Як провести вебмані України реєстрацію?

Якщо ви читаєте цю статтю, це означає тільки одне: ви дозріли до того, щоб зареєструватися в платіжній системі WebMoney і створити свій гаманець. Управління платежами – процес не дуже складний, на самій-то справі, а ось реєстрація відлякує багатьох. Перш за все, це пов’язано з тим, що користувач зобов’язаний пред’явити свої документи, які засвідчують його особу.

Однак цього не варто боятися, дана процедура – формальність, і через неї зобов’язаний пройти кожен. Отже, в цьому матеріалі я розповім вам, як відбувається на Вебмані Україна реєстрація нового учасника.

Реєстрація в Вебмані

Реєстрація на WebMoney здійснюється в декілька етапів.

  1. Для початку зайдіть на офіційний сайт програми і натисніть кнопку «Реєстрація».
  2. Тепер у відповідному віконці впишіть свій номер телефону, після чого система перевірить його достовірність.
  3. Якщо все в нормі, вам буде запропоновано ввести свої персональні дані. Увага, на цьому етапі головне не боятися вводити реальну інформацію, в іншому випадку ви не зможете використовувати всі можливості свого гаманця. Як бачите, необхідно вказати ПІБ, дату народження, місце проживання і т.д. Коли закінчите, тисніть кнопку «Продовжити».
  4. Після обробки введеної вами інформації, на вказану електронну адресу має прийти лист з реєстраційним кодом. Відкрийте лист і перейдіть за вказаною в ньому посиланням. Якщо лист не приходить, перевірте «Спам», можливо, воно було відправлено саме туди!
  5. Коли пошта буде підтверджена, потрібно буде «пропрацювати» ваш мобільний номер. Для цього у відповідному полі необхідно ввести номер коду, який прийшов на телефон.
  6. По завершенню перевірки номера телефону і електронної адреси, залишиться останній крок. Зокрема, необхідно придумати пароль, який ви будете використовувати для входу в систему. Після введіть перевірочний код і ознайомтеся з листом, яке прийде на пошту негайно. У ньому будуть описані посилання на важливі ресурси системи, з якими новачкові не завадило б познайомитися.

створення гаманця

На цьому процес реєстрації завершений, однак для того щоб розпоряджатися грошовими коштами, необхідно ще створити гаманець або кілька гаманців. Для цього потрібно вибрати одну з версій Keeper і, власне кажучи, створити гаманець. Процес цей дуже простий, я про нього вже розповідав в одному з попередніх матеріалів, тому повторюватися не бачу сенсу.

Ссылка на основную публикацию