Як правильно включити вай фай на ноутбуці Леново?

У Вас ноутбук популярного виробника – Lenovo, в статті розглянемо алгоритм підключення ноутбука до wi-fi Сучасні технології є невід’ємною частиною нашого часу, а однією з найбільш практичних розробок вважається бездротове з’єднання wi-fi. На жаль, незважаючи на всю спрощеність його підключення, багато людей задаються питанням про те, як включити вай фай на ноутбуці Леново, адже подібні питання надходять до нас постійно. Давайте розглянемо найбільш простий і зрозумілий алгоритм дій, якому необхідно буде слідувати в більшості ситуацій для досягнення цієї мети.

Перевіримо wi-fi адаптер на ноутбуці

Для початку завжди слід перевірити, чи працює на вашому ноутбуці wifi адаптер, адже всі проблеми можуть полягати тільки в тому, що він відключений. Ось основні дії, які треба здійснити для перевірки цього:

  1. Відкрийте діалогове вікно під назвою «Виконати» (зробити це можна в меню пуск незалежно від версії Windows), після чого вставте в це вікно команду з текстом «ncpa.cpl», що допоможе вам відразу перейти в необхідний розділ параметрів ноутбука. Для того, щоб це здійснилося, просто натисніть клавішу «Enter».
  2. У вікні, де, швидше за все, буде вказано, що адаптер відключений, слід знайти саме той, який вам потрібен. Так як підключити необхідно саме wi-fi, то виберіть пункт під назвою «Бездротовий зв’язок», після натискання на які ви побачите меню. Якщо у вас дійсно не працює wi fi з цієї причини, то ви побачите в цьому контекстному меню рядок з написом «Включити», на неї і необхідно буде клікнути, після чого – перевірити результат.
  3. Варто відзначити, що якщо цього рядка не буде, а ви побачите текст «Відключити», то проблема полягає в чому-небудь іншому, бездротове з’єднання було включено.

Зверніть увагу! Варто згадувати про те, що багато ноутбуки Lenovo і навіть інших фірм оснащуються спеціальним перемикачем, розташованим на корпусі. Він відповідає за можливість ноутбука підключення до бездротових мереж, тобто за роботу WiFi модуля. Якщо перемикач з якихось причин буде вимкнений, то ви просто не зможете активувати адаптер і підключитися до бездротової мережі! З цієї причини обов’язково перевіряйте даний факт в самому початку, адже в деяких випадках він зможе заощадити ваші нерви і час!

перевстановлення адаптера

У деяких ситуаціях проблеми можна вирішити тільки перевстановлення адаптера. Щоб це здійснити, також клікніть правою кнопкою миші на пункт «Бездротові з’єднання» (місце розташування, характерне даному значку бездротового з’єднання, було описано раніше). У цьому контекстному меню потрібно вибрати пункт «Видалити», який, як нескладно здогадатися, не зіпсує ваш ноутбук, назавжди позбавивши його можливості приєднання до бездротових мереж. Для того, щоб встановити адаптер, необхідно просто завантажити відповідні драйвера і встановити їх з офіційного сайту Lenovo.

Перевіряємо актуальність драйвера wifi і справно він працює

Проблеми можуть бути не тільки з адаптером, так і у випадку з його перевстановлення необхідно буває спочатку перевірити актуальність драйверів. Варто відразу згадати, що проблеми з драйвером виникають досить рідко, тому що бездротове з’єднання нормально може функціонувати і при застарілих версіях, але таких ситуацій краще не допускати з метою уникнення можливих труднощів. Відзначимо на те, що все, що стосується драйверів, має бути встановлено тільки з офіційного сайту Lenovo, в іншому випадку є ризик неправильно роботи чого-небудь.

Перевірка проводиться за наступним алгоритмом:

  1. Увійдіть в діалогове вікно, що має назву «Виконати». Як вже було сказано раніше, потрапити туди можна за допомогою меню Пуск, а також допустимо натиснути клавіші «Win + R«, після цього наберіть в діалоговому вікні команду «devmgmt.msc». Важливо приділяти цьому максимум уваги, не допускайте помилок, адже при їх наявності в диспетчер пристроїв ви потрапити точно не зможете.
  2. Виберіть пункт під назвою «Мережеві адаптери» і відкрийте його. Шукайте пристрій, який відповідає саме за wi-fi. Варто згадати, що в більшості ситуацій подібний мережевий адаптер відзначається словом «Wireless». Що ж стосується звичайного проводового підключення, то при його наявності ви зможете знайти слово «Ethernet».
  3. Про проблеми буде свідчити те, що мережевий адаптер взагалі не відображається (в такому випадку в більшості ситуацій з’являється якесь непізнане пристрій) або ж навпаки нього розташовується значок трикутної форми. При наявності таких проблем дотримуйтесь інструкцій по установці драйверів.

Як встановити драйвери wifi?

Як вже було сказано раніше, будь-який драйвер wifi для ноутбука повинен встановлюватися тільки з офіційного сайту його виробника, інакше виникне маса проблем. З цієї причини вам слід перейти на сайт Lenovo, після цього в рядок пошуку запишіть назву вашої моделі ноутбука і перейдіть в розділ «драйверів». Завантаживши їх звідти, ви зможете без праці встановити драйвера в операційній системі.

Налаштування wifi на ноутбуці Lenovo зі встановленою ОС

Давайте розглянемо і загальний алгоритм дій, яким варто слідувати на всіх моделях Леново, якщо ви прагнете встановити підключення wifi (мова йде про декілька систем Windows, адже у продажу ще є ноутбуки на Windows 7 або 8):

  1. Натисніть на перемикач, розташований на корпусі.
  2. Перевірте wi-fi адаптер.
  3. Перевірте драйвери і при необхідності повторно їх.
  4. Насолоджуйтесь виходом в Інтернет!

Важливо! Бувають ситуації, коли проблема полягає не в самому ноутбуці, а, наприклад, в роутері, тоді так само вирішити проблему не вийде!

Коротко про lenovo energy management

Нам часто задають питання і про Lenovo Energy Management. Це спеціальний софт для ноутбуків Леново, ми рекомендуємо встановити його з офіційного сайту, це допоможе оптимізувати роботу.

Включення з допомогою гарячих клавіш або кнопки

Ще раз згадаємо, що багато людей стикаються з незрозумілою проблемою, через яку wi-fi просто не працює. Дуже часто це відбувається через те, що кнопка включення WiFi не була натиснута (включення вай фай не буде можливості).

висновок

Якщо проблема полягала в самому ноутбуці Lenovo, то, швидше за все, ви без проблем зможете його вирішити за допомогою наведених алгоритмів, в іншому випадку зверніться в гарантійний центр Lenovo.

Ссылка на основную публикацию