Як приховати друзів в контакті з телефону або на комп’ютері

Люди ховають друзів в соціальних мережах з різних причин. Хлопець від дівчини і навпаки, жінка від чоловіка він від неї і так далі. Насправді причин безліч. Якщо ви до цих пір не знаєте як приховати одного в контакті дивіться докладну інструкцію. Також ми розглянемо різні потрібні нам настройки після приховування друзів.

Заховані друзі будуть в списку до тих пір, поки ви їх звідти не приберете. Вони не будуть видні на вашій сторінці. Цей список можна змінювати хоч по п’ять разів за день. А також коригувати тих, хто може переглядати цих людей.

Як приховати друзів в контакті з комп’ютера або ноутбука

  1. Крок перший. Натискаємо на своє ім’я або на фотографію в контакті. У правому верхньому куті вашої старнічкі. З’явиться нове вікно, в ньому потрібно вибрати розділ «Налаштування».

2. Крок другий. На сторінці, вибираємо пункт “Налаштування”. Потім трохи нижче в розділі «Кого видно в списку моїх друзів і підписок» потрібно клікнути на посилання «Всіх друзів».

3. Крок третій. Тепер вибираємо друзів, яких нам потрібно приховати. Нагадаю ви можете заховати вконтакте одночасно не більше 30 осіб. Для цього просто натискайте ім’я потрібного друга. Після того, як ви вибрали всіх людей, тиснемо внизу на кнопку «Зберегти зміни».

Якщо ж ви помилково приховали, не тої одного, потрібно клікнути на його ім’я знову. Ця людина відразу пропаде зі списку прихованих.

4. Крок четвертий. Тепер нам потрібно вирішити, хто зможе переглядати цих людей. Є кілька варіантів налаштувань. Розберемо їх.

Для максимальної надійності в налаштуваннях вибираємо «Тільки я». Хоча у вас ще є багато варіантів. Це і «Деякі друзі» – просто вибираєте хто саме. А також «Все окрім» – можна приховати деяких друзів від конкретної людини.

Як можна приховати друзів в вк з мобільного телефону

Зараз практично всі сидять в контакті з телефону. А деякі ще й заробляють в вк. Саме тому розберемося як можна приховувати друзів через смартфон чи планшет. Відразу обмовлюся, вам потрібно буде заходити в інтернет з браузера.

В офіційному додатку вконтакте немає можливості заховати людини. Якщо зайти в налаштування приватності через додаток, там просто немає такого пункту як «Кого видно в списку моїх друзів і підписок». 

  1. Крок номер один. Зайти на сайт vk.com з будь-якого браузера. Вводимо логін і пароль потрапляємо на свою сторінку. Після цього тисніть на кнопку у вигляді трьох білих смужок. З’явиться нове вікно, внизу його вибирайте пункт «Налаштування». Потім в налаштуваннях натискаємо на вкладку “Налаштування”.

У вкладці приватність бачимо вже знакові нам розділи: «Кого видно в списку моїх друзів і підписок» і «Хто бачить моїх прихованих друзів».

2. Крок номер два. Вибираємо зі списку друзів тих, кого хочемо заховати і тиснемо на кнопку «Зберегти». І звичайно ж не забудьте вказати хто буде бачити цих прихованих людей в вк.

Ось так лише кількома простими кліками можна заховати своїх друзів. Тепер ніхто крім вас їх не подивиться. Також рекомендую до перегляду відео -.

Хоча чисто теоретично, побачити прихованих друзів можна. Заходимо на сторінку потрібну людину з іншого аккаунта. Перевіряємо кількість його друзів. Якщо ви бачите зі своєї сторінки 1500, а з іншого 1501 – значить хтось прихований саме від вас.Остается всього лише знайти цю людину)).

Ссылка на основную публикацию