Як проходити співбесіду в Skype – 5 порад

Все частіше роботодавці пропонують провести співбесіду по Скайпу. Це допомагає заощадити час обох сторін і найняти на роботу фахівця з віддалених міст або інших країн. Як проходити співбесіду в Skype правильно?

5 порад для співбесіди по Skype

Будь людина без спеціальної підготовки може відчувати стандартний страх при спілкуванні з можливим роботодавцем. На відміну від особистої зустрічі, співбесіда по Скайпу володіє певними перевагами.

Рада 1. Перевірка особистих даних і устаткування

Величезна увага приділяють логіну облікового запису. Кращим вибором буде нейтральне слово або ім’я з прізвищем. Якщо раніше створений профіль був названий зопалу, краще витратити кілька хвилин на підготовку нового аккаунта.

Щоб співбесіда пройшла без будь-яких затримок, знадобиться перевірити справність роботи інтернет-з’єднання і супутнього устаткування зв’язку (мікрофон, веб-камера). Налаштувати їх можна в клієнті програми:

Skype дзвінок не вдався що робити

Пройдіть авторизацію, відкрийте вкладку «Інструменти»-«Налаштування …»Або натисніть«Ctrl + б».

У вікні, знаходимо «налаштування звуку»«налаштування відео».

У них можна перевірити гучність мікрофона, відрегулювати динаміки, перевірити якість зображення веб-камери.

Деякі камери оснащені додатковим мікрофоном, який може бути вибраний за умовчанням. Якщо він несправний або видає шипіння, краще придбати стаціонарний варіант або скористатися вже наявними пристроєм запису.

Робоче місце повинно бути прибрано, а фоновий світло правильно розподілений.

Щоб переконатися в працездатності периферійних пристроїв, слід влаштувати тестовий дзвінок друзям.

Порада 2. Зосередженість

Позбавтеся від джерел стресу. На час проведення інтерв’ю, повідомте про нього своїх родичів і попросіть їх не видавати зайвого шуму.

Як прибрати рекламу в Скайпі

Порада 3. Зовнішній вигляд

Віддайте перевагу діловому стилю. Одягніться повністю, адже існує ймовірність піднятися за документами або випадково зіштовхнути веб-камеру.

Тримайте поставу, стежте за нею у вікні веб-камери.

Рада 4. Все при собі

Помістіть поруч з собою блокнот і ручку, вони дозволять швидко записати важливий пункт угоди. Заздалегідь роздрукуйте резюме і розташуйте його на видному місці перед собою.

Зберіть усі необхідні документи в окрему папку і будьте готові їх надати в разі подібного прохання. Майте при собі готове портфоліо.

Рада 5. Контроль мови

Перед тим як почати співбесіду по Скайпу, повправлятися зі своєю дикцією. Проведіть кілька монологів біля дзеркала. Під час інтерв’ю не слід робити тривалі паузи, говорити занадто швидко, використовувати слова-паразити. Починайте розмову після того, як закінчить співрозмовник.

Ці поради допоможуть побороти невпевненість в собі і успішно пройти будь співбесіду.

Ссылка на основную публикацию