Як продовжити життя акумулятора Windows Phone смартфона

Смартфони завжди носили на собі ярлик “їдців батареї” в порівнянні зі звичайними телефонами. Windows Phone 7 не є винятком в цьому питанні ( “Чому швидко сідає батарея / акумулятор на Windows Phone 7 / WP7?”) Про акумуляторну життя, але є способи вирішення проблеми і збереження батареї, але з втратою деяких функцій.

яскравість Екрану

Вимкніть Автоматичне налаштування яскравості і виставте саму яскравість на Низьку – це заощадить багато заряду. Звичайно це трохи знизить візуальне уявлення, але Вам вирішувати, або краса або термін життя.

Блокування з музикою

При прослуховуванні музики, не забудьте заблокувати екран, якщо кінцеві Ви його неактивно використовуєте.

темна тема

Встановіть в настройках темну тему замість чорного на білому тлі. Це врятує чимало заряду батареї, тому що чорний є основним існуючим кольором.

Тайм-аут екрана

Знизьте тайм-аут виключення екрану до мінімуму – 30 секунд. Це дозволить при невикористання пристрої швидше вимкнути його екран.

BlueTooth і Wi-Fi

Чи не під’єднані до інших пристроїв? Чи не використовуєте інтернет по Wi-Fi? Так чому б не відключити ці функції в той час, коли вони не потрібні?

Синхронізація електронної пошти

Велика кількість акаунтів може істотно збільшити витрату акумулятора. Якщо ви вкрай рідко перевіряєте пошту, спробуйте відключити push mail і встановити великий інтервал перевірки.

Бездротова синхронізація

Якщо у Вас є можливість вибрати кабель USB, замість Wi-Fi для синхронізації, то це допоможе знизити витрату батарейки. Плюсом USB також є одночасна зарядка пристрою.

OneNote синхронізація

Синхронізація Ваших заміток OneNote з Live аккаунтом є примітною особливістю, але використовує батарею. Вимкніть цю функцію. Ви можете знайти її в розділі “Додатки” в налаштуваннях.

Xbox LIVE

Зміна налаштувань, які дозволяють пристрою автосоедіняться з обслуговуванням Xbox Live, може зберегти батарею, коли Ви не маєте потребу в зв’язку.

Зворотній зв’язок Windows Phone

Відключення зворотного зв’язку заощадить дорогоцінну енергію, але не дозволить Microsoft приймати дані про використання. Думайте самі, що Вам більше потрібно – допомогти Microsoft або зберегти заряд.

Спробуйте різні комбінації зазначених вище рекомендацій для досягнення задовільного терміну життя акумулятора на Windows Phone. Якщо Ви заряджаєте смартфон всю ніч, зранку знімаєте його з зарядки і до кінця дня не виникає попередження про критичний рівень заряду, то не рекомендуємо робити що небудь з наведеного вище.

Ссылка на основную публикацию