Як розблокувати видавця в Windows 10?

Актуальна версія популярної операційної системи на сьогодні не достатньо вивчена користувачами і має безліч підводних каменів-сюрпризів. Однією з неприємностей, що плутаються під ногами володарів Десятки, є категорична відмова системи від встановлення тієї чи іншої програми з цифровим сертифікатом, електронним підписом якогось розробника. Буває, що блокуються самі, що ні на є благонадійні програми. Найчастіше це відбувається з програмами – драйверами для периферійних девайсів. Справа то все в тому, що нова ОС не приймає старих цифрових підписів від видавців програмного забезпечення, а ті, в свою чергу, не поквапилися цей сертифікат оновити. Так як розблокувати видавця в Windows 10?

Що ж потрібно зробити, щоб обдурити систему безпеки операційки і встановити необхідне програмне забезпечення?

2 способи відключення захисту:

  • Відключення роботи функції «Служба захисту»;
  • Видалити підозрілу цифровий підпис видавців.

Строго кажучи, можна відключити блокування запуску непідписаних пакетів або підписаних, але ненадійними (самостійно виготовленими) підписами ще одним способом – через системний реєстр. Управління завантаженням пакетів з сумнівними цифровими сертифікатами здійснюється створенням в реєстрі комп’ютера конкретного користувача необов’язкового параметра, після чого Служби Integration Services, в залежності від значення параметра, застосують певні політики. У розділі реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Microsoft SQL Server \ 100 \ SSIS створюємо параметр з ім’ям «blockedsignaturestates». Вибираємо при цьому тип параметра – «DWORD». Параметр забезпечує виконання політики служби в залежності від присвоєного йому значення:

значення опис
0 Запуск без блокування
1 Блокуються неприпустимі підписи, які не блокуються пакети без цифрового підпису.
2 Блокуються мало надійні підписи і пакети з цифровими самостійно сформованими підписами. Чи не блокуються пакети без підпису.
3 Те ж, але і не дозволяє запуск непідписаних пакетів.

Але робота з реєстром вимагає великої відповідальності. Будь-які помилки в реєстрі, зроблені невмілою рукою можуть (і найчастіше призводять) привести до непередбачуваних наслідків. Іноді навіть до необхідності повної переустановки операційної системи. До того ж, одноразове відключення перевірки підпису не варто таких зусиль! Тому, розглянемо більш прості способи.

Вимкнення керування обліковими записами

Через поле введення Пошук вводимо службу «uac» і запускаємо функцію «Зміна параметрів контролю облікових записів».

У вікні управління параметрами налаштовуємо за допомогою повзунка повідомлення системи про зміни, які вносяться в комп’ютер сторонніми додатками. Вибираємо положення покажчика – Ніколи не повідомляти, тиснемо «ОК» і зберігаємо зміни. Встановлення програм повинна проходити без ускладнень.

Але, не забудьте після установки збійної програми заново включити Контроль … Система повинна себе захищати. Безпека комп’ютера, його внутрішній «компьютеростаз», за аналогією з «гомеостазом» людини, повинні забезпечувати стабільність і працездатність комп’ютерної інформаційної системи.

Якщо після зазначених маніпуляцій проблема блокування видавця не дозволили, доведеться застосувати більш дієвий спосіб – видалити цифровий підпис, що викликає підозри у системи безпеки Windows 10.

Видалення цифрових сертифікатів

Видалення підпису видавця легко можна зробити, використовуючи невелику зручну програму fileunsigner. Завантажити архів з цією програмою можна с.

Після розпакування архіву з програмою fileunsigner, її ярлик можна розташувати на робочому столі! Перетягуємо на нього інсталятор «примхливої» програми. Усе!

Програма в автоматичному режимі відключить цифровий підпис додатки і виведе в консолі відповідне повідомлення.

Отже, цифровий підпис благополучно видалена! Запуск програми цілком можливий. Система безпеки, страж внутрішньої стабільності комп’ютера, вже не буде розглядати потрібну вам програму як потенційного ворога, який несе небезпечні зміни усталеній системі. Однак ці заходи можуть мати місце за умови, що користувач впевнений у безпеці встановлюваного програмного забезпечення. Не варто обеззброювати охорону заради сумнівної вигоди, припустимо, пограти невідомої грою. Та ще й містить, можливо, купу «сюрпризів» у вигляді вірусів, троянів і іншої нечисті. Очищення комп’ютера після таких проб може обернутися куди більш складними заходами. Подумайте про це.

Ссылка на основную публикацию