Як продати танк в World of Tanks

Ігровий набір техніки в World of Tanks найширший, всі вони поділені на п’ять класів. Основний асортимент танків купується гравцями за отримані в битві кредити, але є види техніки, які можна тільки купити за золото. Причому ця віртуальна валюта сама продається в преміум-магазинах за реальні гроші.

Є види техніки, які купити неможливо – це так звані преміумні танки, і техніка, що отримується гравцями в якості подарунків в святкові дні. Але майже всі машини можна продати, винятком є ​​лише, тимчасово введені в гру танки.

Причиною продажу бойових машин може стати придбання нової, більш сучасної техніки, нестача місць в ангарі, або недолік коштів, для придбання більш потужних машин

Це ніяк не впливає на сам процес реалізації, але в деяких патчах є обмеження на кількість угод проводяться за добу, а також кожна з них вимагає підтвердження. Але перед тим як продати танк в World of Tanks ви повинні розуміти, що ціна продаваної техніки буде на порядок нижче, ніж та, за яку вона була придбана. Також слід враховувати, на вартість впливають поточні знижки.

Для кожного рівня танків встановлюється своя ціна, так топові машини рівня 10 коштують однаково дорого. А при продажу техніки з першого по дев’ятий рівень у вартість включаються витрати на наявні модулі. Все це слід знати, перед тим як продати танк в World of Tanks, щоб не віддати його за безцінь.

Сама продаж здійснюється наступним чином: ви заходите в гру і вибираєте в списку машин ту, яку вирішили продати, потім відзначаєте її та натиснути клавішу «Продати».

Якщо екіпаж ви залишаєте собі, то пропускаєте цю вкладку, відправляючи своїх танкістів в казарму

При відсутності в казармі місця, вам нічого не залишиться, як продати машину разом з ним або демобілізувати даний екіпаж.

У вкладці «Обладнання» можна відзначити складне устаткування, наявне на цій техніці. Але і тут при наявності деякого золотого еквівалента можна зняти його і встановити на інший танк в своєму ангарі. Щоб демонтувати один модуль ви заплатите 10 золотих.

Коли всі параметри будуть відзначені, ви виставляєте ціну продажу, тільки після цього активується кнопка «Продати», натиснувши на неї, ви підтвердите готовність до угоди.

При реалізації преміумних танків гравець отримує компенсацію золотом, при продажу подарунковій техніки вам зарахують тільки кредити.

Ссылка на основную публикацию