спосіб не зможе забезпечити якісний бекап налаштувань. Для їх збереження необхідно скористатися cloud storage.

Також можна відновити гру з збереженої директорії і через сам клієнт. Для цього потрібно:

 1. Перейти в ігрову бібліотеку – тапнуть правою клавішею мишки по цікавого ігрового значку. У списку, що розкрився вибрати опцію «Визначити місце розташування …».
 2. Вказати директорію зі збереженим Фолдер і клікнути «Вибрати папку».
 3. Програма самостійно перевірить компоненти гри і завантажить тільки пошкоджені і відсутні дані.
 4. Можна приступити до геймінгу.

Якщо користувачеві настільки набридла гра, що він не тільки хоче деінсталювати її з ПК, а й видалити її назву зі списку в «Бібліотеці» в своєму акаунті Оріджін, тоді йому доведеться звернутися до служби підтримки за номером +74956605317. Телефон доступний з 12 до 17:00 за мск, с Пн. по Пт .: вказане дію вимагає підтвердження власника облікового запису EA Games.

При цьому геймер повинен розуміти, що витрачені гроші за гру йому ніхто не поверне, а якщо він захоче пограти в неї пізніше, то спочатку доведеться заново оплатити game, завантажити і тільки потім приступити до геймінгу.

Набагато простіше приховати ігрову іконку в «Бібліотеці», клікнувши по ній правою клавішею миші та вибравши опцію «Сховати». Після зазначеної маніпуляції небажаний об’єкт не буде відображатися в обліковому записі. Для відображення прихованого значка досить перейти у вкладку «Заховані гри» в фільтрі відображення.

Деякі геймери вирішували проблему відображення ігрової іконки в Оріджін за допомогою зміни параметра файлу «hidden», розташованого в папці «C: \ ProgramData \ Origin \ InstalledGames.xml» зі значення «0» на «1», і налаштувань «gameid» 71170 для альфа- і 71171 для beta-версій. Крім того, можна спробувати очистити файли кеш наступним способом:

 1. Вийти з програми.
 2. Увійти в «Провідник Windows» і налаштувати відображення прихованих папок (якщо вони не відображаються).
 3. Знищити директорії «C: \ Користувачі \ [Username] \ AppData \ Local \ Origin \ Origin», «C: \ Користувачі \ [Username] \ AppData \ Roaming \ Origin», а також «C: \ ProgramData \ Origin».
 4. Повторно відкрити клієнт, дочекатися поновлення компонентів програми.

Однак ці два призначених для користувача методу не гарантують повної деінсталяції елемента з ігрової бібліотеки – краще зв’язатися з фахівцем і обговорити питання по телефону, вказаному вище.

Варіант 2: Деінсталяція за допомогою Windows

У ОС Віндовс є свої утиліти для деінсталяції. Для того щоб видалити будь-який софт, досить слідувати інструкції:

 1. Зайти в «Параметри» найпростіше потрапити в зазначений розділ «Панелі управління» через значок у вигляді шестерінки, розташований у верхній частині клавіші виходу з системи.
 2. У вікні “Додатки” знайти деінсталліруемий об’єкт – клікнути по ньому і натиснути на «Delete».
 3. Слідувати підказкам «Майстра деінсталяції». Клікнути «Готово», перезавантажити ПК.

Варіант 3: Деінсталяція в CCleaner

Найпростішим варіантом деінсталяції програм є видалення за допомогою спеціальних утиліт. Для даної мети цілком підійде безкоштовне ПО «CCleaner». Для очищення системи від компонентів будь-якої програми за допомогою даної утиліти знадобиться:

 1. У вікні програми вибрати розділ «Сервіс».
 2. Тепер увійти в верхній підрозділ основного меню – «Видалення програм».
 3. Виділити деінсталліруемий об’єкт лівою кнопкою миші, після чого клікнути на кнопку «Деінсталяція».
 4. Підтвердити свої дії, натиснувши «ТАК».
 5. Очікувати завершення роботи «Майстра видалення».
 6. Закрити CCleaner, перезавантажити ПК.

