Як «приховати» свою дату народження в Facebook


Як «приховати» свою дату народження в Facebook

В принципі кожен може дізнатися з вашого профілю в Facebook ваш статус, місце роботи, вашу останню компанію, де ви живете, хто ваші друзі і аналогічну інформацію. Більшу частину цієї інформації ви можете приховати, використовуючи параметр Privacy в своєму акаунті. Якщо ж ви забажаєте приховати свій вік, то не зможете знайти відповідний параметр на сторінці установок, щоб приховати свій день народження або змінити його. Сьогодні в цій статті ми навчимо вас, як обмежити доступ до своєї дату народження і свій вік від своїх послідовників або друзів в Facebook.

Може існувати чимало обставин, за якими ви побажаєте приховати свою дату народження або «заховати» вік в своєму профілі на Facebook. Іноді ви не хочете повідомляти свій вік онлайн-друзям, деякі з користувачів Facebook можуть відчувати дискомфорт від відомостей про вашому віці. Зараз ми допоможемо вам приховати ваш вік. Нещодавно Facebook ввів багато нововведень і видалив установку «Сховати вік» зі сторінки конфіденційності. Але ви легко зможете це зробити зі сторінки свого профілю. Отже, приступимо до видалення вашого віку з Facebook.

Увійдіть у ваш аккаунт в Facebook, використовуючи ім’я користувача та пароль. Потім натисніть кнопку «Відновити інформацію» (Update Info) під вашою фотографією або перейдіть за посиланням: http://www.facebook.com/editprofile.php. Після цього ви опинитеся на сторінці вашого профілю в Facebook, де розташована детальна інформація – робота і освіта, місце проживання та сімейний стан, контактна і Основна інформація (Basic information). 

Перейдіть до таблиці з Основною інформацією, і натисніть кнопку Редагувати ( “Edit”) для того, щоб змінити свою дату народження або «заховати» на Facebook свій вік. Тут, клікнувши по вибору тих, хто має право дивитися вашу дату народження, виберете цих людей. Або, клікнувши по випадає меню під датою свого народження, виберіть – яку частину дати вашого народження зможуть побачити люди. Може відображатися повна дата, тільки місяць і день, або ви можете заховати ваш день народження повністю. Дивіться скріншот нижче:

 Засекречування на Facebook віку і дати народження

Натисніть «Зберегти» (Save), і справу зроблено. Тепер ніхто не побачить на сторінці в Facebook ваш вік і дату народження. На нашому сайті ви також можете прочитати іншу корисну інформацію по Facebook.

Спонсором статті виступає проект Манімен – moneyman.ru який дозволяє онлайн взяти мікропозик до зарплати через інтернет. Всі міні позики надаються терміново і по всій Україні.

Ссылка на основную публикацию