Як прибрати рекламу в Microsoft Edge

Поки що, новий браузер від компанії Microsoft, який носить назву Edge, не підтримує установку розширень, а користувачам надається можливість використовувати лише стандартні функції оглядача. У зв’язку з цим, багато хто з тих, хто перейшов на Windows 10 відкладають перехід на вбудований в систему браузер, так як вважають, що через відсутність підтримки розширень неможливо прибрати показ реклами і всяких спливаючих банерів на відвідуваних сайтах. Однак, це велика помилка, тому що позбутися від реклами в Microsoft Edge можна за допомогою невеликої, але ефективної програми, яка носить назву Adguard.

Іншими словами, дана програма являє собою звичайну утиліту для блокування реклами. Він може позбавити Вас від настирливих вікон і банерів в усіх браузерах, не тільки в Edge. Щоб ефективно боротися з рекламою, програма має набір фільтрів, які призначені для всіх видів реклами на сайтах (ну крім тієї, що викликана вірусами в системі). Потрібні фільтри програма завантажує самостійно, коли Ви відвідуєте сайти. Крім цього, в програму вбудований фільтр, який захистить Вас від тих сайтів, які спробують збирати дані про Вашу активності в мережі. Детальніше про це Ви завжди зможете прочитати на сайті розробника даної програми.

Основною перевагою Adguard є те, що він підтримує роботу практично з усіма відомими браузерами. Якщо ж Ви не знайдете свій оглядач в списку доступних, то його можна додати в ручному режимі, це не складно зробити в меню "налаштування" програми.

Отже, почнемо з установки і настройки програми. Для початку Вам потрібно завантажити утиліту з сайту розробників. Процедура установки в принципі стандартна, Вас попросять прийняти ліцензійну угоду, вибрати папку для установки та інше. Однак будьте уважні і не натискайте відразу кнопку "далі", Так як потрібно зняти галочки з установки додаткового ПЗ від Яндекса.

Сам процес установки займе не більше двох хвилин.

Після того, як утиліта встановилася, вона повинна підготуватися до першого запуску в системі. Це теж відбувається практично миттєво.

Коли програма все ж запуститься, то Вам слід вибрати рідна мова для зручної роботи з нею.

Далі, Ви зможете вибрати необхідні параметри для фільтрації реклами. Якщо Ви хочете бачити контекстну рекламу від відомих пошукових систем, то можете сміливо кликати "продовжити", А якщо хочете позбутися повністю від всіх рекламних оголошень, то зніміть галочку напроти пункту "Чи не блокувати корисну рекламу".

Щоб завершити первинну настройку Adguard, залишилося лише вказати чи варто фільтрувати рекламу при безпечному з’єднанні і відправляти анонімну статистику про роботу розробникам.

Все, встановлення та налаштування програми завершена. Перед Вами з’явиться нехитре головне вікно програми, яке Ви можете просто закрити, тепер вона буде автоматично блокувати рекламу у всіх встановлених браузерах, в тому числі і в Edge. При запуску браузера, Ви також побачите в нижньому кутку іконку помічника, яку при бажанні можна відключити в налаштуваннях програми. Цей помічник дозволить Вам блокувати будь-які елементи на відвідуваних сторінках або додавати сайти в список виключень.

На даний момент, це єдине можливе рішення проблеми блокування реклами в Microsoft Edge. Варто відзначити і те, що дане рішення тимчасове, так як завантажуючи з офіційного сайту програма підтримує роботу протягом двох тижнів. Але Ви можете знайти її на інших ресурсах, які пропонують термін безкоштовного періоду до підлозі року або ж знайти ключі для активації (хоча, якщо є бажання, то можна купити ліцензію на 3 місяці, вона коштує всього 99 гривень). Сподіваємося, що з додаванням підтримки розширень боротися з рекламою стане набагато простіше і, головне, безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию