Як просканувати код в Whatsapp на комп’ютер

Як просканувати код в Whatsapp на комп’ютер за допомогою будь-якого смартфона і приступити до спілкування за допомогою надійного месенджера? Слід розібратися в усіх нюансах по порядку. Спочатку слід дізнатися, що таке сканування і як воно відбувається.

Що таке сканування

Часто люди не розуміють, яким чином просканувати код в WhatsApp на комп’ютері. І навіть не уявляють, де саме в месенджері знаходиться розділ для сканування QR-кодів. Даний малюнок – унікальна зашифрована інформація, яка потрібна для того, щоб новий користувач міг пройти верифікацію шляхом введення номера мобільного телефону.

Схема сканування Ватсап з телефону на комп’ютер наступна:

 • Потрібно запустити месенджер на телефоні;
 • Після цього потрібно авторизуватися в акаунті і увійти в розділ «Параметри»;
 • У цьому меню слід вибрати пункт «WhatsApp Web»;
 • Тепер потрібно навести камеру телефон на код екрану ПК таким чином, щоб він повністю помістився між рамками.

Якщо все виконано правильно, користувач почує короткий звук, що сповіщає про те, що в браузері відкривається робоче вікно.

Що означає фраза «Використовуйте Ватсап на телефоні, щоб відсканувати код»? Це означає, що без камери пристрою тут не обійтися (в крайньому випадку, можна замовити СМС або голосовий дзвінок).

Функціонал і переваги веб-версії месенджера

Тепер можна використовувати всі функції стандартного сервісу для обміну голосовими, текстовими і медіа-повідомленнями не тільки з Андроїд-пристроїв.

 • Можна додавати стікери і смайлики в послання;
 • Чи вдасться створити особисті та групові листування, що вміщають великий список учасників;
 • Ви можете керувати параметрами і вносити нові відомості в профіль, все це синхронізується з мобільним клієнтом.

Також можна обмінюватися картинками, відеозаписами, музикою.

Переваги відсканованого Web Whatsapp:

 • Якщо користувач багато спілкується, то йому сподобається використання ПК-клавіатури замість сенсорної або кнопкової на телефоні;
 • Можна використовувати цю версію на планшетах, які не підтримуються месенджером або для старих платформ Mac і Windows.

Будь-які зміни будуть відразу ж перенесені в мобільний клієнт.

Що робити, якщо Ватсап не виконує сканування QR-малюнок

Якщо Ватсап не може відсканувати унікальний штрих код (наприклад, він не показує QR-код), то:

 • Спочатку слід перевірити підключення до мережі (можливо сталася якась помилка), також слід перевірити клієнт і браузер на предмет оновлення та можливих мережевих помилок, через яких не сканується код;
 • Найкраще використовувати 3G або Вай-Фай для підключення до інтернету, так само варто користуватися популярними оглядачами.

Основна перевага Веб-сервісу – Швидкісний набір тексту за допомогою клавіатури, особливо це зручно для тих, хто часто працює за комп’ютером і не хоче відриватися на повідомлення від монітора. Тепер це і не потрібно, адже можна використовувати Веб-версію або окремий декстопний клієнт (якщо встановлено останню версію операційних систем Mac і Windows, на старі не вийде).

Whatsapp на Windows

Також деякі користувачі використовують BlueStacks, що дозволяє авторизуватися без QR-коду. Він дозволяє змоделювати роботу смартфона на ПК і миттєво відправляти і приймати повідомлень від користувачів зі списку контактів в месенджері Ватсап. Це дозволяє завантажити Ватсап на комп’ютер без сканування коду.

Ссылка на основную публикацию