Як приховати в Android особисті фото і відео


Як приховати в Android особисті фото і відео

Смартфон – це ваша особиста пристрій, в якому зберігається багато приватної інформації, в тому числі фото, відео та повідомлень, які не призначені для сторонніх людей. Однак зробити файли недоступними для ваших друзів або членів сім’ї може виявитися досить складно, особливо якщо вони захочуть подивитися на завантажені вами програми. 

 Щоб приховати файли в вашому телефоні, потрібно папка, захищена паролем, який буде відомий тільки вам. Однак проблема в тому, що таку операцію можна провернути тільки на комп’ютері – нема на смартфоні. Але є і хороша новина: ви можете зберігати свої особисті файли, використовуючи зовнішню програму під назвою KeepSafe.

1. Установка і налаштування

Для початку знайдете в магазині Android на своєму телефоні додаток KeepSafe і встановіть його. По завершенні інсталяції вам буде запропоновано ввести персональний код, що складається з чотирьох символів. Потім натисніть «OK», і для підтвердження повторно введіть пін. 

Ви будете перенаправлені на сторінку, де зможете встановити нагадування пароля на той випадок, якщо ви його забудете. Введіть свою електронну адресу, щоб активувати цю функцію, або клікніть по «Ні, дякую», щоб відмовитися від її. 

2. Приховуємо фотографії та відео за допомогою KeepSafe

Тепер додаток KeepSafe готове до використання. Щоб захистити свої фотографії і відео від небажаних переглядів, перейдіть в галерею смартфона, виберіть будь-який файл і натисніть кнопку «Поділитися». В меню оберіть «Keep Safe».

От і все! Тепер вам достатньо надіслати фото або відео в папку Keep Safe, щоб переглядати їх міг тільки той, хто знає ваш персональний захисний код. 

Щоб отримати доступ до прихованих файлів, потрібно просто відкрити програму KeepSafe і ввести свої пін. 

3. Відкрити доступ до фото та відео

Для того щоб зняти з файлів захист, відкрийте галерею KeepSafe, виберіть потрібне фото або відео, натисніть на нього і у спливаючому вікні із запропонованих опцій клікніть по «Показувати». 

Якщо після всіх вищеописаних дій ваша фотографія так і не з’явилася в загальному доступі, спробуйте перезавантажити свій Android, щоб він переіндексувати галерею. 

висновок

Це, звичайно, не єдиний спосіб уберегти свої файли в смартфонах Android від небажаних поглядів, але, тим не менш, дуже ефективний. Завдяки додатку KeepSafe вам більше не доведеться турбуватися про те, що хтось випадково побачить ваші особисті фото або відео.

Ссылка на основную публикацию