Як прискорити роботу комп’ютера з Віндовс 7?

Кожен комп’ютер рано чи пізно потребує оптимізації і краще рішення, як для користувача, так і для системи – підвищити швидкодію роботи ПК з ОС Windows 7 за допомогою спеціальних безкоштовних і легких у використанні програм! Також ми розповімо про настройці параметрів операційної системи з прицілом на максимум продуктивності.

Безсумнівно, ви шукали, як прискорити роботу Windows 7 на комп’ютері або ноутбуці? Про цю проблему далі і піде мова! Ми розповімо, що робити для забезпечення максимального швидкодії системи.

Багато користувачів толі через незнання, чи то з інших причин не проводять необхідні заходи з контролю і чищення системних розділів, щоб зберегти початкову швидкість роботи комп’ютера. В процесі роботи реєстру і файлової системи засмічується, а, отже – швидкість роботи операційної системи значно знижується. Але вирішити проблему в кілька кліків можна і легко!

Прискорення в пару кліків в автоматичному режимі

особливості програми

Прискорювач комп’ютера на персональний ПК допоможе надовго забути про докучливих лагах в роботі операційної системи. За допомогою програми можна підвищити продуктивність комп’ютера буквально в один клік! Прискорювач ПК допоможе у вирішенні наступних проблем: систематичні підвисання, повільне завантаження Windows і програм, некоректна робота з web-сайтами, недолік місця на жорсткому диску (дефрагментації) і т.д. Також, в останніх версіях, розробники впровадили додатковий функціонал: відновлення ПК після збою в роботі, таймер для автозапуску софта і т.д.

Сканування ресурсів комп’ютера

Відразу після установки в головному вікні програми Прискорювач Комп’ютера натискаємо клавішу «Сканувати», тим самим запускаючи все три процеси: виправлення помилок реєстру, управління автозапуском і, звичайно ж – повна отчистка від сміттєвих файлів. Пам’ятайте: процес завжди можна зупинити, якщо у вас виникли будь-які неузгодженості. За результатом на робочому столі буде виведений повний перелік всіх виявлених помилок з пропозицією вирішення проблеми – «Виправити все». Також, при виникненні сумніву, що софт виявив все – є можливість «Повторити пошук».

додаткові інструменти

Після видалення непотрібних програм, тимчасових файлів і примусового завершення деякого числа процесів ви моментально помітите високий приріст продуктивності! Також, на додаток, ви можете вибрати пункт «Інструменти» і скористатися додатковими параметрами «Прискорювач»: пошуком файлів-дублікатів і об’ємних, видаленням зайвих програм для звільнення обсягу оперативної пам’яті і вести моніторинг навантажень на систему в процесі роботи. Нормальна робота системи і швидка – речі дуже різні і вибір варто тільки за вами!

Оптимізація за допомогою утиліти від iObit

переваги утиліти

Програма Advanced SystemCare Ultimate на ПК – гідний продукт від розробників IObit, в якому велика частина функцій абсолютно безкоштовні. З її допомогою можна не тільки здійснювати регулярне чищення реєстру і збільшити швидкість роботи комп’ютера, але також: видалити шпигунське програмне забезпечення, виявити і виправити виявлені проблеми з ПК … Одним словом, переваг у Advanced SystemCare на комп’ютер досить багато! Відразу, після швидкої установки, у вікні вибираємо потрібні пункти – відзначаємо галочками і натискаємо «Пуск».

Всього один клік

По завершенню сканування системи прога видасть повний перелік всіх виявлених проблем: змінити систему, помилок реєстру і ярликів, обсяг сміттєвих файлів і т.д. Для виправлення всіх перешкод, що погіршують працездатність комп’ютера, достатньо клікнути на одну клавішу – «Виправити». У лічені секунди ваш ПК помітно збільшить швидкість продуктивності, що власне і було необхідно.

прискорення

Після чистки переходимо у вкладку «Прискорення» і у вікні, вибираємо необхідну функцію: турбо або апаратне. При активації Турбо режиму програма Адвансет СістемКеір відключить наступні непотрібні служби Windows: «Помічника по сумісності встановлюються програм», «сповіщеннях SPP», «Кеша шрифтів», «Відстеження зв’язків, що змінилися», «Елемент сумісності додатків», а також почне вивільняти RAM пам’ять. Завдяки цьому можна швидко і значно прискорити роботу комп’ютера Windows 7.

глибока оптимізація

Також рекомендується скористатися і цією функцією. З її допомогою пропонується прискорити роботу вашого комп’ютера кліком мишки одночасно в 3-х секторах: жорсткий диск (виконати дефрагментацію), мережа і система в цілому. В результаті використання всіх функцій утиліти ASC ви приємно будете здивовані роботою своєї машини.

Оновлення драйверів для поліпшення продуктивності

переваги програми

Утиліта Driver Booster для ПК – не менш важливий помічник у прискоренні операційної системи і відмінно виконає поставлене завдання при спільній роботі з Advanced System Care Ultimate. Встановити автоматично безкоштовну програму Драйвер Бустер від Iobit можна під час інсталяції ASC або інших продуктів компанії! З її допомогою ви легко і швидко оновити свою базу драйверів, тим самим виконайте оптимізацію Windows 7 для підвищення продуктивності. Моментально по завершенню установки додаток запустити перевірку всіх доступних обнов дров і ігрових компонентів!

оновлення

В середньому перевірка займає не більше 2-3-х хвилин і по результату видасть всі виявлені застарілі драйвера з пропозицією поновлення через свою величезну базу. Для завершення процесу ви можете використовувати кнопку «Оновити все» або вибрати тільки пріоритетні, зазначивши їх галочкою. Очікувати завершення процесів немає необхідності – просто відзначте функцію «Автоматично вимкнути ПК» або «Автоматично перезавантажити ПК».

