Як продати товар в інтернеті – Техніка та інтернет

У наш час продавати що-небудь це відмінний спосіб заробляти гроші. Займатися спекуляцій не так вже й погано, в порівнянні з тим, як до цього ставилися раніше.

У другому десятилітті 21 століття стала активно розвиватися сфера продажу товарів в інтернеті. Інтернет це те місце, де кожна людина може стати успішним. У мережі є безліч майданчиків, на яких продукцією цікавляться більш активно.

У сьогоднішньому випуску я хотів би розповісти вам про тих сайтах, де з найбільшою ефективністю можна продавати свій товар. Також хотілося б розповісти, як саме необхідно продавати в інтернеті, що продавати і чому іноді може не виходити.

Що продавати і яким чином?

Можна продавати все, що завгодно і в будь-якій ситуації.

Перша картина того, що відбувається.

Ви вже в реальному житті щось продаєте. Мобільний сайт вас не влаштовує і підприємець подається в інтернет, щоб попит на продукцію зріс і відповідно прибуток пішла в гору.

Варто пам’ятати, що конкуренція в офлайні іноді велика, а в інтернеті може бути неймовірно величезною. Але, при правильному підході ви знайдете свою аудиторію.

Другий приклад.

Бізнесу ніякого у вас немає, але все-таки зважилися продавати через інтернет (поки не має значення що саме). Так часто надходять підприємці. Можу сказати, що у кого-то виходить в результаті заробити, а в інших ні. Вся справа в пошуку потенційних клієнтів. Про те, як заманювати покупця і як зробити так, щоб оголошення твоє побачили розповідаю нижче.

Як продавати в інтернеті?

В першу чергу, ви повинні визначитися з майданчиком для реалізації. Ефективних місць для продажу товару небагато.

Так, наприклад, інтернет-магазин, який не обов’язково створювати на домені другого рівня з платних хостингом і з красивим шаблоном. Можна створити інтернет-магазин в вк. Створіть паблік в вконтакте і змінюйте співтовариство під себе.

Непоганим місцем для продажу, вважаю, дошки оголошень, соціальні мережі (не тільки інет-магазини), реклама в Яндекс. Директ, односторінкові сайти.

Справжній інтернет-магазин відрізняється від звичайного сайту тільки своїм шаблоном.

Як створити звичайний веб-сайт на wordpress я докладно розповідав в статті:

 • Як створити блог

Після створення і налаштування шаблону важливо просувати свій товар в пошуковій видачі по певних запитах. Ця тема розкрита в статті: статистика запитів. Обов’язково прочитайте її і ваші знання не будуть колишніми.

Найбільш ефективний спосіб потрапити в топ видачі пошуковика працювати над якістю виробленого контенту. Основний контент це статті. Як правильно писати статті для сайту, що він просувався я розповідаю в випусках про сео-копірайтинг:

 • Що таке SEO-копірайтинг? Як правильно писати SEO-статті?
 • Що таке заспамленності тексту
 • Біржі копірайтингу – 10 кращих майданчиків унікального контенту
 • Що таке копіпаст? Як копіпаст?
 • Хто такий копірайтер і що він робить? Скільки заробляє на статтях і не тільки …

У статтях, посилання на які я поставив вище можна дізнатися детально про професії копірайтингу. Але найголовніше, ви дізнаєтеся, хто ж може продати вам ефектний контент і де знайти цих хлопців.

Крім пошукового просування, використовуйте рекламу інтернет-магазину. Це теж дуже цікава тема для вивчення. Важливо, купувати рекламу не безглуздо, а стічних планом дій. Не варто витрачати купу грошей, якщо не знаєте, що з цього вийде.

Де продавати в інтернеті?

Як продавати через одностранічнік?

Цей спосіб продажу товарів слід було б розкрити в окремій статті і на реальних прикладах. Так, напевно, і вчиню в майбутньому. А поки поверхнево розповім про це.

З назви одностранічнік зрозуміло, що ми будемо створювати сайт з однієї лише сторінкою. Це сторінка буде рекламної і всього лише з одним єдиним товаром.

Знаю таких підприємців, які перші кроки в бізнесі робили саме на продажу портмоне, наручних годинників, спиннер і інша дрібнота.

Це, можу сказати, дуже крутий спосіб заробити швидко і багато. Головне в цій справі вибрати правильний товар і пустити якісний трафік.

