Як розблокувати аккаунт в World of Tanks

Бан гравців в World of Tanks досить поширена проблема в цій грі. Бан – це значить закриття доступу до вашого профілю на деякий час за порушення правил у грі через що ви втрачаєте можливість пограти в улюблену гру.

Бан як правило може бути від кількох днів, до декількох тижнів

Одна з видимих ​​причин, чому відбувається таке, це те, що гравці використовують заборонені моди, або якісь чіти, які «незаконно» покращують переваги гри, останнім часом випадки блокування почастішали, тому слід бути обережним з використанням читів. Наступна причина бана може бути банальний злом вашого облікового запису, при цьому «зломщик» спочатку порушив правила і отримав бан.

Для того щоб дізнатися, як розблокувати аккаунт в World of Tanks потрібно звернутися в технічну підтримку і залишити заявку на разбана.

Щоб потрапити туди потрібно зайти на сайт World of Tanks там є вкладка «Мої заявки», клікайте «Створити нову заявку»

Потім потрібно дотримуватися всіх інструкцій, де вам повідомлять, що для питань, що стосуються блокування облікового запису потрібно звертатися до заслання «Оскарження покарань», де вам потрібно вказати повні дані про свій рахунок: ваш логін, і пароль в грі, вказати країну проживання (необов’язково) , якого провайдера використовуєте.

Слід зауважити, що потрібно вказати правильні дані, ті, які ви вказали при першій реєстрації в грі. Подавати повторну заявку не варто, так як можна прострочити попередню, через що чекати рішення про розблокування аккаунта ви будете чекати ще довше.

Якщо ж вам успішно розблокували аккаунт, то наступного разу його необхідно прив’язати до номера телефону, це знизить ризик крадіжки ваших ігрових даних в рази, так як ви будете повідомлені про втручання в ваш аккаунт, SMS повідомленням.

Зараз ми розглянемо покроково, як розблокувати аккаунт в World of Tanks. Заходимо на сайт офіційної підтримки, для цього буде потрібно зайти під своїм обліковим записом. Вводимо імейл, пароль, (пароль повинен бути не менше 6 символів) і капчу, але якщо ваш аккаунт вкрали, то поштовий ящик вже напевно змінений разом з паролем.

Необхідно натиснути на посилання «Загублений контроль над аккаунтом».

Потім потрібно вказати загальну інформацію про заявку, можете ввести що завгодно, потім натиснути на кнопку «Відповідь не знайдений, продовжити» і ви потрапляєте на форму, в якій потрібно описати вашу проблему блокування облікового запису.

Нижче треба ввести ваші контактні дані: країна проживання, місто, нік в грі і число коли ви останній раз відвідували гру. На розгляд заявки йде як правило кілька днів. Після чого ви отримуєте повідомлення на пошту про розблокування і там вже вводите новий пароль, не забувши при цьому прив’язати його до номера мобільного телефону.

Ссылка на основную публикацию