Як розблокувати телефон Android якщо забув графічний ключ

В еру смартфонів і інтернету кожен користувач замислюється про безпеку. Ставить складні паролі на соц.сети, щоб зловмисники не могли отримати доступ до особистої інформації. Для смартфонів використовують багато варіантів убезпечити свої дані від небажаного перегляду друзями або родичами. Одним з таких варіантів є графічний ключ. Не рідкісні випадки, коли користувач забуває пароль, а інформацію про те, як розблокувати телефон Android якщо забув графічний ключ, можна знайти в цій статті нижче. 

Що таке графічний ключ 

Графічний ключ являє собою поле з дев’ятьма точками, які активуються послідовним дотиком, не відриваючи пальця від екрану. Паролі можуть бути найрізноманітніші, головні вимоги щоб будь-яка точка використовувалася не більше одного разу. Графічний пароль може використовувати від трьох до всіх дев’яти точок з цього випливає, що варіацій паролів величезна кількість. Саме через це і трапляється, що користувач, після того як встановить ключ його забуває і починає шукати в інтернеті як розблокувати телефон якщо забув пароль. 

Як його встановити і налаштувати 

Для того, щоб встановити графічний ключ користувачам Андроїд, потрібно перейти в настройки, знайти там розділ безпеки.  

У самому верху буде вкладка «Блокування екрану», після натискання на цю вкладку смартфон запропонує вибрати варіант блокування з декількох варіантів. 

Вибравши «Графічний ключ» потрібно буде придумати і двічі ввести її, для того щоб уникнути можливих помилок і неточностей при введенні. Після цього можна блокувати телефон і насолоджуватися графічним ключем на екрані блокування. Найпопулярніших варіантів як розблокувати телефон якщо забув графічний пароль налічується 5 і всі вони описані в статті. 

Як розблокувати смартфон якщо пароль втрачено 

Розглянемо основні методи розблокування смартфона.  

Скидання 

Багато смартфони і планшети мають вбудоване рекавери це можуть бути як стандартне або ж більш просунуте TWRP. За допомогою цього рекавери можна виконати повне скидання. Буде видалений пароль блокування, байдуже якої було встановлено, графічний або символьний, але разом з цим будуть і видалені різні дані, такі як телефонна книга, повідомлення та акаунти. Якщо до телефону підключений гугл аккаунт і синхронізація активна і проводиться своєчасно, то переживати не варто, при наступному вході в гугл аккаунт з андроїд пристрої він синхронізується і відновити контакти, повідомлення та інші дані. 

Для того щоб потрапити в рекавери слід вимкнути телефон. (На деяких моделях слід витягнути і заново вставити батарею). Потім при включенні затиснути кнопку живлення і одну з кнопок гучності. У різних виробників вхід в рекавери здійснюється по-різному, але загальний принцип дій однаковий, це кнопка харчування і одна з кнопок гучності. Там виберіть щось типу “Wipe Data / Factory Reset”.  

дзвінок 

Якщо на смартфоні встановлений Андроїд старої версії (2.2 і раніше) то існує можливість скидання без будь-яких зусиль. Все що для цього потрібно, це зробити дзвінок на телефон, на якому забули графічний ключ і в момент дзвінка на екрані перейти в настройки, далі дотримуйтесь в розділ “Безпека” і там вимкніть блокування екрану за коштами графічного ключа. 

розряд батареї 

Для того щоб скористатися цим методом, потрібно залишити телефон і дочекатися поки батарея сяде. В такому випадку на телефоні буде показано повідомлення про те, що батарея розряджена і можна буде потрапити в розділ стану батареї. З цього розділу можна повернутися назад в розділ налаштувань і там вже прибрати пароль. 

Функція забули ключ 

Після п’яти невдалих спроб введення графічного ключа, користувачеві буде запропонована функція «Забули ключ» (на різних смартфонах може називатися по іншому). При натисканні на цю функцію, з’явиться поле для введення пін коду, після чого можна буде перейти в настройки і змінити або видалити графічний ключ. Якщо забув графічний ключ, тоді ви напевно задумалися, як розблокувати андроїд без функції «Забули ключ». В такому випадку доведеться скористатися іншими методами або звертатися в сервісний центр. 

На жаль, подібний спосіб підходить тільки тим, хто заздалегідь потурбувався про альтернативні способи активації телефону. 

Звернення в сервісний центр 

Якщо не один з перерахованих вище варіантів не допоміг, то слід задуматися про похід в сервісний центр. Подібний випадок, коли користувач забуває пароль блокування не є гарантійним і за відновлення доступу до смартфону все ж таки доведеться заплатити.

Ссылка на основную публикацию