Як працюють режими оновлень в програмі Windows Insider

Ентузіасти програми Windows Insider, які беруть участь в програмі тестування попередніх збірок Windows 10 і Windows Insider напевно добре орієнтуються в тому, який цикл або режим поновлення їм підходить найкраще. Але що, якщо ви новачок і не орієнтуєтесь в усіх цих «рингах», режимах і циклах? Це керівництво допоможе вам розібратися в принципі роботи Windows Insider, однією з найуспішніших програм Microsoft, а також підібрати собі найоптимальніший режим отримання оновлень.

Всього в програмі Windows Insider є три режими отримання оновлень:

Fast Ring. В цьому режимі оновлення користувачі отримують нові версії ОС найчастіше і найшвидше. Вони виходять приблизно щотижня і часто супроводжуються великим списком нововведень і критичних виправлень. Найголовніше, що треба знати про Fast Ring полягає в тому, що оновлення в цій гілці постійно супроводжуються списком допущених в реліз багів. Іноді вони не особливо настирливі, а іноді і дуже серйозні, тому Fast Ring рекомендується тільки в якості другої операційної системи (на комп’ютері) для тестів або на другому вашому смартфоні. Вкрай не рекомендуємо використовувати Fast Ring-збірки на основний машині через великий ризик нестабільності. Та й велика кількість програмного забезпечення може просто не працювати.

Slow Ring. Якщо дуже хочеться працювати з попередніми збірками на своєму основному комп’ютері або смартфоні, можна скористатися режимом Slow Ring. У цьому «кільці» оновлень нові версії операційної системи виходять значно рідше (раз на 5-6 тижнів), але ці збірки значно стабільніше. У них просто менше багів. Оскільки це все ще preview, є шанс напоротися на якусь неприємну недопрацювання. Slow Ring також відмінно підходить для тих, хто сидить на Fast Ring і побачив, що у випущеному білді допущений критичний для користувача баг. Тоді пристрій переводиться в Slow Ring і чекає більш стабільного оновлення. Також разом зі Slow Ring зазвичай виходять ISO-файли оновлень для чистої установки операційної системи.

Release Preview. Цілком можливо, що є користувачі, які не хочуть ризикувати здоров’ям своєї машини в будь-якому вигляді, але брати участь в програмі попередньої оцінки хочеться. Зрештою, це ж шанс допомогти Microsoft поліпшити Windows. Тому для такої аудиторії є Release Preview. У цьому кільці теж не особливо часто виходять оновлення і, на відміну від Fast Ring або Slow Ring, часто не містять нових функцій взагалі. Оновлення Release Preview створені для тестування накопичувальних оновлень релізной версії Windows 10 і Windows 10 Mobile (вони виходять двічі на місяць). Як це працює? Fast Ring і Slow Ring-користувачі переходять на режим отримання збірок з нової гілки поновлення, а Release Preview залишаються на стабільній релізной версії операційної системи, але отримують невеликі оновлення, які по дрібниці виправляють недоліки в операційній системі.

Production Ring. На смартфонах є ще так званий “Production Ring”. Він відображається тільки на смартфонах з встановленими режимами Fast, Slow або Release Preview. Перехід на Production Ring зупиняє отримання будь-яких попередніх збірок Windows Insider. Раніше це робилося шляхом скидання налаштувань. Зверніть увагу, що перехід на Production Ring НЕ відкочується ваш смартфон на стабільну збірку, а тільки припиняє отримання подальших збірок будь-якого режиму.

Ссылка на основную публикацию