Як працює і для чого потрібен іонізатор повітря?

Концентрація легких аніонів в повітрі природної атмосфери завжди різна. Вона визначається конкретними природними умовами місцевості. Найбільш багатими на негативні аероіони кисню (їх ще виділяє) місцями є гірські і морські курорти, ліси, бори, узбережжя річок і озер. Саме в цих місцях часто розташовуються здравниці і санаторії. Концентрація тут становить 600 – 50 000 іонів на 1 см / куб повітря.

У закритих приміщеннях кількість аніонів в повітрі завжди знижено в 10-15 разів, відхиляючись від санітарних норм. Це призводить до аероіонної недостатності, яка стає причиною розвитку у людей серйозних захворювань з хронічним перебігом, передчасного старіння, зниження імунітету і навіть смерті.

Навіщо потрібен іонізатор повітря в приміщенні на зразок іонізатор води Tyent Rettin? Відповідь проста: він значно поліпшить якість повітря, знизить вплив шкідливих факторів навколишнього середовища і поширення інфекцій вірусного типу, що передаються повітряним шляхом, а також підвищить опірність організму до шкідливого впливу несприятливих факторів.

Для чого потрібен іонізатор повітря на зразок іонізатора води Dion Blue ще? Подумайте про електроприладах, які при роботі знижують кількість іонізованого кисню в повітрі. Їх електромагнітне поле стає причиною прискорення процесу переходу кисню іонізованого в кисень молекулярний. Саме тому приміщення, в яких є безліч різних електроприладів, так потребують встановлення іонізатора.

Як працює іонізатор повітря і зволожувач повітря Вента? Принцип роботи цього приладу грунтується на дії коронного розряду або випромінюванні різноманітного походження. Як правило, побутові іонізатори працюють на ультрафіолетовому випромінюванні. Коронний розряд формує аероіони під впливом високого різнополярного напруги.

Сучасні іонізатори забезпечені і функцією очищення повітря, так як ультрафіолетове випромінювання і електростатичне напругу, створювані іонізатором, ефективно видаляють з повітря грибки, віруси, бактерії, частки пилу, неприємні запахи і тютюновий дим.

Площа дії іонізатора визначається потужністю випромінювання і створюваним електричним полем. Для приміщень площею 20-22 кв. м підійдуть малопотужні прилади як вентилятор з іонізатором, а потужні – для площ понад 50 кв. м.

Як працює іонізатор повітря – відео

Іонізатор повітря: користь і шкода

Звичайно, про користь іонізатора і зволожувача повітря сьогодні вже знають всі, але необхідно пам’ятати і про те, що будь-яка техніка може в певній кількості завдавати і шкоди. Розглянемо негативні сторони цього приладу, а заодно дамо поради щодо його використання.

Якщо іонізатор забезпечений УФ-лампою як зволожувач повітря Aquacom, перебувати в приміщенні під час його роботи не рекомендується. Великі концентрації озону можуть завдати шкоди людському організму. Не варто залишати прилад включеним на цілий день. П’ятнадцяти хвилин в ранковий і вечірній час буде цілком достатньо, щоб очистити і наситити іонами приміщення, причому на цей час його потрібно залишити.

Якщо в кімнаті знаходяться новонароджені, люди після операції, або домочадці з порушеним кровообігом головного мозку, а також страждають на бронхіальну астму, що супроводжується частими і гострими нападами, іонізувати повітря тут протипоказано. Тут потрібен зволожувач повітря Vitta або очищувачі повітря Ballu.

Встановлювати іонізатор рекомендується в приміщеннях з телевізорами та комп’ютерами, щоб знизити концентрацію позитивно заряджених іонів, що поширюються в радіусі 1,5 м. Чи відчуваєте втому, сухість очей, головний біль після довгої роботи на комп’ютері? Чи не роздумуйте, встановлюйте іонізатор повітря.

Ссылка на основную публикацию