Як правильно вибрати хостинг


Як правильно вибрати хостинг

Тому, хто створює сайт для заробітку в інтернеті або для інших потреб, подбати доведеться про багатьох аспектах його існування. Якщо щось буде організовано неправильно, про успішний розвиток проекту доведеться забути. Важливо правильно вибрати доменне ім’я, CMS, хостинг-провайдера, правильний варіант хостингу. Без якісного хостингу сайт не зможе функціонувати нормально, і розкрутка стане справжньою проблемою.

Хостинг сайтів – це розміщення сайту і інших файлів клієнта на сервері провайдера. Хостинг може бути платним і безкоштовним. Для повноцінного розвитку сайту, особливо якщо планується заробіток з його допомогою, підходить тільки хороший платний хостинг. Про таких майданчиках і піде мова далі.

Щоб зробити правильний вибір, слід зрозуміти, що таке хороший хостинг. Звичайно, це повинна бути майданчик на якісному сервері з широким функціоналом, високим рівнем надійності, відмінній техподдержкой і по не дуже високою ціною. Увага в першу чергу варто звернути на якість, функціонал і вартість.

якість хостингу

Провайдери часто обіцяють щоденний бекап, безлімітний трафік, якісну підтримку 24/7, 100% аптайм і швидкий сервер. Але чи співпаде реальність з описаної картинкою – це велике питання. Саме тому якість хостингу потрібно постаратися оцінити до того, як він буде оплачений на рік вперед.

Необмежених ресурсів не буває, так як вони в будь-якому випадку обмежені можливостями сервера. До того ж, трафік навантажує сервер, а провайдеру потрібно якось компенсувати витрати на утримання і обслуговування устаткування. Краще, щоб трафік все ж мав конкретні обмеження, щоб клієнт міг орієнтуватися в тому обсязі, який йому надано.

Бекапи – дуже важливий елемент хостингу. З’ясувати, з якою частотою вони проводяться, де і як довго зберігаються копії, потрібно заздалегідь.

Аптайм – це час безперервної роботи сервера. Стовідсотковий Аптайм – це утопія, такого не буває. А ось до значення в 99,9% прагнути повинен кожен поважаючий себе провайдер.

Операційний системи GNU / Linux і Free BSD показують себе надійніше ніж інші. До того ж, вони дешевші.

Також важливі швидкості каналу і сервера. Перша – швидкість обміну інформацією сервера з користувачами. Друга – це швидкість виконання скриптів.

Фізичне розміщення сервера. Це зазвичай вказується на сайті компанії або уточнюється в службі підтримки. Якщо сервер знаходиться в тому ж регіоні, що і користувачі, на яких орієнтований сайт – то завантажуватися він буде швидше. Цей параметр не має особливої ​​важливості, так що враховувати його слід в останню чергу.

Техпідтримка вкрай важлива. У ній повинні бути професійні техніки, які зможуть відповідати швидко і допомагати в будь-яких питаннях.

функціонал хотсінга

Це набір послуг. Цей набір повинен відповідати вимогам сайту або трохи перевищувати їх. Зазвичай це такі пункти:

1. Обсяг простору на диску. Звичайно, тулитися в мінімальному просторі не варто, але і купувати «на виріст» – не кращий варіант. Луше придбати оптимальний тариф і розширити його, коли настане час.

2. Серверні технології. Мається на увазі підтримка MySQL, PHP, Perl, SSI, CGI і інші.

3. Обсяг трафіку. Це обсяг інформації, що передається та отримується сервером при обробці запитів користувачів. Щоб оцінити обсяг вихідного трафіка, потрібно перемножити значення розміру сторінки сайту і кількості її показів в місяць.

4. Кількість ftp-акаунтів і поштових скриньок.

5. Зручність панелі управління. За допомогою цього інтерфейсу клієнт управляє хостингом. Панель повинна бути зручною.

6. Бази даних. Якщо на хостингу буде кілька сайтів, то кожному з них буде потрібно своя база даних, тобто їх число повинне відповідати кількості сайтів.

вартість

Тут все просто. Ціна не повинна бути ні занадто високою, ні занадто низькою. Занижена ціна може вказувати на неякісний хостинг. При цьому завищена зовсім не завжди є показником якості.

Ссылка на основную публикацию