Як продати машину в need for speed payback

Якщо у вас виникло питання на тему, про те, як продати машину в need for speed payback, то ви можете ознайомитися з інструкцією, про те, як продати машину в грі need for speed payback.

Щоб продати машину, нам потрібно поїхати в гараж, гаражів в грі дуже багато, відкриваємо карту натиснувши англійську клавішу «M» ця ж клавіша позначена М’яким знаком «Ь», після чого на карті знаходимо поблизу гараж встановлюємо мітку на гараж і їдемо в гараж.

На прикладі я заїхав в гараж на машині «Buick Gnx» і буду її продавати, так як машина активна і при виборі даної машини, в меню, ви не побачите значка продати машину, тому нам потрібно вибрати іншу машину, щоб продати цю машину.
Натискаємо кнопку «Esc» і вибираємо будь-яку машину в гаражі.

І так переходимо до будь-якої іншої машини і натискаємо кнопку «Enter», після чого у вас відкриється меню для даної машини, також з’явиться кнопка продати, тепер дана машина стала активною, тепер нам потрібно повернутися до тієї машині яку ви хочете продати, в моєму випадку це машина «Buick Gnx».

Тепер ми можемо продати машину на якій заїхали, і яка була у нас активної, для цього вибираємо машину в моєму випадку – «Buick Gnx».

Після чого у вас відкриєте меню, в цьому меню ви побачите значок долара – щоб продати машину, вибираємо значок долара.

Коли ви натиснете на кнопку з малюнком «$», у вас відкриється віконце з підтвердженням про продаж машини, в даному віконці буде вказана ціна за яку буде проданий автомобіль.
Щоб підтвердити продаж автомобіля натискаємо на кнопку «Так», після чого автомобіль буде проданий.

Зверніть увагу: продати машину одного заїзду можна, так як при продажу машини у вас відкриється повідомлення що у вас один екземпляр машини гонка це або бездоріжжі, або дрифт.
Щоб продати машину різного заїзду, вам не обходимо купити ще одну машину того ж типу що і продається машина.
Наприклад якщо ви продаєте машину заїзду «Бездоріжжя», то у вас повинно бути дві машини одну з них ви зможете продати, а на інший брати участь в гонках.
Дивіться також – де купити машину в грі need for speed payback.

На цьому у мене все всім поки, удачі до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию