Як роздати інтернет з телефону? – Техніка та інтернет

Напевно, часто траплялося таке, що конче потрібно вихід в мережу, але як на зло зараз інтернету у вас немає або, наприклад, у вас є мобільний інтернет, але потрібно підключитися до ноутбука або комп’ютера. Все це зробити можна, з цим ми зараз і розберемося.

Як все-таки роздати інтернет з телефону?

Роздати інтернет з телефону на інший пристрій, наприклад з Андройд можна наступним чином: відкриваємо меню, далі Налаштування gt, Підключення gt, Інші мережі gt, Модем і точка доступу (підтекст: Використовувати пристрій як модем (через USB, Wi-Fi або Bluetooth)) gt, Переносная точка доступу. Включаємо її, тепер вас бачать ті, хто шукає вільний вай фай. Однак потрібно пароль! Пароль і інші важливі дані ви можете побачити, клікнувши по рядку Переносная точка дос …

Начебто все ясно, але таким чином можуть до нас підключитися інші телефони, або планшети, ну і ноутбуки, а як же здійснити роздачу інтернету на комп’ютер?

Як роздати інтернет з телефону на ПК?

Перший спосіб! Роздати інтернет з телефону на ПК можна за допомогою Bluetooth-модему. Щоб надати комп’ютеру доступ до мобільного Інтернету, можна підключити до нього пристрій під управлінням Андроїд за допомогою Блютуз.

Блютуз-модем сумісний з будь-якими комп’ютерами або пристроями, здатними використовувати мобільний Інтернет за допомогою Bluetooth.

Другий спосіб! Роздати інтернет на комп’ютер можна через USB-кабель. Зробити це можна так:

  1. З назви зрозуміло, що потрібно поєднати системний блок з телефоном через USB-кабель.
  2. В основному комп’ютер легко взаємодіє зі смартфоном, але іноді потрібні налаштування, драйвери. Особливих проблем з цим не виникне.
  3. На екрані смартфона опускаємо верхню шторку вниз і тиснемо «USB підключений»
  4. Кількома на кнопку включення. Все, з’єднання встановлено.
  5. Тепер вам необхідно відключити USB і знову підключитися. Уже в режимі USB-модему.
  6. Активуємо в налаштуваннях смартфона USB-модем. Нижче представлений шлях для Самсунга: «Налаштування -gt, Підключення -gt, Інші мережі -gt, Модем і точка доступу -gt, -gt, USB-модем»,

На цьому все, смартфон успішно перетворився в USB-модем.

Третій спосіб! Роздати wifi з телефону. Тобто виконати ті дії, які наводилися на початку статті. Звичайна роздача інтернету з телефону. Але є заковика. Можливо, ноутбуки, планшети, телефони зможуть підключитися до точки, але у комп’ютера не завжди бувають такі можливості. Саме тому потрібно Wi-Fi приймач на прийнятому пристрої або як його ще називають вай фай адаптер.Оні бувають у вигляді USB-накопичувачів. Стімость найрізноманітніша 500-1000 гривень, бувають набагато дорожче.

Примітка! За замовчуванням на телефоні платформи Android ім’я точки доступу обзивається AndroidAP, а пароль 00000000. Багато власників не змінюють нічого. Але, якщо людина не включив роздачу, то підключитися можна.

Чому не варто роздавати інтернет з телефону?

Тут все просто. Після того, як до вас підключилися, частина трафіку відразу ж перехоплює інший пристрій, швидкість падає. Якщо у вас мобільний інтернет з лімітом, то можна просто швидко розпрощатися зі своїми Гб інтернету. Тому раджу обговорювати даний факт.

Якщо у вас безліміт і не шкода як то кажуть, то дуже здорово, однак, мінус в тому, що батарея сідає в рази швидше, якщо ви використовуєте роздачу вай фая і хтось підключений до вас.

Що робити, якщо друг не захотів роздавати інтернет?

Спробуйте скористатися цією статтею: Як зламати пароль вай фай?

Ну ось і все, що стосується, роздачі інтернету з телефону. Всім швидкої швидкості і приємного серфінгу.

Ссылка на основную публикацию