Як прибрати Push-повідомлення в Яндекс браузері | GuideComp.ru

У мережі величезна конкуренція в більшості сфер діяльності. Для просування використовуються всілякі способи розкрутки ресурсу, почесне місце в арсеналі СЕО-фахівців займають спливаючі повідомлення. Для користувача Push-повідомлення в Яндекс браузері також можуть бути корисними, їх варто подивитися, так як в повідомленнях міститься інформація про бонуси та акції. Якщо Пуш-повідомлення в Яндекс браузері сайт буде використовувати неправильно, вони будуть доставляти істотний дискомфорт для серфінгу, тоді оповіщення краще прибрати.

Що таке Push-повідомлення?

Це невеликі спливаючі вікна з лівого або правого боку сторінки. Вони з’являються на екрані користувача, якщо активний Yandex веб-оглядача. З подібними вікнами часто стикаються як користувачі мобільного, так і повної версії Яндекс браузера.

Спливаючі оповіщення особливо ефективні для просування сайту, так як їх помітить 90% всіх користувачів. Користь від Пуш-повідомлень існує і для відвідувача, але через неправильне їх використання, часом повідомлення набридають.

Потенційна користь:

 • Донесення інформації про важливі зміни на сайті. Часто передають інформацію про оновлення, перенесення ресурсу на інший домен і т. Д.,
 • Отримання даних про проведення акцій від власників сайту. З їх допомогою надають інформацію про «гарячих» пропозиції, акції та подібних переваги окремого товару або конкурсу,
 • Повідомлення про завантаження нового контенту. У повідомленнях може вказуватися додавання очікуваного фільму, публікація важливих новин, відповідь на питання, що цікавить на форумі або в службі підтримки,
 • Підтвердження виконання дій. Використовується сервісами, де будь-які помилки чреваті серйозними збитками: обмінні пункти, електронні системи платежів, інтернет-банки та інші ресурси. Це допомагає ще раз перевірити введені дані і переконатися в їх правильності.

Є і зворотна сторона Web Push – показ маловажних і нецікавих повідомлень, постійне пропозицію купити товар, настирлива реклама і т. Д. Якщо людина не стежить за новинами ресурсів і уникає акцій, можна сміливо відмовитися від повідомлень.

Як прибрати Push-повідомлення в Яндекс браузері

В Yandex browser можна легко заблокувати Пуш-повідомлення з окремих ресурсів або повністю заборонити показ повідомлень.

Заблокувати спливаючі вікна можна через «Налаштування»:

 1. Переходимо в меню браузера.
 2. Натискаємо на «Налаштування».
 3. Переходимо в розділ «Сайти».
 4. У підрозділі «Відправлення повідомлень» вибираємо пункт «Заборонено».

За замовчуванням варто пункт, при якому перед показом повідомлення у користувача запитують, чи бажає він отримувати сповіщення. Якщо коли-небудь з’явиться необхідність в отриманні Пуш-повідомлення на окремому сайті, можна скористатися винятками.

Щоб відключити або переглянути оповіщення сайту, додаємо його в винятку:

 1. Перебуваючи в розділі «Відправлення повідомлень» натискаємо на посилання «Налаштування сайтів».
 2. У категорії «Дозволена» (якщо хочемо, щоб Push-повідомлення показувалися) натискаємо на кнопку «Додати»
 3. Вводимо адресу сайту, наприклад, https://ria.ru і натискаємо на кнопку «Додати».

Таким способом вдається прибрати або дозволити оповіщення тільки для даного домену, на все його піддомени виняток поширюватися не буде. Щоб додати до виключення всіх піддоменів ресурсу слід використовувати маску. Для зазначеного прикладу матиме вигляд https: // [*.] ria.ru.

Для користувачів мобільної версії показ повідомлень виконується на екрані блокування. На Android (Залежно від марки і моделі телефону, назви пунктів можуть змінюватися, але сенс все одно буде схожим) є додатковий спосіб заблокувати оповіщення:

 1. Переходимо в «Налаштування».
 2. У розділі «Система і пристрій» вибираємо «Відомості та рядок стану».
 3. Далі натискаємо на «Повідомлення додатків».
 4. Знаходимо пункт «Яндекс браузер» і натискаємо на стрілочку поруч з оглядачем.
 5. Натискаємо на рядок «Показувати сповіщення».
 6. Перемикач зміститься в неактивний стан, можна виходити з налаштувань.

Як подивитися Push-повідомлення в Яндекс браузері

Ніяких особливих дій від нас для перегляду повідомлень не буде потрібно. Активувати повідомлення може лише сайт при необхідності донесення важливої ​​інформації. Пуш-повідомлення показуються на робочому столі, навіть якщо Yandex оглядач згорнутий на панелі завдань.

Зазвичай в повідомленні вказується посилання на сторінку, щоб ознайомитися з повною інформацією, натискаємо один раз на посилання в сповіщенні. Вона відразу направить на необхідну інформацію.

Основні проблеми з Push-оповіщенням в Yandex Browser

Розробникам сайтів знайомі ситуації, коли в Яндекс браузері перестали раптом працювати Push-повідомлення. Через відсутність повідомлень передплатникам, різко знижується відвідуваність сайту. Сповіщення не працюють по ряду причин, які здатний усунути розробник:

 • Зміна параметрів підключення. Переважно віджет сповіщень підключають з CMS або від сторонніх розробників. Рідко, але періодично може змінюватися код для з’єднання з сервером, варто перевірити сайт розробника,
 • Некоректні зміни. Іноді в рядок підключення вносять змінні, варто перевірити результат обробки функції,
 • Сервіс платний, а у ресурсу закінчився оплачений тариф. Якщо термін дії підписки закінчився, доведеться її продовжувати або замінювати плагін від іншого сервісу,
 • Неправильно складений код. Помилки в коді побудови оповіщення не дозволять йому з’явитися на стороні користувача.

Інспектувати код краще після вивчення нововведень на сервісі, через який підключено Пуш-оповіщення.

Якщо дивитися на проблему з точки зору відвідувача, джерело криється в випадкової блокування сайту або додаванні його в винятку. Якщо вимкнулися повідомлення, варто перейти в розділ «Сайти» «Відправлення повідомлень».

Далі перевіряємо, що встановлено дозвіл на показ повідомлень, потім переходимо до підрозділу «Налаштування сайтів» і дивимося щоб сайт не перебувала в розділі «Заборонено».

Push-повідомлення для Яндекс браузера допомагають подивитися всі свіжі оновлення на цікаві ресурси. Якщо користувач не стежить за новинами, можна легко прибрати оповіщення повністю або зробити виняток для кількох сайтів.

Ссылка на основную публикацию