Деінсталяція в MAC OS

Для швидкого видалення клієнта з Macbook або iMac слід:

 1. Знайти деінсталліруемий клієнт в директорії «Програми».
 2. Перемістити об’єкт в «Кошик», утримуючи елемент лівою клавішею миші.
 3. Почистити відро для сміття.

Щоб повністю почистити пристрій MAC OS від компонентів Оріджін, буде потрібно:

 1. Зайти в вікно «Finder», натиснути «Command» або кнопку Apple одночасно з комбінацією Shift + G через пару секунд з’явиться вікно «Переходу до папки».
 2. Вбити команду «~ / Library /», потім клацнути на клавішу «Перехід».
 3. У вікні «Бібліотеки» вибрати директорію «Preferences», клікнути на «com.ea.Origin.plist» і натиснути на «Delete».
 4. Повернутися в фолдер «Library» і зайти в «LaunchAgents» знищити об’єкт з ім’ям «Origin».
 5. Клікнути «GO» на панелі «Finder», вибрати третій пункт списку, що розкрився «Enclosing folder».
 6. Повторювати попереднє дію до тих пір, поки користувач не потрапить в жорсткий диск.
 7. На HDD відкрити папку «Library» і перейти в директорію «LaunchDaemons».
 8. Знищити файл під ім’ям «com.ea.origin.ESHelper.plist».

Деактивация аккаунта

Щоб тимчасово відключити свій обліковий запис в Origin необхідно зайти на офіційний сайт EA Games в розділ «Допомога» і:

 1. Клікнути по логотипу Оріджн.
 2. Вказати платформу – Mac або Windows.
 3. Зайти в розділ «Мій обліковий запис».
 4. Вибрати один з доступних варіантів «Щоб видалити обліковий запис».
 5. Клацнути на «Вибрати спосіб зв’язку».
 6. Ввести свій логін і пароль.
 7. Заповнити форму звернення – слідувати інструкції на екрані.

Якщо користувачеві потрібно видалити зайві підключення облікові записи в Origin, то йому також знадобитися звернутися в техпідтримку EA через форму на офіційному сайті в розділі «Переміщення між обліковими записами». Також можна зв’язатися з фахівцем технічної підтримки користувачів за номерами +7 (495) 660-53-17, +7 (495) 642-73-97 (з 13 до 22 за київським часом по буднях).

У користувача є так зване «Право на забуття», отримати яке він може тільки після звернення до Служби підтримки користувачів. Щоб повністю видалити акаунт Origin, рекомендується:

 1. Зайти в офіційний клієнт під своїм ім’ям.
 2. В налаштуваннях вказати США і зайти в Live Chat.
 3. Заповнити форму звернення англійською. Наприклад, можна в якості причини видалення облікового запису вказати наступне: «I do not use my account and I’ve decided to delete it».
 4. Підтвердити запит, відповівши на питання фахівця техпідтримки, який може запитати ID користувача в Оріджін, e-mail і секретне питання.
 5. Через 2 тижні на пошту гравця прийде лист, в якому потрібно перейти по посиланню для підтвердження наміру знищити свій аккаунт.

При цьому користувач повинен розуміти, що після видалення Origin зробити unblock облікового запису не вийде – це незворотний процес, крім того:

 • вся особиста інформація з баз даних Оріджін, в т. ч. всі придбані гри, підписки, покупки та інший контент, буде безповоротно втрачено,
 • користувач не зможе користуватися сервісами EA Games, в т. ч. обліковими записами в Pogo або SW: TOR, які прив’язані до EA,
 • особиста інформація користувача в системі, в т. ч. його звернення в службу підтримки, буде стерта,
 • розсилки і підписки, на які був підписаний користувач, більше не будуть приходити на його поштову адресу,
 • віддалена обліковий запис не підлягає відновленню – всі дані будуть стерті,
 • при цьому частина інформації про користувача так і буде зберігатися в системі в зв’язку з вимогами міжнародного права.

Таким чином, видаляти обліковий запис EA не має сенсу: набагато простіше тимчасово її деактивувати.

Ссылка на основную публикацию