Як редагувати pdf-файл? – Техніка та інтернет

Як редагувати pdf-файл?

З розвитком інтернету на сайти завантажується все більше і більше текстового матеріалу. Зрозуміло, студенти, школярі та всі інші члени суспільства розуміють, що там є потрібна мені інформація і я можу її завантажити і радіти.

Але часом трапляється таке, що ви знаходите на просторах мережі той єдиний текстовий документ, який залишилося лише трохи підредагувати і здати начальнику / викладачеві. І тут, як на зло цей файл не редагується, адже він в форматі pdf. А ми знаємо, що редагувати pdf-файл не можна. Тут ми маємо рацію наполовину, адже редагувати pdf можна лише в стандартному режимі. Але існують реально робочі способи змінити букви, цифри, малюнки на віртуальному аркуші.

Як редагувати PDF-файл? 5 зручних способів!

Копіювати в Adobe Reader.

Багато хто вважає, що непоганим варіантом є копіювання в Adobe Reader, за допомогою клавіш Ctrl + C (копіювання) Ctrl + V (вставити). Однак, текст матиме спотворений вигляд, що не є добре.

Редагувати pdf-файл в онлайн сервісах

БЕЗКОШТОВНИЙ PDF-конвертер Pdf2go.com

Я пробував редагувати тут, але щось пішло не так. Він на перший погляд простої, але зрозуміти було складно. Тому я лише зазначу, що такий сервіс є, опису давати не стану.

Редагування pdf на сайті pdfescape.com

Функціонал невеликий, як правило онлайн сервіси не дозволяють редагувати текст, а тільки лише щось додавати. Це викликано тим, що вони не проводять сканування, а лише відображають його. Загалом, варіант далеко не з кращих.

 1. Free Online
 2. Upload pdf вибрати файл або перетягніть Upload

Редагувати pdf-файл з ABBYY FineReader Online

Даний сервіс вважається кращим серед всіх тих, які можна знайти в Рунеті.

Спершу необхідно зареєструватися, стандартна процедура. Потім до вас на пошту прийде лист для підтвердження аккаунта. Потім ще один лист в якому буде сказано, що для Вашого облікового запису активований ознайомлювальний режим. Вам додано 10 безкоштовних сторінок для розпізнавання. Ви можете використовувати їх протягом 15 днів.

Сподіваюся ви зареєструвалися і активація пройшла успішно.

 1. Тепер переходимо в розділ Розпізнавання,
 2. Завантажуємо документ, розміром не більше 10 сторінок,
 3. Встановлюємо мови, як правило, це англ рус або рус рус,
 4. Виберіть формат збереження документа,
 5. Не переплутайте! Якщо завантажуєте pdf-файл, то швидше за все потрібно зберегти в docx,
 6. Можна відзначити галочками або не відзначати два пункти: Експортувати результат в сховище і Створити один файл для всіх сторінок,
 7. Кількома Розпізнати,

У розділі Документи зберігаються всі ті файли, які пройшли розпізнавання.

Розпізнані документи зберігаються протягом 14 днів. 

Чому люди звертаються до FineReader Online?

 • Це якісно розпізнавання 99% документа,
 • Це швидко обробка протягом 15 секунд,
 • Інноваційно-нейролістіческій підхід до розпізнавання,

Якщо вам потрібно редагувати тексти величезної величини, то можна купити певну кількість сторінок розпізнавання. Прикріплюю скріншот з розцінками:

З цим сайтом питання як редагувати pdf-файл просто відпадає.

Редагування в програмах

Але це ще не все. Крім онлайн сервісу thefinereader існує ще й програма, вона начебто була платна раніше, але зараз, перейшовши на сайт, я виявив, що все абсолютно безкоштовно на російській мові. Архів важить 277Мб. Ось посилання на скачування: http://thefinereader.ru/downloads/FineReader-12.0.101.483.Cor.zip Вставте її у вікно браузера і клікайте Enter. Установка проходить не дуже швидко, доведеться трохи посидіти. В архіві два файли, спершу запускається з адмін правами перший файл (adguard), а тільки потім сам додаток.

Редагувати pdf-файл в Microsoft Office Word

Якщо хто не знав, то редагувати pdf-файл можна в Microsoft Office Word 2013 і 2016 версіях.

Скачайте пробну або піратську версію Microsoft Word і далі по інструкції:

 • Натиснути в верхньому меню кнопку «Файл».
 • «Файл» «Відкрити» «Огляд» вибрати потрібний файл у форматі PDF.
 • Програма видає повідомлення: Word трохи змінить вміст документа. Ми погоджуємося і pdf-документ вже можна редагувати, розпізнавання відбулося на сто відсотків точно.

Редагувати pdf в LibreOffice

Я не знав, що і студентський офіс впорається з розпізнаванням ПДФ, проте це так. Думаю, це найлегший спосіб, якщо у вас на комп’ютері немає потрібної версії Microsoft Office Word.

Завантажити пакет офісних програм LibreOffice досить легко, не потрібно шукати ключі, кряки та інше тягомотину.

Просто переходимо на офіційний сайт http://ru.libreoffice.org і викачуємо. Важить він трохи.

Щоб редагувати pdf-файл в libreoffice досить натиснути на цей ПДФ правою кнопкою миші і відкрити за допомогою даної програми, або як з Майкрософт Ворд.

висновок

Як можна помітити редагувати ПДФ не так-то й складно. Наприклад, на Воркзілла навіть платять гроші за розпізнання ПДФ тексту, суть полягає в тому, що потрібно конвертувати з pdf в doc або docx. Здавалося б, що складного, але навіть за незначні доручення можна отримувати гроші.

Ссылка на основную публикацию