Як приховати листування в Whatsapp

Як приховати чат в Whatsapp? Це відомий месенджер для спілкування з рідними і близькими. Завдяки йому можна створювати конференц-зал на величезну кількість учасників і спільно обговорювати важливі питання. Дуже часто друзі і знайомі не утримують цікавість і прагнуть прочитати чуже листування.

Варіант 1: приховування чатів за допомогою функцій месенджера

Додаток дозволяє приховати листування в WhatsApp зі списку діалогів. Щоб це реалізувати, слід:

  • В розділі «Чати» потрібно вибрати листування, яку потрібно прибрати від поглядів третіх осіб. В результаті в значку з аватаром відобразиться галочка, а у верхній частині екрану з’явиться панель інструментів для роботи з діалогом;
  • Далі слід вибрати пункт «Архівація» і весь діалог з цим користувачем відправитися в «архівовані чати». У розділі листування ця бесіда більше не з’явиться;

  • Якщо необхідно, то можна переглянути архівувати інформацію, досить знайти цю розмову і клацнути по ньому, перегляд буде доступний в новому вікні.

Такий метод не вважається надійним способом захисту від сторонніх людей. Але поки що інших методів безпеки, крім секретного чату і архівації, розробники Ватсап не пропонують. Тому варто використовувати і інші методи поліпшення безпеки особистої переписки.

Варіант 2: використання сторонніх додатків для захисту

Якщо у користувача є проблема, то розробники навіть сторонніх додатків готові її вирішити і отримати вигоду з цього. Захист повідомлень в Ватсап не є винятком. Гугл Маркет має безліч різних програм, що дозволяють надійно захистити і обмежити доступ до вибраного месенджер.

Багатьох з них пропонують по-справжньому потрібні функції для приховування історії, наприклад, з їх допомогою можна сфотографувати людину, які без дозволу намагався переглянути історію діалогів.

Інші розробники зробили упор на методи введення шифрів і комбінації для приховування чатів в Ватсапе. Вони пропонують ставити не просто пін-код для обмеження доступу, а сканувати відбиток пальця або генерувати персональні графічні заготовки.Частина цього ПО пропонується на фривольної основі, за іншу – потрібно платити. Користувачі мають право зробити вибір, виходячи зі своїх вимог і очікувань від додатка при приховуванні чату в WhatsApp. Перш, ніж встановлювати додаткові заходи захисту, потрібно ознайомитися з відгуками, оскільки у таких додатків бувають як позитивні сторони, так і негативні.

Ссылка на основную публикацию