Як позбутися від Ви хочете запустити цей файл?

У статті наводиться пару простих варіантів як позбутися від надокучливого вікна з написом в шапці ” Ви хочете запустити цей файл? “При спробі запустити давно перевірену програму. Я працюю в Windows 10, проте описане підійде і для інших версій.

Привіт, в статті блогу продовжуємо позбуватися від чергових “зайвих” налаштувань Windows, і сьогодні прибираємо докучливі вікна, що попереджають про можливі небезпеки під час запуску програми. Ну, хто ж не бачив віконце, подібне до того, що вище? Б’юся об заклад, це попередження з’являється в той момент, коли ви запускаєте саме програму, завантажену з мережі.

Причому, що характерно – з’являється в нижній частині можливість відключити подібні повідомлення в майбутньому, знімаючи галочку навпроти “Завжди питати при відкритті цього файлу”:

вікно-то нікуди не дінеться, а чек-бокс пропаде!

нічого не змінить. Хіба що … пропаде САМА можливість щось змінити в появі таких повідомлень. Знущаються что-ли?

Ви хочете запустити цей файл? Проведемо Windows.

Раз Windows помітила, що запускається нами файл з мережі, змусимо її подумати, що це не так. Думаю, у всіх вас є який-небудь архіватор. RAR або 7 ZIP або щось подібне. Сенс подальших дій, думаю, зрозумілий: покладемо програму в архів, а потім її з цього архіву повернемо на місце. Поїхали.

  • з мережі на комп’ютер потрапила невелика утиліта Autoruns.exe, контролююча автозапуск Windows; і ось ця біда супроводжує кожен її запуск:
  • запаковують програму в zip-архів
  • перейменують файл програми, скажімо, в Autoruns1.exe:
  • а тепер просто розпакуємо, збережемо і запустимо. Вікно з попередженням “Ви хочете запустити цей файл?” При запуску програми більше не турбує.

Ви хочете запустити цей файл? Це можна скасувати в настройках.

Щоб повідомлення подібного роду більше нас не турбували, звернемося до мережевих налаштувань. Точніше, до налаштувань оглядача. викличемо вікно параметрів за допомогою в пошуку:

inetcpl.cpl

і дозволимо запуск викачаних з мережі файлів. Всі кроки – в одному малюнку:

Пробуйте. У кого вийшло?

ПОПЕРЕДЖЕННЯ.

Якщо ви вирішите піти таким шляхом, вам доведеться мати справу з появою ще більш настирливих повідомлень з боку Windows: на цей раз з боку Центру повідомлень. Вони будуть з’являтися всякий раз при завантаженні. Так що наступного разу ми.

Успіхів нам всім.

Ссылка на основную публикацию