Як працювати в програмі Movavi Video Editor

Movavi Video Editor – проста програма для редагування відео. Цей відео редактор володіє безліччю корисних функцій, перерахую лише деякі з них – це оцифровка відео, відеомонтаж, запис відео з екрану монітора (скрінкастінг), обрізка відео, створення слайд-шоу і багато іншого.

Як завантажити Movavi Video Editor

Перейдіть на офіційний сайт і скачайте програму

, перейдіть в російську версію сайту і скачайте програму безкоштовно. Ви можете ознайомитися з усіма функціями редактора. Кому в нагоді програма: – для людей з домашнім відео. Ви можете самі зробити відеомонтаж, вирізати непотрібні частини відео, накласти музику, титри, ефекти і т.д. – для тих, хто займається професійною відеозйомкою. – для відеоблогер або для тих, хто мріє про славу на youtube.

Редагування відео підтримує російську мову, дуже простий в роботі, тому підійде всім – від любителя до професіонала.

Я вже писала в яких ще редакторах можна створювати слайд-шоу. Перш за все, це ProShow Producter, а також ви можете спробувати створити слайд-шоу онлайн.

Інтерфейс Movavi Video Editor

досить простий. Натисніть на скріншот і ви побачите основні вікна програми

Як і в будь-якому редакторі відео, Movavi має наступні зони:

  • Меню – у верхній частині програми. Тут “лежать” основні функції редактора відео.
  • Вікно перегляду – саме тут ви можете переглядати всі зроблені вами зміни відеоролика.
  • шкала часу з відео-, аудіо-доріжками, а також окремі доріжки для титрів і зображень.
  • Панель інструментів, за допомогою якої ви можете додавати медіофайли або переходити в розділи редагування відео, такі як “Ефекти”, “Титри” та ін.

Початок роботи в програмі

Робота в будь-який практично програмі починається зі створення проекту. Так і в Movavi Video Editor. Створити проект можна двома шляхами: Файл -> Новий проект (гарячі клавіші CTRL + N) або за допомогою спеціальної кнопки на панелі інструментів.

Наступний етап роботи в програмі – це додавання відеофайлів або зображень. Саме над ними буде йти робота. Вам допоможе спеціальна кнопка “Додати мультимедійний”.

Як створити слайд-шоу в редакторі

По-перше, завантажте велику кількість фотографій в відеоредактор через кнопку “Додати мультимедійний”. Можна додати відразу багато зображень, вам потрібно лише затиснути клавішу CTRL і почергово кликати по потрібних файлів або клавішу SHIFT. Тоді вам доведеться клікнути по першому і останньому файлу -> у вас буде завантажено всі розташовані між ними фотографії.

Ви побачите всі ваші фото у верхній частині програми. Виділіть всі фото (поєднання клавіш CTRL + A) і перемістіть фото на шкалу часу:

З’явиться вікно з питанням: “Чи хочете створити слайд-шоу?” Відзначте параметри – випадковий перехід, тривалість слайда і переходу:

Ось ваше слайд-шоу готово! Ви можете виправити переходи або застосувати ефекти. Ці функції доступні в відповідних вкладках програми. Переходи додаємо перетягуючи їх в виділене місце на шкалі часу.

Розглянемо докладніше вкладку “ефекти

Ефекти для відео розташовуються в папках, розбиті на категорії:

Виберіть потрібний ефекти, натисніть на його іконку. Відразу ж його ефект буде видно у вікні перегляду. Натисніть на кнопку “Налаштування” для зміни ступеня вираженості ефекту. Якщо вас все влаштовує, то натисніть кнопку “Застосувати”. Скасування ефекту – кнопка “Видалити”.

Як накласти звук на відео або слайд-шоу.

Часто слайд-шоу роблять зі звуковим супроводом. Щоб додати звукову доріжку – натисніть “Імпорт” -> “Додати мультимедійний” -> Перемістіть завантажений mp3 на шкалу часу. Все по аналогії з додаванням фото в редактор.

Як обрізати відео

Над шкалою часу ви бачите 2 іконки ножиць.

Іконка, розташована лівіше встановлює роздільник в потрібному місці відео. Цей роздільник ділить відео на кілька частин. Виділіть непотрібну частину і натисніть Delete.

Здвоєні ножиці дозволять вам здійснити нарік відео. Ця іконку викликає спеціальний модуль “Split Movie“.

Як склеїти відео в Movavi

Це ще називається монтажем. Додайте кілька відеороликом в програму: Імпорт -> Додати мультимедійний -> перемістити на шкалу часу. Визначити перехід між двома відеороликами або його відсутність.

Примітка. Перехід в можна додати не тільки між різними частинами відео, але і в середині цілого ролика. Спочатку потрібно розбити його на дві частини за допомогою ножиць, і в місці розбиття вставити перехід.

запис видеоурока

Якщо ви вирішили спробувати себе на ниві відеоблогер, то вам потрібно вміти записувати себе з вебкамери або записувати відео з жкрана монітора. Все це можна робити за допомогою Movavi Video Editor.

Перейдіть у вкладку “Імпорт” та натисніть на іконку “Захоплення відео”

Виберіть область захоплення, пристрій відеозахоплення (при виборі вебкамери – ви запишете себе, якщо Behold TV, то екран). Виберіть папку для збереження відео і натисніть на кнопку “Почати запис”.

Як додати титри в Моваві

Натисніть на іконку додавання титрів, виберіть титри з трьох категорій (анімовані, прості або художні). Натисніть “Налаштування” і впишіть текст титрів або написів, виконайте форматування, внесіть зміни в анімацію, додайте підкладку при необхідності і ін. Коли все буде готово, натисніть “Застосувати”.

Як зберегти проект

Якщо ви не закінчили роботу над відео і хочете продовжити її пізніше, то вам потрібно зберегти проект. файл -> Зберегти проект як .. Дайте йому ім’я і виберіть розташування.

Як вивести готове відео

Для цього існує кнопка “Зберегти”. Вона розташована в панелі інструментів. Ви можете зберегти як відеофайл, як аудіофайл, записати в форматі 3D, зберегти для мобільного пристрою або відразу завантажити в інтернет.

Ссылка на основную публикацию