Як прискорити торрент-клієнт до максимальних значень

Прискорюємо скачування в uTorrent

Почнемо обговорення цього питання з найпопулярнішою в СНД програми для скачування торрентів – Utorrent. Ця програма, як і більшість популярних торрент-клієнтів, безкоштовна. Є різні версії цього софта, на відміну від більшості комерційних програм, всі ці версії (а не тільки найновіша) широко використовуються, не в останню чергу тому, що в самій останній версії є реклама.

Ось ми і підійшли до першого раді, який пов’язаний з прискоренням завантаження. Використовуйте стару версію програми Utorrent, а саме, 2.2.1. У цьому випадку, Ви отримаєте версію з тестом з’єднання, але без реклами. Припинення завантаження реклами заощадить Вам певний простір в ширині Вашого каналу підключення.

Радимо провести тест підключення і не нехтувати цією корисною опцією. Два рази клацніть по рядку стану там, де показана швидкість завантаження. Відкриється вікно тесту підключення. Проведіть тест підключення з пропонованими параметрами, не забувши перевірити, чи дійсно програма пропонує саме найближчий до Вас сервер.

Після тесту підключення програма сама, без Вашого втручання, налаштуватися на найкращу продуктивність.

Також Вам слід переконатися, що Ви не обмежували раніше максимальну швидкість. Відкрийте параметри комбінацією кнопок “CTRL + P” на клавіатурі одночасно. А потім перегляньте параметр «Максимальна швидкість прийому». Поставте туди 0. Потім клацніть два рази по самому торренту, і поставте в аналогічний параметр там просто будь чимале число, наприклад, 999999, щоб прискорити скачування торрента, як такого.

Прискорюємо завантаження в BitTorrent

Якщо Ви віддаєте перевагу класиці і використовуєте традиційний клієнт BitTorrent, то поспішаємо Вас порадувати тим, що в цьому клієнті за замовчуванням вже здійснюється Автопідключення до найшвидшого сервера. В іншому, настройка на найкращу продуктивність там здійснюється так само, як і в випадку з uTorrent. Зокрема, Вам потрібно відкрити параметри (крім клавіатури, це ще можна зробити з меню «Налаштування» у верхній частині вікна), а потім знайти там розділ «Ширина потоку» і налаштувати параметр «Максимальна швидкість скачування» на нуль, що позначає відсутність обмеження.

У цих двох класичних програмах використовується по одному процесу. Значить, можна порівняно легко змусити операційну систему надавати належну повагу Вашим Завантаженнями.

Ви відкриваєте диспетчер задач клацанням правої кнопки миші по панелі задач і вибором пункту «Диспетчер завдань», а потім клацаєте правою кнопкою по процесу BitTorrent (або UTorrent) і виставляєте йому високий пріоритет. У разі ж, якщо Ви поставите пріоритет реального часу, можливі збої системи, так що радимо вибрати саме значення «високий».

Збільшуємо швидкість завантаження в програмі Zona

Для торрент-клієнта Zona на питання, як прискорити торрент, вірний тільки один вищенаведений рада – Вам слід налаштувати швидкість підключення. Ви повинні відкрити настройки клієнта і переконатися, що галочка «Обмежити швидкість скачування десятьма кілобайтами в секунду» знята!

Крім цього, слід торкнутися ще одного питання. Зазвичай люди, які використовують призначені для користувача клієнти на зразок Zona або Mediaget, не хочуть роздавати торренти самостійно. Значить, якщо Ви до них ставитеся, Вам слід відразу ж видаляти торрент-файл з програми після того, як Ви його використовували для скачування Вашого архіву або фільму. Не бійтеся за збереження Ваших цільових файлів – за замовчуванням при видаленні торрента вони завжди зберігаються.

У цьому випадку Ваш комп’ютер перестане служити точкою роздачі для численних викачаних Вами раніше файлів і зосередиться тільки на скачуванні до Вас того файлу, який Вам зараз потрібен.

Прискорюємо закачування в MediaGet

Для клієнта MediaGet вірні, в загальному, ті ж поради, що і для клієнта Zona.

Крім цього, слід також врахувати, що MediaGet зосереджений на скачуванні медіафайлів, таких, як музика або фільми. Це означає, що він може використовуватися для онлайн-перегляду.

Якщо Ви трохи потерпіть і підкачаєте відео, перед тим, як дивитися його, то під час перегляду не буде «затиків». Адже Ви завантажуєте файл для того, щоб багато разів його використовувати!

Крім цього, радимо Вам, як ми вже і говорили, завантажувати одночасно не більше однієї файлу. В цьому випадку, вся міць сітки сидов і бенкетів, яку створює програма автоматично, буде звернена на скачування саме зараз необхідного Вам файлу, в іншому ж випадку всі файли будуть скачиваться одночасно частинами цієї сітки, і в підсумку Ви витратите набагато більше часу.

Таким чином, можна підсумувати всі наші висновки.

Як прискорити торрент в порівнянні з іншими? Для цього потрібно клацнути по ньому правою кнопкою і поставити йому високий пріоритет, а також виставити високий поріг швидкості скачування.

Як прискорити завантаження в торрент? Для цього потрібно самій програмі виставити високий пріоритет в диспетчері завдань, а також налаштувати її на прийом по максимальній швидкості без обмежень в налаштуваннях.

Як забезпечити додатковий пріоритет для Ваших викачувати файли? Видаліть торренти, які вже скачали, щоб вони не лунали з Вашого комп’ютера. Так, це не заохочується, але це єдиний спосіб скоротити зайвий трафік майже в півтора рази і виграти великі значення швидкості.

Також, можна було б дати пораду про відключення центру оновлень Windows і служби «Оптимізація доставки», але як показує практика, після довгого періоду відключення Windows все одно буде завантажувати ті ж оновлення, тільки одним шматком, що набагато більш трудомістким і порушує Ваш звичний розпорядок роботи за комп’ютером.

Загалом, прискорити завантаження торрентів майже в два рази в порівнянні із середнім значенням цілком реально. Спробуйте!

Ссылка на основную публикацию