Як провести видалення історії в Гугл Хром на комп’ютері і смартфоні

Google Chrome є найбільш часто використовуваних інтернет-браузером для пошуку контенту. Як і інші оглядачі, він запам’ятовує і фіксує веб пошук. Для деяких користувачів це прийнятно і зручно, адже можна швидко знайти сторінку, яку переглядав тиждень тому. Але інші вважають за краще періодично видаляти повністю або частково історію в Гугл Хром, щоб не витекла особиста інформація.

З очищенням впорається навіть недосвідчений користувач. При цьому зробити це можливо на будь-яких пристроях – стаціонарному ПК та мобільному. Існує також такий варіант, як відключення режиму збереження даних, і спеціальні розширення.

Як подивитися історію Chrome

Механізм дій включає в себе кілька етапів:

 1. Відкрити Chrome і лівою кнопкою миші викликати меню (триточковий значок в правому верхньому куті).
 2. Вибрати пункт «Історія», де можна переглянути інформацію про відвідуваних ресурсах, завантажених з інтернету файли і картинках.

Зверніть увагу! Є простіший спосіб: на активній сторінці в Chrome натиснути на клавіші Ctrl + H.

Процес видалення історії в Гугл Хром на комп’ютері

Сама процедура очищення веб пошуку нескладна, і один раз виконавши її, надалі при необхідності користувач легко зможе знищувати «особисті» перегляди сайтів:

 1. Для початку слід запустити браузер і відкрити меню, що випадає шляхом натискання на трьохточкову іконку.
 2. Знайти пункт «Додаткові інструменти», і натиснувши на нього, в новому випадаючому блоці клікнути на «Видалення даних веб-перегляду».
 3. У вікні, вибрати, за який проміжок часу необхідно очистити – видалити історію переглядів в хром можна за останню годину, 24 години, тиждень, місяць або за весь час. Щоб позбутися повністю від компромату, доцільно вказати саме останній варіант. Обов’язково потрібно поставити галочку на варіанті «Історія переглядів», адже це дозволить прибрати з оглядача інформацію про відвідуваних за зазначений час ресурсах.
 4. Далі підтвердити дію, натиснувши на «Видалити дані».

Зверніть увагу! Для того щоб уникнути зайвих дій, можна викликати п. 3 за допомогою поєднання клавіш Ctrl + Shift + Del.

У розділі «Видалення даних веб-перегляду» у вкладці «Додаткові» також є можливість очистити браузер Хром від історії завантажених файлів, збережених паролів, даних авторизації на різних сайтах, налаштувань контенту, даних розміщуються додатків, ліцензій на контент. Тут же час від часу рекомендується чистити кеш браузера для підвищення його продуктивності.

Відкрити сторінку, де зберігаються відомості про переглядах, можливо і таким чином: натиснути на триточковий значок налаштувань, далі вибрати «Історія» «Історія».

Процес видалення історії в хром на Андроїд

На гаджет з ОС Android очистити веб пошук не складе труднощів:

 1. Відкрити Chrome і натиснути на іконку у вигляді трьох точок, яка знаходиться в правому верхньому куті.
 2. Вибрати відповідний пункт меню «Історія». Тут можна побачити, де користувач серфінгувати останнім часом. Натискання на хрестик дозволить прибрати конкретний сайт.
 3. Щоб повністю видалити історію запитів в хром, слід натиснути на «Очистити історію». Даний пункт розташований або в кінці, або на початку списку (залежно від версії Android).
 4. У вікні, у вкладці «Основні настройки» вибрати часовий діапазон, за який необхідно прибрати всі дані, а також куки, ліцензії на контент, кеш. У вкладці «Додаткові» пропонується більш детальний вибір для очищення.

Вибіркове видалення історії сайту в хром

Буває, що необхідності в повному очищенні оглядача від веб-запитів немає, навіть навпаки, в деяких ситуаціях це може викликати підозри у інших користувачів пристрою. У такій ситуації слід прибрати дані відвідування одного або декількох ресурсів.

Як описано вище, зайти в меню налаштувань і управління оглядача і вибирати пункт «Історія». Поставити галочки навпроти конкретних сайтів. Клацнути на «Видалити» у верхній частині сторінки.

Як видалити історію пошуку в кульгавого найпростішим способом

Chrome може не зберігати інформацію про відвідуваних сторінках, якщо включити спеціальний режим – інкогніто. Для цього:

 1. Запустити оглядач.
 2. Відкрити меню налаштувань, клацнувши на іконку у вигляді трьох точок в правому верхньому кутку сторінки.
 3. Вибрати «Нове вікно в режимі інкогніто».
 4. Готово. І проблема того, як видалити історію запитів в Гугл Хром після серфінгу по інтернету, не буде більше турбувати.

Зверніть увагу! Дія поширюється тільки на відкриті сторінки, тобто ті сайти, які відвідувалися до включення режиму будуть збережені в браузері. Під час роботи можна запускати вікна одночасно і в звичайному режимі, і в інкогніто.

Режим інкогніто викликається також комбінацією клавіш: Ctrl + Shift + N.

Розширення для очищення відвідувань в Chrome

Незважаючи на те, що видалення історії пошуку в Гугл Хром вищеописаним методом займає буквально кілька хвилин, багато користувачів вважають за краще використовувати спеціальні розширення.

Наприклад, Forget. Одне натискання на кнопку, розташовану на панелі оглядача, і всі дані будуть очищені. Аналогічно працює History Eraser. Розширення володіє декількома варіантами, що дозволяють прибирати непотрібне і залишати важливе. Auto History Wipe функціонує автоматично, досить вказати в налаштуваннях, які дані не потрібно зберігати, і програма буде від них позбавлятися.

Ссылка на основную публикацию