Як приховати фотографії в вк – Техніка та інтернет

У сьогоднішньому випуску я хотів би вам розповісти, як приховати фотографії в вк.

У соціальній мережі vk.com є цілий розділ з налаштуваннями приватності, перейшовши в який кожен власник аккаунта має можливість приховати від очей інших користувачів все, що дозволяють приховувати настройки особистої сторінки. Але, для того, щоб приховати фотографії в контакті, мало скористатися цими налаштуваннями приватності, вам буде потрібно також перенести фотографії в альбом. А взагалі, вкладка Конфіденційність та розділ Налаштування зовсім не знадобляться. 

Про все докладніше читайте далі

Як приховати фотографії в вк

Відразу хотілося б відзначити фотографії, що не були завантажені в альбом, не можна приховати. Тому, якщо є бажання приховати деякі зображення, то обов’язково додайте їх в альбом.

Інструкція:

  1. Зайдіть в свій аккаунт Вконтакте і перейдіть у вкладку «Фотографії»,
  2. Наведіть курсор миші на блок альбому «Фотографії на моїй стіні», потім клацніть по значку олівця, що розташовується в правому верхньому куті блоку,
  3. Далі з’явиться список завантажених фотографій. Вам необхідно вибрати фотографію, яку в подальшому будете приховувати. Вибрали! Тепер наведіть на фото курсор миші і натисніть на кнопку Перемістити фотографію. З’явиться вікно з створеними раніше альбомами, перемістіть фотографію в один з них, клікнувши по блоку альбому.
  4. Все, зображення перенесено. Якщо у вас немає альбомів, то перейдіть в розділ Фотографії та натисніть Створити альбом. Про те, як це робити, докладніше я розповідав в статті Як створити альбом в вк, 
  5. Сподіваюся альбом з’явився. Тепер виконайте те, що описано вище. Тобто перейдіть сюди «Фотографії на моїй стіні», і виберіть ті зображення, які будете приховувати. Відмінно, перенесли картинки в новий альбом.
  6. Залишилося найголовніше встановити заборону на перегляд перенесених фотографій. У розділі Фотографії, натисніть на значок олівця редагування альбому і і навпаки питання «Хто може переглядати цей альбом?» Виставте параметр «Тільки я», наприклад. При такій настройці переглядати фотографії зможете тільки ви. Є ще пункт «Хто може коментувати фотографії?», Все по аналогії. Не забуваємо зберегти все це справа, клікнувши по відповідній кнопці.

Пам’ятайте! Навіть, якщо доступ до альбому закритий, ви можете дати пряме посилання на фотографію, і тоді користувач зможе переглянути зображення. По іншому ніяк!

Як приховати фотографії в вк на яких вас відзначили

На початку статті я говорив, що нам не потрібні налаштування приватності, проте, це трохи не так. Оскільки ми скористаємося налаштуваннями приватності, але не для приховування фотографій, завантажених в вк через вашу сторінку, а для приховання фотографій, на яких ви були відзначені іншими користувачами соціальної мережі.

Ну, що ж, почнемо!

  • Натисніть на значок аватарки в правому верхньому куті сайту Вконтакте, виберіть у списку вкладку Налаштування.
  • Перейдіть у вкладку Конфіденційність, потім знайдіть пункт Хто бачить фотографії, на яких мене відзначили і встановіть параметр Тільки я.

Як приховати фотографії вконтакте з головної сторінки

Якщо ви хочете, щоб фотографії просто не світилися на головній сторінці, то в цьому випадку, досить перейдіть на свою сторінку, навести курсор миші на зображення і клікнути по хрестику в правому куті фото.

Ссылка на основную публикацию