Як прошити Wi-Fi роутер

зміст

Питанням про те, як технічно правильно прошити Wi-Fi роутер, зберігши стабільність і надійність його подальшої роботи, задаються багато сучасних користувачі домашнього інтернету, а зміна поколінь програмного забезпечення змушує користувачів проводити процедуру перепрошивки своїх Wi-Fi роутерів.

В даний час існує чимало виробників Wi-Fi роутерів, що привносить в процес перепрошивки індивідуальні специфіки. Найбільш поширені такі Wi-Fi роутери як D-link, Asus, Zyxsel. Для того, щоб успішно прошити роутери моделей d-link, asus, zyxsel, в першу чергу необхідно визначити безпосередньо назва моделі вашого роутера, так як це і є початковим визначенням в пошуку відповідного програмного забезпечення.

Важливо зауважити, що версії прошивки, наприклад, минулої тести на моделях від виробника asus і d-link, може не підходити для zyxsel, або ж розпізнавальні процеси сумісності можуть мати помилки, а тому, початковий пошук програми необхідно вести, виходячи з стандартної офіційно оновленої версії прошивки, що дозволить не тільки правильно почати роботу, але і закінчити її.

Шукайте прошивки для свого роутера тільки на офіційному сайті виробника.

Прошивка роутера від D-Link

Щоб прошити Wi-Fi роутер фірми D-link, що означає внести більш стабільну і адаптовану версію програмного забезпечення на мікрочип.

 1. Для початку необхідно підключити інтернет, приєднавши шнур у відповідний роз’єм, а потім підключаємо до гнізда материнської плати. Індикатори модему повинні засвітитися, подаючи сигнал про працездатність інтернету.
 2. Завантаживши програмне забезпечення з офіційного сайту (http://ftp.dlink.ru/pub/Router/), звіривши прошивку з версією роутера, для забезпечення сумісності даного пристрою.

  Важливо! Наприклад, НЕ МОЖНА встановлювати прошивку для DIR-300 NRU апаратних версій В1, В2 і В3 в маршрутизатор DIR-300 NRU, у якого апаратна ревізія В5, B6 і навпаки.

 3. Приступаючи до процесу оновлення, відключаємо роутер від інтернету, залишаючи тільки підключення до комп’ютера.
 4. Виділивши потрібну прошивку, необхідно перейти за вказаними в програмі командам, погодившись з умовами процедури.

 5. Після послідовних описаних дій роутер почне перезавантажуватися, після чого почнеться безпосередньо «прошивка» пристрою.
 6. Після завершення роутер знову перезавантажитися, і зайшовши в інтерфейс роутера, ви зможете побачити зміни в номенклатурному номері версії пристрою, при цьому базові функціональні параметри не зміняться.

Якщо у вас залишилися питання про те як прошити Wi-Fi роутер від D-Link подивіться відео з докладною інструкцією:

Прошивка роутера Asus

Оновлюючи прошивку на роутрере такої марки, як asus, необхідно:

 1. Почати з набору стандартного логіна і пароля, однаковою для всіх моделей даної марки. Номер, який необхідно ввести в адресний рядок, а також пароль, можна дізнатися на офіційному сайті.
 2. Попередньо, до початку процедури оновлення, необхідно зберегти базові настройки Wi-Fi роутера, в меню інтерфейсу, для подальшої правильної роботи пристрою.
 3. Імпортувавши файл зі збереженими настройками, можна приступати до прошивці. Вказавши в командному рядку спеціальний командний номер, для вашого модему автоматично висвітиться оповіщення про доступну для вашої моделі роутера, версії оновленої програми.
 4. Запустивши потрібну версію, запускаємо команду «оновити», після чого почнеться процес завантаження і установки. Потім Wi-Fi роутер автоматично виконає перезавантаження і з’єднається з Інтернетом.
 5. Перевіривши звірку налаштувань, можна приступати до роботи на вашому Wi-Fi роутер Asus.

Якщо у вас залишилися питання про те як прошити Wi-Fi роутер від Asus подивіться відео з докладною інструкцією:

Прошивка роутерів Zyxsel

Проводячи процедуру прошивки для пристроїв марки zyxsel, необхідно врахувати наступні кроки.

 1. Спочатку, стандартної послідовністю, забезпечуємо доступ в інтернет, виробляючи автоматичне отримання ip адреси, а також відповідний стандартний номер сервера, як і в випадку, з маркою asus, як уже відомо це необхідно для доступу до сервера з програмним оновленням.
 2. Ввівши в командний рядок необхідний номер, в з’явилася таблиці, вносимо пароль, як правило стандартний пароль слово «admin». Після чого звіривши номер ревізії вашого zyxsel пристрої, приступаємо до процедури оновлення, з подальшою перезавантаженням.
 3. Після успішного оновлення ваш Wi-Fi роутер зробить автоматичний вхід в інтернет, з подальшою стабільністю і швидкодією в роботі.
 4. Процедуру поновлення необхідно проводити максимально послідовно, не допускаючи жодних збоїв, що може спричинити за собою повноцінне порушення в роботі Wi-Fi роутера.

Ссылка на основную публикацию