Якщо коротко, то після створення одностранічнік, ви повинні купити рекламу яндекс директив і сидіти на телефоні, отримувати дзвінки.

Ось, один з фахівців у сфері продажу через інтернет-магазини і одностранічнікі, звуть його, Олег Карнаух.

Наочний спосіб, як заробити мільйон гривень.

З відомих мені фахівців в області перепродажу, можу порадити вам Олександра Федяєва. Його канал Академія Професіоналів, допоможе вам розібратися тим, як продавати через інтернет.

дошки оголошень

Дошки оголошень це безкоштовний спосіб продажу будь-якого товару.

На тому ж одностранічнік або в інтернет-магазині продавати можна тільки новий товар і це не обговорюється. А на Юлі або Авито можна і б / у штовхати: старі меблі, одяг, техніка, автомобілі і багато іншого.

Як вже згадав вище, Авито і Юла найпопулярніші майданчика. Авито древній сайт, а Юла молодий. Однак, переваги є у обох, в Авито аудиторії більше, а на Юлі оголошень не стільки багато, конкуренція є, але її менше.

Продавати в соціальних мережах

Вище я розповів про інтернет-магазин і згадав, що його можна створити навіть Вконтакте. Можете зайти в вк, відкрити пошук по групам і знайти безліч інтернет-магазинів. Виходить, вони створювалися без вкладень і, можливо, потрібна була тільки розкрутка. На порталі тематичний випуск був, можете з ним ознайомитися:

 • Як розкрутити групу в ВК

Крім інтернет-магазину в вк можна продавати товари через спеціальну форму продажу товарів. Одна з основних статей, яка допоможе заробляти на сайті vk.com

 • Як продавати товари в контакті

Коли мова йде про заробіток в соціальних мережах, не варто забувати і про інстаграм. Просто нереальна майданчик! В інст непідрозділяють аккаунт на особистий і длдя заробітку. Ви створюєте сторінку, завантажуєте зображення, відео та починаєте просування. Випуск в допомогу:

 • Як стати популярним в інстаграме
 • Сервіс розкрутки інстаграма

Якщо ви ще новачок, то ще й ця стаття стане в нагоді:

 • Як зробити публікацію в інстаграм

Як ви вже зрозуміли, для заробітку багато не треба. Знайдіть місце для продажу і починайте. Будуть потрібні якісні картинки, не забувайте про оформлення своєї лавки, якщо це не дошка оголошень.

При продажу з одностранічнік або в інтернет-магазині, треба якось убезпечити себе і дати зрозуміти потенційних клієнтів, що вам можна довіряти. Убезпечитися можна, сто відсотковою передоплатою, тобто кожен клієнт спершу платить, потім отримує товар поштою або прямий доставкою. А заслужити довіру можна якісним дизайном, реальними позитивними відгуками, відкритими контактними даними, розкритими особистостями продавцем і т.д.

Безумовно, є сенс говорити про якість продукції. Якщо товар високої якості, то проблем не виникне.

Задумайтесь над швидкою доставкою. Дуже важливий момент, якому слід приділити увагу.

Чому у вас нічого не купують?

Якщо організували все, як слід, а заявок так і немає. Те, швидше за все, ви встановили високу ціну або таку ціну, яка не влаштовує всіх. Або ваша аудиторія не зацікавлена ​​в тому, що ви продаєте.

В такому випадку, буде правильним знизити вартість продукту і знайти інший трафік. або гнати той же самий трафік, але, при цьому, продавати щось інше.

Якщо у вас група кросівок, то тут, ясна річ, можна тільки скидати ціну і продовжувати розвивати співтовариство. При цьому, не забуваємо про оформлення та якісний контент.

Якщо у вас одностранічнік, то зверніть увагу на те, яку рекламу купуєте. Оголошення, що з’являються при вбивання деяких запитів в пошуковик один з найбільш ефективних способів зібрати трафік. Але в цій темі реально багато тонкощів, на пальцях не пояснити.

Пам’ятайте одне! Реклама стимулює продажі, а не робить їх за вас. Вдавайтеся до неї в мережі тільки тоді, коли ви будете впевнені, що гроші на її реалізацію не витратите даремно.

Сподіваюся, тепер ви маєте уявлення, як продати товар в інтернеті.

Ссылка на основную публикацию