Як правильно встановити miflash

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас раптом виникло питання на тему, про те, як встановити miflash на windows, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій, ви дізнаєтеся, як правильно встановити miflash на комп’ютер.

Встановити програму міфлеш на виндовс дуже легко, для початку нам потрібно завантажити програму, завантажити miflash, ви можете за посиланням -.
Отже, ви скачали програму, яка знаходиться в архіві, подвійним кліком відкриваємо архів, що скачав.
Потім наводимо курсор на програму і натискаємо ліву кнопку миші за програмою, яка знаходиться в архіві, утримуючи ліву кнопку миші, переносимо miflash в будь-яке місце на вашому пк.
Я для зручності перенесу програмку на робочий стіл.
Після всіх виконаних дій наводимо курсор миші на програму і один раз натискаємо леву кнопку миші, після чого один раз натискаємо праву кнопку миші, в меню, що розкрилося вибираємо пункт «Запуск від імені адміністратора».

Зверніть увагу: якщо ви на своєму комп’ютері використовуєте операційну систему windows 10, то у вас з’явиться віконце «Система безпеки», в цьому віконці нам потрібно дозволити запуск інсталяційний файл, для цього натискаємо на кнопку «Запустити».

В наступному кроці у вас відкриється майстер установки miflashpro.
У першому кроці вам буде запропоновано вказати шлях установки програми, змінювати ми нічого не будемо, просто натискаємо на кнопку «Next».

Другий крок установки, в цьому кроці вам буде запропоновано створити ярлик на робочому столі windows.
Ставимо галочку навпроти пункту «Create a desktop shortcut» і натискаємо на кнопку «Next».

У третьому кроці установки, нам залишиться натиснути на кнопку «Install».
Коли, ви натиснете на кнопку «Install», на вашому комп’ютері почнеться процес установки цього додатка, процес установки займе близько 10-20 секунд.

Після того як закінчиться процес установки програми, ви побачите віконце з повідомленням «Completing the miflashPro setup wizard», дане повідомлення означає, що програма успішна встановлена.
Щоб завершити і запустити програму miflash, встановлюємо галочку напроти пункту «Launch MiFlashPro» і натискаємо на кнопку «Finish».

Після всіх виконаних дій, у вас відкриється програма, miflash автоматично перевірить чи є оновлення для вашої версії, якщо є оновлення, то у вас відкриється віконце «Updates», з новою версією, щоб оновити встановлену програму miflash, натискаємо на кнопку «Update».
Коли, ви натиснете на кнопку “Update», на вашому комп’ютері почнеться автоматичне скачування нової версії з офіційного сайту xiaomi, при скачуванні нової версії, у вас повинен бути підключений інтернет.
Після такого як закінчиться оновлення програми, дане віконце закриється і у вас з’явиться віконце майстер установки натискаємо на кнопку «Next», в наступному кроці натискаємо на кнопку «Install» і в заключному етапі натискаємо на кнопку «Finish».

Після успішного оновлення запускаємо програму, при першому запуску, у вас може з’явитися діалогове віконце «Настройок», де вам потрібно в спеціальному полі «Select region», вибрати свою країну проживання і натиснути на кнопку «OK».
Після того, як ви вкажете країну проживання, натискаємо на розділ «Mi flash».

Коли, ви натиснете на кнопку «Mi flash», у вас відкриється додаток міфлеш, при першому зверненні до програми, у вас з’явиться оповіщають віконце, про те, що вам необхідно встановити драйвера, для установки драйверів натискаємо на кнопку «Install».

Ссылка на основную публикацию