Як прибрати помилку & quot; Чи не вдалося встановити програмне забезпечення nvidia & quot ;?

Установка будь-якого програмного забезпечення на ПК або ноутбук є дуже важливою операцією для кожного користувача. Однак, що робити, якщо при деяких діях виникає помилка про те, що не вдалося встановити програмне забезпечення NVIDIA. В даному випадку необхідно з’ясувати причину збою і вибрати один з варіантів настройки.

Крім стандартної проблеми виникає помилка такого змісту: «Продовжити установку NVIDIA неможливо: Цей графічний драйвер не виявив сумісного обладнання». Така помилка виправляється двома варіантами: вручну або чистої перезавантаження.

Причини, по яких не встановлюється NVIDIA

У більшості випадків Windows не може підтримувати NVIDIA, саме тому в роботі програмного забезпечення виникають ускладнення. Однак іншою причиною може стати антивірус, який блокує роботу програми «Нвідіа Експірієнс», при цьому потрібно включити стандартні настройки і перевірити роботу системи.

Причини виникнення помилок при запуску:

 • Блокування апдейта антивірусом і брандмауером операційної системи.
 • Найчастіше в операційній системі відсутні необхідні для підтримки сервіс-пакети.
 • На персональному комп’ютері одночасно діють 2 відеокарти, в той час як БІОС підтримує тільки одну.
 • Застарілий БІОС.
 • Відсутність незайнятого простору на вінчестері.
 • Деякі файли системи пошкоджені.
 • Чи не обрана опція чистої установки при підключенні драйверів.

Усунення збою через переустановку драйверів

Дані проблеми зустрічаються досить часто, особливо на оновлених версіях Windows. Для усунення проблем є два способи:

 • Ручна настройка програми.
 • Чистий установка.

Кожен спосіб містить свої нюанси і позитивні сторони, тому важливо знати кілька факторів.

Ручна установка

Перезапуск вручну є, мабуть, одним з найпростіших варіантів усунення помилки. Базується він на повному видаленні ПО і налаштування оновлених драйверів.

Перед початком роботи потрібно позбутися від минулої версії програми. Вибирають пункт «Провідник» – «Видалити або змінити програму» – «NVIDIA Графічний драйвер» і просто видаляють. Далі потрібно підтвердити видалення. Для подальшої роботи важливо виконати перезавантаження системи для остаточного очищення. По завершенню залишається порожня папка за адресою: C: \ Program Files \ NVIDIA Corporation. Виберіть «Диспетчер пристроїв» через «Панель управління». Далі рядок «Відеоадаптери» і, користуючись правою кнопкою мишки, клікніть по відеокарти, вибираючи пункт “Оновити драйвери». При виборі рядка «Пошук драйверів на цьому комп’ютері» потрібно вказати шлях, де розташовується NVIDIA Package Launcher. Після цього натиснути «Далі». Почекати до закінчення перезапуску, потім знову зробити перезавантаження системи.

У разі якщо зазначений варіант не зміг позбутися від проблеми і все одно не вдалося встановити NVIDIA, необхідно використовувати «Чисту установку». Ручна відбувається набагато довше, в порівнянні з чистим, так як вимагає більше дій.

Чистий установка

Дозволяє поставити абсолютно нову версію ПО і усунути виниклу помилку. Антивірус може блокувати роботу стандартних файлів, тому необхідно повернутися до первинних настройок або припинити роботу зовсім до закінчення установки.

Віддавши перевагу чистій установці, необхідно встановити файли драйвера NVIDIA (бажано користуватися офіційним джерелом, щоб не потрапити на вірус або ще страшніше) і виконати наступні кроки:

 • Запустити .exe файл NVIDIA Package Launcher.
 • Необхідно почекати деякий час, поки всі файли перемістяться в певну папку і почнеться установка.
 • Чи погоджуєтеся з запропонованими умовами, також приймаєте ліцензійну угоду.
 • Виконуєте необхідні параметри установки (при цьому треба вибрати «Вибіркова установка (розширена інсталяція)» клікнути по «Далі».
 • У наступному вікні ставите галку на пункті «Виконати чисту установку». У підсумку по завершенню всіх маніпуляцій старий драйвер віддалиться, а новий в ході інсталяції буде налаштований.

Увага! Якщо автоматом не вдалося виставити дозвіл, потрібно виконати його настройку та автоматизацію вручну.

У більшості випадків основною проблемою при виникненні помилки є антивірус, який блокує роботу програми «Нвідіа Експірієнс». Для усунення неполадок необхідно скористатися ручної або чистою установкою програми. Дані способи базуються на видаленні попередньої версії програмного забезпечення та завантаження нових драйверів. У кожному разі для отримання необхідного результату потрібно перезавантажити ПК.

Ссылка на основную публикацию