Як позбутися від банера вимагача?

У цій статті ми з вами поговоримо про проблему, яка зустрічається майже у кожного третього користувача, а саме про те, як позбутися від банера вимагача. Ми розповімо вам, як реально впоратися з цією проблемою.
Нещодавно мій брат, лазять по просторах інтернету, зловив такий банер (не буду говорити на якому сайті). Що ж таке цей банер, все просто – це вірус. Я звичайно все виправив і задумався, що не кожен може позбутися банера вимагача, тому пропоную прочитати цю статтю, вона вам допоможе.

Як позбутися від банера вимагача

Багато радять зайти на сайти провідних антивірусних компаній, які подскажуткак позбутися банера вимагача. На мій погляд, це нісенітниця, вірніше вони надають такі послуги, але як я зайду на їх сайти, якщо мій комп’ютер заблоковано цим банером. Смішно!
Робити ми будемо по-іншому. Тож почнемо. Якщо у вас встановлена ​​Windows 7. Перезавантажуємо свій комп’ютер і при завантаженні тиснемо F8, відкриються «Додаткові варіанти завантаження», заходимо в «Усунення неполадок комп’ютера». Так, зайшли, потрапили в «Параметри відновлення системи», вибираємо рядок «Відновлення системи», вибираємо точку відновлення і тиснемо «Далі», чекаємо відновлення, перезапускаємо комп’ютер і банера наче й не було. Але він же повинен десь залишитися! Не шукайте, не знайдете!
Якщо ви, таким чином, усунули неполадку, і відповіли собі на запитання як позбутися від банера вимагача, то це не дороблений вірус! Якщо ви зустріли повноцінний вірус, ви не зможете виправити таким способом, так як він видаляє всі точки відновлення і в безпечному режимі он так само висвічується, як і при звичайному завантаженню. Що робити?
А зробимо ми в такий спосіб. Також перезапускаємо систему, при завантаженні тиснемо F8, але тут (Додаткових варіантах завантаження) йдемо не в усунення неполадок, а в «Безпечний режим з підтримкою командного рядка» (до речі, у кого до цих пір встановлена ​​Windows XP це ваш варіант позбавлення від банера спочатку ). У цьому режимі, в командному рядку вводимо команду msconfig (Для Windows XP командаexplorer, потрапите на робочий стіл, потім ПУСК – ВИКОНАТИ – msconfig), Потрапляємо в автозавантаження, шукаємо незнайомий процес. Запам’ятовуємо шлях розташування вірусу. Потім знімаємо галочку з незнайомого, шкідливого процесу і тиснемо «Застосувати» і «ОК». Набираємо в командному рядку explorer, відкриється провідник Windows. Заходимо в «Мій комп’ютер», проходимо по шляху, який ми запам’ятали і видаляємо сам вірус. Після цього перезапускаємо комп’ютер, і вуаля, все готово ніякого банера немає. Я після всіх дій також чистив реєстр за допомогою програми CCleaner. Як запустити реєстр і працювати з ним, Ви можете дізнатися також на нашому сайті.
Ось ви і дізналися, як позбутися від банера вимагача. Сподіваюся, моя стаття допомогла вам. Якщо немає, то звертайтеся, будемо розбиратися на місці!

Ссылка на основную публикацию