цент порятунку

Управління модифікаціями драйверів і їх резервне копіювання – дуже зручно і гостро необхідно! У разі якщо при установці нових дров щось піде не так і почне порушувати роботу системи, ви завжди зможете зробити відкат. Взявши до уваги всі достоїнства Driver Booster Free стає ясно одне – утиліта просто необхідна!

В результаті використання 2-х або всіх 3-х програм питання: як прискорити роботу Windows 7 на слабкому комп’ютері – автоматично відпадає. Ви легко оптимізуєте свою машину практично до рівня нового стану! Також для підвищення продуктивності ОС Віндовс 7, можна спробувати кілька способів прискорити роботу без додаткового софту:

Відключити зайві візуальні ефекти

  1. Правою кнопкою миші натискаємо на іконку «Мій ПК» і за допомогою контекстного меню заходимо в «Властивості»;
  1. Відкриваємо «Додаткові параметри системи»;
  1. У пункті «Швидкодія» переходимо до «Параметри»;
  1. Зніміть всі зайві галочки, крім зазначених, після чого натисніть «Застосувати», кнопку «Ок» і перезавантажуємо систему.

прискорення завантаження

Після виконання операцій у вкладці візуальних ефектів можна переходити до скорочення часу на завантаження Windows 7.

  1. Клавіші Win + R викликаємо системну командний рядок і вводимо «msconfig»;
  1. У вкладці «Завантаження» в графі «Таймаут» міняємо значення 20 на 0, відзначаємо галочкою пункт «Без GUI» і переходимо до додаткових параметрів;
  1. Ту вибираємо кількість процесорів, встановлених на вашому ПК і натискаємо – Ок – Застосувати – Ок.

Отчистки автозапуску

За допомогою цієї ж команди «msconfig» через Win + R заходимо у вкладку «Автозавантаження» і знімаємо галочки з усього ПО, яке на вашу думку не є необхідністю запускати при старті Вінди. Пам’ятайте: скасовувати автозапуск можна тільки самостійно встановленого софта, але не системних служб!

Налаштування розміру файлу підкачки

Натискаємо правою кнопкою миші на іконку «Мой компьютер» в меню «Пуск» і відкриваємо «Властивості». Далі, як і при відключенні візуальних ефектів, заходимо в «Доп. параметри системи »і натискаємо на« Параметри »в графі« Швидкодія »;

Кількома на вкладку «Додатково» і в графі «Віртуальна пам’ять» натискаємо «Змінити»;

Зніміть позначку з пункту «Автоматичний вибір обсягу файлу підкачки», виберіть Диск із зазначених, поставте позначку на «Вказати розмір» і введіть належне значення в графи «Вихідний розмір» і «Максимальний розмір». Краще поставте значення максимального в графу вихідного, а в максимальному збільште його в два рази. Наприклад, тут виставляємо вихідний 2686 і максимальний 5372.

Натисніть на клавішу «Поставити», а потім на «Ок».

Після вірного проведення всіх зазначених дій ваш комп’ютер значно прискоритися, а, отже, пропадуть подвисания і гальмування. Також покращитися швидкість з’єднання з сайтами, значно скоротиться час завантаження операційної системи і не тільки. Пам’ятайте, що своєчасний моніторинг працездатності персонального ПК убезпечить вас від багатьох труднощів і дорогих ремонтів!

Якщо після програмної очищення комп’ютера він гальмує як і раніше, слід виконати перевірку на віруси і ще трохи попрацювати з тонкими настройками системи. По-перше, спробуйте «спростити» графічний інтерфейс, знизивши навантаження на центральний процесор, відеокарту і ОЗУ. Для цього натисніть на екрані правою кнопкою миші і виберете параметр «Персоналізація».

Ваше завдання – перейти від теми оформлення Windows Aero на звичайний «Спрощений стиль» або стиль Vista, якщо з ним як швидкодія, так і інтерфейс будуть задовольняти вимогам. Однак, він теж споживає ресурси, тому ми рекомендуємо найпростіший дизайн для отримання максимальної швидкості. Також приберіть з робочого столу непотрібні гаджети.

Далі, перейдіть в «Панель управління» – «Адміністрування» – «Служби» і відключіть свідомо непотрібні. Наприклад, службу факсу, сканера, брандмауер Windows, індексування файлів для прискорення дискового пошуку, Windows ReadyBoost для USB пристроїв, службу завантаження зображень Windows. Зміна параметрів позитивно вплине як на швидкість завантаження ОС, так і на швидкість виконання операцій, але якщо ви вимкнете щось зайве, можуть спостерігатися проблеми. Наприклад, при відключенні служби сканера, пристрій не зможе працювати.

В якості останнього ради, можете спробувати змінити настройки bios. В параметрах відеоадаптера спробуйте активувати режим апаратного прискорення, якщо він відключений. Система отримає невеликий розгін для роботи з графічними додатками. Також актуальна настройка схеми живлення через Панель Управління. Введіть в пошуку «Електроживлення» і виберете план «Максимальна продуктивність».

Якщо очищення реєстру, сміття, видалення важких програм з автозапуску, а також всі інші спроби налаштувати ОС не допомогли, залишається тільки додавання пам’яті, заміна жорсткого диска на SSD, установка більш потужного процесора і відеокарти. Почніть з ССД і ОЗУ. На практиці, установка твердотільного накопичувача і збільшення кількості оперативної пам’яті часто допомагають навіть старим і слабким комп’ютерів.

Ссылка на основную публикацию