Як придумати нік, логін або ім’я користувача?

Сьогодні гарний нік – це ваш особистий бренд в інтернеті. Він може прославити, змусити інших користувачів вас поважати і навіть заздрити. Але як придумати нік, та такий, що б він чіпляв? Який логін підійде дівчині, і яке ім’я користувача вибрати для сайту або гри?

Насправді до цього питання варто підійти більш серйозно. І витратити трохи часу, адже придумати хороший логін не так вже й просто. У цій статті ви знайдете корисні поради щодо вибору ника. Я також розповім на що звернути увагу і куди направити свої думки.

Перед тим, як придумати нік потрібно знати що …

Сьогодні кожна людина щодня реєструється на декількох сайтах. При цьому на деякі з них ми заходимо кожен день. На інші раз в тиждень, а то і рідше. Саме тому потрібно придумати логін, який ви будете використовувати на всіх цих сайтах. Це робиться для того, щоб ми потім його не забули. Адже дуже часто буває таке, що людина просто не пам’ятає свій нік. І починає вводити в google фразу «забув логін що робити». Було таке у вас?

Таких людей тисячі, і всі вони потім дуже шкодують про одне. Що не використали одне і те ж ім’я користувача на всіх 30 сайтах. Не повторюйте цих помилок.

Також пам’ятайте, що в більшості випадків введений при реєстрації нік, потім не можна змінити. Так що варто придумати собі гарний і чіткий логін. Ось приклад логіна, який я одного разу бачив в інтернеті qqqqq11111. Ну хіба це нормальне ім’я користувача? Так з таким ніком про вас складеться думка, як про людину в якої взагалі немає фантазії. І це я ще дуже м’яко сказав))).

І останнє, ваш логін повинен бути коротким. Це допоможе швидше зареєструватися в грі або на потрібному проекті. Ну а тепер давайте розбиратися як придумати нік, з яким не соромно вийти в люди!

Який нік придумати для реєстрацій в інтернеті?

  • Коли я був на вашому місці, то перше, що мені прийшло в голову – це моє прізвисько. Або простіше кажучи «кличка». І я просто ввів англійськими літерами це коротке слово. Всі мої друзі знають мене під цим ім’ям, а тепер і весь інтернет.
  • Багато хто використовує цифри для ника. Так можна, але максимум три, наприклад 777 Семерочка. Знову ж таки не всі цифри круто і красиво виглядають. Якщо ви просто введете 123 – це вже не те. Те ж саме тире, крапки і так далі. Багато пишуть своє ім’я і вік, я багато разів бачив такі логіни Sasha 25. Тут все ясно-це Саня йому або їй 25 років))). Але пам’ятайте, тепер вам буде двадцять п’ять років і через рік.
  • У кожного з нас є улюблений фільм або пісня. Можна назватися ім’ям головного героя фільму. Або взяти назву музичної групи в якості никнейма. Черговий приклад, ось людина, яка любить фільм «Хрещений Батько» – GodFather.
  • Деякі дівчата описують себе ось черговий приклад – Natali Blondie. Або іншими словами Наташа Для мобільних телефонів. Звучить красиво, але придумати такий логін зможе не кожна. А ще дуже часто зустрічаєш Princessa. Так і хочеться на цю принцесу поглянути, чесно!))

Насправді не має значення для якого сайту ваш логін. Це може бути нік для ютуба, однокласників або онлайн ігор. Головне, щоб це ім’я вам подобалося, відображало вашу суть.

Ссылка на основную публикацию