Як прибрати пароль на виндовс 10: огляд способів

Введення пароля – це, свого роду, ритуал, який нав’язує Microsoft своїм користувачам. Тим щасливчикам, які перейшли на Windows 10, має бути вводити пароль при кожному включенні комп’ютера, або при його перезавантаження. Само собою, досить швидко це починає набридати, адже кожен раз ви втрачаєте дорогоцінний час на не особливо актуальну для себе маніпуляцію. Тим більше, коли мова йде про домашньому комп’ютері, якщо, скажімо, крім вас його ніхто не включає.

Загалом, цілком логічно, що багатьох користувачів хвилює питання, як прибрати пароль на виндовс 10. Відразу скажу, що способів існує декілька, і вони вкрай прості. Тому, якщо вам також набридло щоразу вписувати запитувану комбінацію чисел і букв, пропоную вам ознайомитися з цим матеріалом.

Відключення пароля в налаштуваннях облікового запису

Пропоную вашій увазі перший спосіб, досить простий у виконанні:

  1. Комбінацією клавіш Win + R викличте вікно «Виконати», після чого в рядку введення напишіть «netplwiz» (без лапок).
  2. Відкриється нове вікно – «Облікові записи користувачів», потрібно зняти галочку навпроти «Вимагати введення імені користувача і пароля». Застосуйте внесені зміни.
  3. Система попросить написати поточний пароль у відповідному полі, зробіть це.

Відключення пароля через редактор реєстру

Перш ніж приступати до реалізації цього способу, вам потрібно знати, що ваш пароль буде зберігатися в вільному доступі як одне зі значень реєстру Віндовс, отже, кожен бажаючий може його прочитати. Якщо це вас не зупиняє, приступайте.

  1. Викличте віконце «Виконати» (Win + R) і пропишіть «regedit» (без лапок).
  2. Далі перейдіть в розділ, вказаний на скріншоті нижче.
  3. Тепер виконайте ряд змін: параметр AudioAdminLogon змініть на 1, параметр DefaultDomainName змініть на ім’я домену, потім створіть стоковий параметр DefaultPassword і в його значенні вкажіть пароль до облікового запису.
  4. Закрийте редактор і перезавантажте систему комп’ютера. Якщо ви все зробили правильно, то тепер при вході в систему у вас більше не буде запитуватися ні логін, ні пароль.

Ось такі ось існують дієві способи. Є ще кілька інших, але зазвичай і цих двох варіантів досить, щоб відключити функцію введення пароля в систему. Сподіваюся, стаття була для вас корисною, і більше ви не будете витрачати свій час на введення зашифрованої комбінації.

Ссылка на основную публикацию