Як повністю видалити програму uBar з комп’ютера і очистити реєстр

Програма убар надає користувачеві доступ до різноманітного контенту, будучи, по суті, альтернативою торренту. Але якщо даний програмний продукт більше не потрібен, то для видалення uBar з комп’ютера буде потрібно докласти трохи зусиль для того, щоб в реєстрі не залишилося залишкових файлів і «лівого» софта.

стандартна деінсталяція

Щоб повністю видалити uBar, можна спробувати скористатися стандартним методом – вбудованим інструментом Windows. Для цього потрібно:

 1. Тапнуть на значок меню «Пуск», зліва списку, що з’явився знайти іконку у вигляді шестерінки – «Settings», зайти в налаштування.
 2. Вибрати вкладку «Програми», розташовану в лівій частині екрана під опцією «System».
 3. Також потрапити в це меню можна в пошуковому рядку Windows, розташованої праворуч від значка «Пуск» зайти в значок лупи і ввести ключові слова «Установка і видалення програм».
 4. З’явиться список встановлених програм, в якому потрібно вручну знайти видаляється додаток, або скористатися пошуковим рядком в розділі «Пошук, сортування та фільтрація …».
 5. Натиснути лівою кнопкою миші по найменуванню програмного рішення і тапнуть «Delete».

Важливо! Стандартні засоби Windows не дозволяють повністю очистити комп’ютер від залишкових файлів. Тому після того як uBar буде видалений з компа, потрібно почистити реєстр вручну – метод для професіоналів, або за допомогою спеціальних утиліт по типу Revo Uninstaller або CCleaner.

Для чищення реєстру вручну необхідно:

 1. З робочого столу викликати командний рядок. Для цього буде потрібно одночасно затиснути клавіші Win + R.
 2. У вікні «Виконати» ввести ключове слово regedit – інструмент для роботи з реєстром. Відкриється вікно «Редактора реєстру».
 3. В даному редакторі натиснути на поєднання Ctrl + F для того, щоб запустити пошук. Ввести назву недавно віддаленої програми – «uBar». Головне – ввести найменування без помилок, інакше система видасть компоненти абсолютно іншої програми, і можна випадково стерти потрібні дані. Натиснути на «Знайти далі».
 4. Система відобразить всі файли, пов’язані з даним продуктом. Буде потрібно вручну стерти всі непотрібні файли, що залишилися після деінсталяції. Для цього навести мишкою на назву кожного відобразився елемента, клікнути на «Delete», потім повторно підтвердити деінсталяцію.
 5. Для продовження пошуку непотрібного контенту утримувати клавішу F3 ». Для виділення всіх елементів списку клікнути по першому файлу і затиснути комбінацію Ctrl + Shift + End.
 6. Виконати дії з пунктів 4 і 5 до того моменту, як на екрані з’явиться напис: «Пошук в реєстрі завершений».
 7. Перевірити заради інтересу, чи дійсно всі небажані дані стерлися – затиснути Ctrl + F, «Знайти далі», ввести найменування додатки і т. Д.

Буває, система видає помилки деінсталяції, а саме: спливають вікна з написом: «Неможливо …». Панацеєю стане робота в «безпечному режимі». Щоб перейти в такий режим користувача, необхідно здійснити ребут і навести курсор на зазначену для даної ОС клавішу. Так, на Windows 7 клікнути на F8. Для 10 версії в процесі перезавантаження комп’ютера утримувати клавішу «Shift»:

 1. Після перезавантаження даними способом на дисплеї з’явиться діалогове вікно. Користувачеві слід обрати «Пошук і усунення несправностей».
 2. Далі зайти в меню «Додаткові параметри» і натиснути на «Параметри завантаження».
 3. Встановити потрібний параметр – «Безпечний режим», і зробити ребут повторно.
 4. Після завантаження ПК встановити параметр: їх всього 3 – під пунктами 4, 5 і 6, юзер повинен утримувати пару секунд F4, F5 або F Для чищення реєстру досить вибрати F4.

Потрапити в безпечний режим на Windows 10 можна і простішим методом, без ребута:

 1. Затиснути Win + R і викликати команду msconfig.exe або клікнути по значку лупи і ввести ключові слова «Конфігурація».
 2. В меню «Конфігуратора системи» зайти в «дорослих», внизу вікна вибрати в розділі «Параметри завантаження» необхідний режим. Натиснути на «ОК».
 3. Переступити до зачистки від leftovers.

Через сторонній софт

Більшість фахівців сходяться на думці, що без наявності знань в даній сфері краще використовувати утиліти для повної і «чистої» деінсталяції. Наприклад, щоб видалити uBar з комп’ютера повністю, слід завантажити одну з нижчезазначених програм:

 • Revo Uninstaller,
 • CCleaner,
 • IObit Uninstaller.

Розглянемо роботу в кожній із зазначених утиліт.

Revo Uninstaller

Щоб повністю видалити програму uBar з комп’ютера за допомогою Revo Uninstaller, потрібно виконати наступні кроки:

 1. Завантажити софт з офіційного сайту і встановити на комп’ютер. Додаток є умовно безкоштовним: пробна версія працює 30 днів.
 2. Запустити анінсталлер. Перейти у вкладку «Усі програми» і в пошуковому рядку ввести ключове слово – назва цієї програми.
 3. У вікні Revo відобразиться шуканий продукт. Тапнуть по ньому лівою кнопкою миші і вибрати «Delete».
 4. Очищення буде проводитися автоматично – відкриється вбудований дєїнсталлятор: слідувати вказівкам на екрані. Крім того, буде створена точка для відновлення компонентів додатка при виникненні «нештатної» ситуації.
 5. Підтвердити деінсталяцію в спливающем вікні – клікнути «Так».
 6. За фактом закінчення процесу на екрані висвітиться віконце з повідомленням, що деінсталяція успішно завершена – клікнути «ОК».
 7. Перейти до очищення реєстру від слідів присутності програми: натиснути «Сканувати» краще шукати «сміттєві» файли в «просунутих» режимі. Запускається процес пошуку залишкових файлів, після закінчення якого на екрані з’явиться відповідний список leftovers.
 8. Клікнути по «Вибрати все» і «Delete». Підтвердити деінсталяцію, натиснувши повторно на «Delete».

