Як приховати або показати кнопку Перегляд завдань на панелі завдань Window 10

Windows 10 ввела нову функцію під назвою “Перегляд завдань” – віртуальний менеджер робочого столу, який дозволяє швидко перемикатися між усіма відкритими додатками на декількох віртуальних робочих столах. Не так давно в коментарі мене попросили показати як приховати перегляд завдань за допомогою реєстру. У сьогоднішній статті розглянемо два способи приховування кнопки “Перегляд завдань” з панелі завдань в Windows 10, а також як відобразити цю кнопку, якщо вона прихована.

За замовчуванням на панелі завдань в Windows 10 стали відображатися кнопка пошуку і перегляд завдань. Ви можете як приховувати ці кнопки в будь-який момент, так і включати їх відображення по потребі. Навіть приховавши кнопку “Перегляд завдань” ви зможете її використовувати за допомогою швидких клавіш.

Приховати або показати кнопку “Перегляд завдань” за допомогою контекстного меню.

Якщо натиснути на панель завдань правою клавішею миші перед вами з’явиться контекстне меню, де ви зможете включити відображення кнопки “Перегляд завдань” – поставивши галочку натисканням лівої клавіші по рядку “Показати кнопку” Перегляду завдань “.

Або приховувати відображення – знявши галочку натисканням лівої клавіші по рядку “Показати кнопку” Перегляду завдань “.

Приховати або показати кнопку “Перегляд завдань” за допомогою редактора реєстру.

Перед зміною реєстру завжди рекомендується створювати точку для відновлення системи. Для роботи з редактором реєстру ваш користувач повинен володіти адміністративними правами.

1.Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку напишіть команду regedit і натисніть Enter (або натисніть клавіші Win + R і виконайте команду regedit);

2.У лівій колонці перейдіть до розділу HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced. Коли в лівій колонці обраний розділ Advanced – в правій відкрийте подвійним клацанням миші параметр ShowTaskViewButton.

Щоб приховати відображення кнопки “Перегляду завдань” на панелі завдань в рядку “Значення” поставте 0 і натисніть “ОК”.

Щоб відобразити кнопку “Перегляду завдань” на панелі завдань в рядку “Значення” поставте 1 і натисніть “ОК”.

Після вибору значення закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп’ютер, щоб зміни вступили в силу. Або перезапустіть провідник через диспетчер задач, для цього натискаємо на панель завдань правою клавішею миші і вибираємо «Диспетчер завдань». У вікні, натискаємо «Детальніше».

У вкладці «Процеси» знаходимо «Провідник» і натискаємо на нього правою клавішею миші, вибираємо з контекстного меню «Запустити знову». Потім закриваємо диспетчер задач. Після перезапуску провідника зміни, які ви внесли в реєстр, будуть відображені на панелі завдань.

Додати або видалити “Показати кнопку перегляду завдань» у відповідному меню.

Як вже говорилося вище, якщо ви натискаєте на панель завдань правою клавішею миші – перед вами з’являється контекстне меню, за допомогою якого можна включити відображення кнопки “Перегляд завдань”. В даному пункті ми розглянемо як прибрати з контекстного меню цього рядка.

1.Відкриваємо редактор реєстру: в рядку пошуку напишіть команду regedit і натисніть Enter (або натисніть клавіші Win + R і виконайте команду regedit);

2.У лівій колонці перейдіть до розділу HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ MultiTaskingView \ AllUpView. Коли в лівій колонці обраний розділ AllUpView в правій колонці відкрийте подвійним клацанням лівої кнопки миші параметр Enabled. Щоб видалити рядок “Показати кнопку перегляд завдань” з контекстного меню – в рядку значення поставте 1 і натисніть “ОК”. Щоб додати рядок “Показати кнопку перегляд завдань” в контекстне меню – в рядку значення поставте 0 і натисніть “ОК”.

Після внесених змін закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию