Як прибрати повідомлення & quot; Отримати Windows 10 & quot;

Дуже багато користувачів ОС Windows 7 і 8.1 бачать ярличок в треї, після натискання на який з’являється пропозиція оновитися до Windows 10. Причому прибрати його неможливо, так як він знаходиться в системній області повідомлень і не знає такої команди, як “Вихід”. Максимум з того, що Ви можете зробити самостійно – приховати його через налаштування системи, проте сам процес буде висіти і під’їдати ресурси. Якщо Ви хочете позбутися від цього ярлика, він Вам вже набрид або Ви не готові проміняти свою улюблену ОС і оновлення не представляє інтересу, то Ви знайшли те, що шукали. У цьому керівництві ми розповімо Вам, що слід зробити, щоб позбутися від Ця позначка.

Отже, зробимо пару нехитрих кроків для того, щоб назавжди позбавиться від цього значка і його процесу.

Для початку відкриємо “Панель управління” і знайдемо в ній пункт “Установка і видалення програм” (або “Програми та засоби”). У віконці перемкнемо режим відображення на “Перегляд встановлених оновлень” (в меню праворуч). Якщо на Вашому ПК встановлена ​​Windows 7, то знайдіть і видаліть поновлення під номерами 3035583, 3021917 та 2952664, а якщо Windows 8.1, то зробіть те ж саме з оновленнями 3035583 і 2976978. Якщо доводиться видаляти не одне оновлення, а кілька поспіль, то після завершення процесу видалення кожного вибирайте “Перезавантажити пізніше”. Коли Ви видалили всі зазначені поновлення з системи, перезавантажте ПК.

Далі зробимо так, щоб ці оновлення більше не встановлювалися в Вашу систему і надалі не викликали появи непотрібного значка в треї. Якщо Ви пропустіть цей крок, то дуже скоро ці пакети встановляться і доведеться їх знову видаляти. Цілком вимикати автоматичне оновлення системи ми не радимо, тому що це, як мінімум, недоцільно, ну а як максимум – може привести до некоректної роботи системи в подальшому. Ми просто приховуємо зазначені раніше пакети оновлень, після цього вони не будуть встановлюватися.

Щоб їх приховати, відкрийте “Центр оновлення Windows” в панелі управління і в переліку запропонованих оновлень знайдіть оновлення з потрібними номерами. Орудуючи правою кнопкою миші в контекстному меню кожного з них виберіть пункт “Приховати оновлення”.

Якщо Ви в подальшому змініть своє рішення і надумаєте оновити систему, то в будь-який час зможете відновити всі оновлення, які приховали. Щоб це зробити в центрі оновлень перейдіть у відповідний розділ і виберіть оновлення, які потрібно відновити.

Крім способу, описаного вище, є ще один, який не набагато складніше, а для кого-то виявиться і зовсім простіше першого. Він полягає в тому, що потрібно трохи підправити системний реєстр.

Для його реалізації відкрийте “Редактор реєстру” (Win + R і в рядку напишіть regedit, натисніть кнопку “Ок”). Пошукайте розділ
HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Gwx (Якщо його немає, то створіть вручну, використовуючи праву кнопку миші).

Створіть в даному розділі параметр REG_DWORD з ім’ям DisableGwx і значенням “1”.

Збережіть всі зроблені зміни і перезавантажте комп’ютер.

Тепер залишається насолоджуватися своєю системою без настирливого ярлика.

P. S .: Відзначимо також те, що в майбутньому, Microsoft хоче поширювати нову ОС через оновлення. Щоб в такому випадку не оновиться випадково, доведеться знімати позначку з відповідного рядка в переліку пропонованих оновлень. Користуючись нагодою нагадаємо, що відмовлятися від всіх оновлень буде дурною помилкою, так як частенько оновлюються модулі безпеки і вносяться загальні поправки, пов’язані із забезпеченням належного функціонування системи.

Крім цього, наша команда радить користуватися свіжою операційною системою, тому що як показує досвід, вона набагато стабільніше і продуктивніше, в порівнянні з попередніми версіями.

Ссылка на основную публикацию