Як редагувати відео на Ютубі. # 1

Всім привіт, сьогодні я хочу розповісти Вам про те, як редагувати відео на Ютубі вже після його завантаження на сайт, не використовуючи будь-якого стороннього програмного забезпечення.

Youtube має дуже зручний вбудований редактор відео, за допомогою якого в кілька кліків можна відредагувати будь-яку свою завантажене відео. Редактор має досить гнучкими настройками, які за бажанням можна як завгодно підкоригувати. Основна перевага редактора полягає в тому, що відео можна редагувати прямо на сайті, без його завантаження на свій комп’ютер.

Звичайно, не варто чекати від вбудованого редактора Youtube будь-якого супер функціоналу (як, наприклад, в програмі Sony Vegas), але навіть того, що є, цілком вистачає для швидкої склейки і монтажу відео. Якщо Ваша мета відредагувати своє відео з нуля, то в такому випадку функціональних можливостей редактора від Youtube Вам точно не вистачить, і Вам потрібно буде зайнятися монтажем відео в спеціально призначеної для цього програмою.

Але якщо Вашою метою є невелика корекція, обрізка або склейка відео, то You Are Welcome. =) У цій статті я детально про це розповім і до кінця Ви дізнаєтеся, як редагувати відео на Ютубі.

Як редагувати відео на Ютубі. Перші кроки

Для того, щоб приступити до редагування відео на Youtube, спочатку увійдіть в творчу студію свого каналу. Далі натисніть на кнопку “змінити“Під тим відео, яке Ви хочете відредагувати. Вона виглядає наступним чином:

Читайте також:

Вас перекине на сторінку з докладною інформацією про відео. На цій сторінці, в самому верху вікна, знаходиться кнопка “поліпшити відео“, Де розташовуються основні функції настройки і корекції відео:

Натисніть по ній. Зробивши це, перед Вами відкриється нове вікно, де по центру Ви побачите невелике віконце попереднього перегляду відео, а в правій частині різні повзунки і кнопки для зміни яскравості, насиченості, контрастності відео і так далі. Давайте все це розглянемо більш докладно.

Вікно попереднього перегляду призначений для швидкого перегляду всіх змін у налаштуваннях відео в режимі реального часу. У лівій половині вікна знаходиться оригінал відео (без змін), а в правій – змінена версія відео. За допомогою такого ось поділу вікна Ви можете порівняти своє відео до і після, що дуже зручно. Якщо ж Ви хочете повністю прибрати поділ відео, або зробити одну з половинок вже (ширше) то затисніть ліву кнопку миші на смужці по центру і простягніть її в потрібну сторону:

Перейдемо до правій частині вікна:

Тут, у вкладці “швидке виправлення“Знаходяться наступні настройки:

  1. автокорекція дозволяє в автоматичному режимі підібрати контрастність і яскравість відео. Якщо Ваше відео занадто темне або занадто яскраве, то раджу скористатися цією функцією.
  2. стабілізація прибирає до мінімуму так зване тремтіння камери, роблячи кінцеве відео набагато плавніше.
  3. світло, що заповнює змінює яскравість відео, заповнюючи його білим кольором.
  4. контраст, як видно з назви, змінює контрастність відео.
  5. насиченість, як це і не дивно, зменшує або збільшує насиченість кольорів відео.
  6. кольорова температура дозволяє зробити відео “холодніше” або “спекотніше”, заливаючи його відповідним суцільним кольором.
  7. уповільнення уповільнює відео.
  8. А прискорення прискорює його.

Читайте також:

У самому низу знаходяться ще одна кнопка і дві стрілочки:

Читайте також:

Обрізка дозволяє вирізати, розділити або обрізати своє відео. Дану функцію ми відразу ж розглянемо в наступній частині статті.

Дві стрілочки дозволяють перевернути відео на -90 і 90 градусів відповідно. Досить корисна функція, за допомогою якої можна виправити відео, зняті на телефон не тим боком, якої потрібно.

Отже, на сьогодні все. У наступній частині я продовжу цю статтю і розповім про інших корисних функціях, як редагувати відео на Ютубі.

Посилання на наступну частину: “Як редагувати відео на Ютубі. # 2”.

Всім до зустрічі!

Ссылка на основную публикацию