Як прибрати виділення тексту в ворде і відформатувати текст

Текстовий редактор Word досить багатогранний у своїх можливостях. Так, він є якісним інструментом для роботи з текстом: його можна набирати, редагувати, додавати різні ефекти. Таким чином, зі звичайного тексту можна зробити офіційний документ, а можна щось не зовсім формальне, відповідне того чи іншого випадку.

Про деякі можливості редактора я вже розповідав в попередніх статтях. Цього разу мені хочеться поговорити про виділення тексту. Як ви, напевно, знаєте, в Ворді цілий текст або ж окремі його фрагменти можна виділити і додати до них один із запропонованих розробниками ефектів, а саме: зробити його жирним, виділити курсивом, закреслити, підкреслити, зафарбувати маркером будь-якого кольору, змінити колір тексту . Що ж, мені хочеться більш детально зупинитися на цьому питанні, а саме розповісти вам, як прибрати виділення тексту в ворде.

Як виділити текст в Word

Для того щоб прибрати виділення в тексті необхідно розуміти, як він виділяється, а далі все стане дуже зрозуміло. Отже, всі інструменти для виділення знаходяться у вкладці «Головна» на панелі інструментів в підкатегоріях «Шрифт», «Абзац» і «Стилі».

Наприклад, щоб зробити слово або пропозицію жирним, потрібно спочатку виділити цей фрагмент, потім натиснути кнопочку «Ж» в блоці «Шрифт». За аналогією застосовуються і інші ефекти: виділивши певний шматочок тексту або навіть цілий текст зробити одним з найкрасивіших шрифтів, для цього натисніть на відповідну кнопку панелі інструментів.

Як прибрати виділення в Word

Прибрати виділення в тексті можна навіть не одним, а двома способами. Давайте про кожного з них докладніше.

  1. Перший спосіб, зрозуміло, напрошується сам: виділення забирається шляхом натискання на ті ж кнопки. В цьому випадку йде зворотна дія і обраний ефект пропадає. Наприклад, попередньо виділивши, скажімо, курсив, ви можете знову натиснути на ту ж кнопку і текст знову прийме свій первісний вигляд. Скажімо, прибрати виділення кольором можна в тому випадку, якщо натиснути «Авто»; стиль на такий, як був у исходнике, зміниться, якщо натиснути кнопку «Звичайний стиль»; маркер забирається кнопкою «Ні кольору».
  2. Другий спосіб трохи складніше, він не лежить так явно на поверхні, він не менш простий і зручний. Щоб прибрати виділення з його допомогою, зверніть увагу на підкатегорію «Шрифт» на панелі інструментів: в її правому верхньому куті є маленька кнопка під назвою «Очистити формат». Після натискання на цю кнопку форматування виділеного фрагмента віддалиться і залишиться звичайний текст. Єдине, прибрати маркер з її допомогою не вийде, але в цьому випадку можна вдатися до першого способу.


Ось так ось легко, просто, а головне, швидко, можна прибрати виділення тексту в текстовому редакторі Word.

Ссылка на основную публикацию