Як правильно заряджати Mi Band 3 і скільки він тримає заряд

Крім ряду нових функцій, Mi Band 3 отримав збільшений до 110 мАг акумулятор, що в теорії повинно сприятливо позначитися на його автономності в порівнянні з попередником. У цій статті ми відповімо на найбільш поширені питання про те, як правильно заряджати Mi Band 3 і про час його роботи.

Скільки часу заряджається браслет?

Час до повної зарядки становить 2 години. Стільки ж потрібно для Mi Band 2.

Перша зарядка після покупки

Після придбання браслета його варто зарядити на 100% – це збільшить автономність і поліпшить роботу батареї. Однак врахуйте, що після повної зарядки бажано відключити харчування протягом 3 годин. Mi Band 3 не обладнано захистом від перезарядки і якщо вчасно його не відключати, працездатність батареї може помітно погіршати.

Скільки часу працює браслет до повної розрядки?

Час автономної роботи Mi Band 3 залежить від інтенсивності його використання і частоти підключення до смартфону. Воно може коливатися від 5 до 30 днів. Якщо ви часто користуєтеся секундоміром, вимірюєте пульс і тримайте активним bluetooth з’єднання – час роботи істотно скорочується.

Як заряджати Mi Band 3 після першого разу?

Це залежить від того, як активно ви користуєтеся браслетом. Щоб девайс несподівано не вимкнено в самий невідповідний момент, заряджайте його, коли рівень батареї падає нижче 20%.

Яку зарядку можна використовувати?

У коробці з браслетом є спеціальний USB-кабель. Найкраще підключати його до ПК. Ви також можете використовувати для цього Power Bank. Виробник рекомендує заряджати браслет слабким струмом. Для таких випадків в портативних батареях є спеціальний режим для розумних годин і інших девайсів.

Теоретично можна зарядити браслет і через розетку, але для цього буде потрібно перехідник. Знову таки, подібний спосіб скоріше за все негативно позначиться на житті акумулятора.

Як зарядити Mi Band 3 якщо втратив рідний кабель?

У разі втрати рідного кабелю коштує купити новий. Якщо такої можливості немає, то дивимося відео нижче:

Як дізнатися рівень заряду Mi band 3?

Якщо ви підключили браслет до ПК, то відсоток заряду відразу відобразиться на дисплеї. Якщо відключити USB-кабель, то щоб подивитися рівень акумулятора – потрібно зробити кілька вертикальних свайпов і знайти пункт кроки, далі свайпаем вправо і знаходимо потрібну нам інформацію.

Ссылка на основную публикацию