Зверніть увагу! Будь-які завантажувані з Інтернету додатки рекомендується видаляти за допомогою Revo, т. Е. Натиснути по .exe правою кнопкою миші і вибрати відповідний програмний продукт.

CCleaner

Безкоштовний CCleaner помітно спрощує процес видалення uBar з комп’ютера в Віндовс 7:

 1. Завантажити та встановити офіційний софт.
 2. Перейти на вкладку «Service», розташовану в лівій частині вікна CCleaner – значок гайкового ключа.
 3. Виділити лівою кнопкою мишки видаляється файл.
 4. Підтвердити процес деінсталяції, клікнувши «ОК» в діалоговому вікні.
 5. Запустити вбудований інструмент деінсталяції, вибравши «Так».

Зверніть увагу! На жаль, даний софт не дозволить до кінця стерти всі залишкові файли віддаленого програми з жорсткого диска комп’ютера. Тому рекомендується або скористатися іншою утилітою, або вручну почистити реєстр.

IObit Uninstaller

Не дуже популярна, але при цьому потужна і зручна утиліта дозволяє як видалити uBar pro і почистити реєстр від залишкових файлів, так і просканувати комп’ютер на наявність вірусів. Особливо підійде IObit користувачам ОС Windows 7. Щоб деінсталювати небажаний софт:

 1. Завантажити IObit з офіційного сайту, встановити і запустити програму.
 2. Натиснути на зелену кнопку «Delete».
 3. Перед стиранням даних можна залишити точку їх відновлення, після чого спуститися вниз екрану і повторно вибрати «Delete».
 4. Після очищення жорсткого диска від небажаного ПЗ слід увійти в меню «Потужне сканування» для знищення слідів інсталяції.
 5. Запустити процес, почекати 3-5 хвилин, після чого виділити список знайдених елементів і клікнути по «Delete».

Зверніть увагу! У IObit реалізована можливість примусового знищення даних. Так, якщо ubar.exe ніяк не хоче віддалятися – при спробі скоєння даного дії спливає віконце з Error, то слід натиснути «Видалити примусово». Крім того, через IObit можливо самостійно увійти в папку з реєстру і подивитися, чи не залишилося там непотрібної інформації – досвідчені користувачі можуть стерти дані вручну.

Позбутися від плагіна

Щоб видалити video and audio plugin uBar, що є рекламним вірусом, слід:

 • в пошуковому рядку ввести поєднання слів «Панель управління», перейти до пункту «Видалення програми»,
 • слідувати стандартному механізму стирання даних,
 • почистити реєстр вручну: зазвичай додаткове ПО для знищення вказаного плагіна встановлювати не потрібно.

Щоб позбутися від плагіна убар в будь-якому з використовуваних браузерів, наприклад, Chrome, рекомендується в першу чергу скинути настройки браузера. Для цього:

 1. Зайти в праве крайнє меню зверху екрану у вигляді трьох точок, розташованих один над одним.
 2. Клікнути на третій пункт знизу «Налаштування».
 3. Прокрутити курсор в самий низ дисплея і натиснути на «Додаткові».
 4. Спуститися вниз до розділу «Скидання налаштувань» і вибрати пункт меню «Відновлення за замовчуванням». З’явиться діалогове вікно, в якому варто клікнути по «Скинути настройки».
 5. Здійснити перезавантаження системи і слідувати механізму, представленому нижче.

Встановити на ПК легкий софт AdwCleaner, розроблений спеціально для боротьби з банерної рекламою. Плюсом даного рішення є його неконфліктність з системою: можна спокійно користуватися клінера, не боячись, що він буде заблокований антивірусним ПЗ. Для повного видалення зазначених елементів браузера від uBar з компа потрібно:

 1. Завантажити AdwCleaner, встановити і відкрити.
 2. Вибрати «Сканувати» в головному вікні: запуститься процедура складання списку шкідливого ПО, до якого система віднесе video and audio plugin, а заодно і інші віруси.
 3. Натиснути на «Очищення» для знищення знайдених файлів. По завершенні перевірки буде потрібно виконати ребут системи.

Якщо завдання вирішити за допомогою AdwCleaner не вийшло, то можна завантажити Zemana Anti-malware:

 1. На головній сторінці програми вибрати «Перевірити» і чекати закінчення сканування системи.
 2. Натиснути на «Далі» шкідливе ПО буде автоматично виключено.

Якщо і на цей раз не вийшло позбутися нав’язливого плагіна, то допоможе Malwarebytes:

 1. Запустити перевірку ПК на наявність вірусів. Почекати завершення процесу.
 2. Тапнуть по «Видалити вибране».

Для видалення завантажень uBar необхідно:

 1. Відкрити програму і знайти зліва на панелі інструментів значок у вигляді хмари зі стрілкою, спрямованої вниз, – це і є посилання на всі завантажені файли.
 2. Відкрити вкладку і почистити дані вручну.
Ссылка на основную публикацию