Як прибрати рекламу в інтернеті?

Реклама в інтернеті часом настільки настирлива, що повністю відбиває бажання відвідувати деякі ресурси, хоча їх зміст може бути цікавим і унікальним. Постійні банери про «вигідних» пропозиціях або надзвичайних виграші здатні розхитати нерви навіть у найстійкіших. Але, на жаль, від цього нікуди не дітися – більшість необхідних і популярних інтернет-ресурсів живуть саме за рахунок реклами.

Якщо сісти і задуматися про те, як прибрати рекламу в інтернеті, то не треба бути генієм, щоб прийти до висновку – ніяк. Однак її можна заблокувати в вікні браузера і позбутися практично всіх надокучливих пропозицій про покупках або чергових «жовтих сенсацій» про зірок і політиці.

Способи блокування реклами в інтернеті:

  1. Анти-банери від розробників антивірусів. Багато нові версії антивірусів забезпечені приємним доповненням – анти-банером. Однак не варто забувати, що основне завдання антивіруса – захист комп’ютера від вірусів, а не реклами. Через такий захист стовідсотково не проберуться вірусні банери і сайти, однак реклами стане не на багато менше.
  2. відключення flash-вмісту. В налаштуваннях браузера просто відключіть flash-плагін, і рекламні анімації відображатися не будуть. Однак і більшість програвачів відображатися теж не будуть.
  3. Установка сторонніх додатків. В інтернеті є безліч програм, після установки яких реклама практично повністю пропадає. І вони реально працюють! Єдиний мінус – вони використовують для запуску і роботи дуже багато ресурсів комп’ютера.
  4. Браузерні розширення. Більшість інтернет-користувачів вважають за краще саме такий спосіб захисту від реклами. Тут багато плюсів: розширення встановлюється безпосередньо в браузер і не витрачає багато ресурсів комп’ютера, працює швидко, установка займає зовсім небагато часу. Єдина проблема користувачів – більшість розширень не оптимізовані під російськомовні сайти.

Як прибрати рекламу в інтернеті на російськомовних сайтах?

Більшість якісних розширень і додатків для блокування реклами розроблені за кордоном, тому оптимізовані в основному під англомовні портали. Для надійного блокування реклами на російськомовних ресурсах рекомендується ставити розширення, розроблені спеціально для російських сайтів.

AdStop – браузерні розширення для блокування реклами , фільтри якого були розроблені спеціально для російськомовних сайтів.

Установка розширення займає близько 30 секунд:

  1. На сайті adstop.org тиснете кнопку «Встановити» і встановлюєте розширення в браузер.
  2. Перезапускаєте браузер і користуєтеся.

У разі, якщо робота розширення не влаштовує, або Ви просто нудьгуватимете по вискакують то тут, то там віконець і повідомленням про виграш автомобіля або пропозиції заробити 1000 $ за добу, його завжди можна відключити в налаштуваннях браузера.

Ссылка на основную публикацию