Як роздрукувати документ з коментарем в Exсel

Ви додали коментар до осередку і хочете, щоб дане пояснення було роздруковано разом з основним текстом, але за замовчуванням Exсel не дає вам це зробити. Є два способи, щоб змінити це.

Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки».

У вкладці натискаємо на нижній правий кут в меню «Параметри сторінки».

У відкритому вікні переходимо до вкладки «Лист», шукаємо розділ «Друк». У рядку «Примітка» вибирайте те, що більше до душі.

Щоб надрукувати коментарі в кінці робочого листа, виберіть опцію «В кінці листа». Коментар в такому вигляді зберігає ім’я того, хто залишив коментар, номер комірки і сам коментар, але буде він роздрукований на окремому аркуші, не прив’язаний до самої осередку.

Для того щоб роздрукувати коментар так, як він виглядає на екрані, виберіть варіант «Як на аркуші». Ця функція зберігає формат, який ви вибрали для вашого коментаря (шрифт, підкреслення, курсив, кольору).

Перед тим як роздрукувати бажаний коментар у вигляді «Як на аркуші», натисніть на потрібному осередку (до якої прив’язали коментар) правою кнопкою миші і виберете «Показати або приховати примітки». В цьому випадку при друку його «як на аркуші» коментар буде видно. В іншому випадку на друк вам виведе документ, без коментаря.

Виберіть потрібне примітка і натисніть кнопку «ОК» у вікні «Параметри сторінки», щоб прийняти рішення і закрити діалогове вікно. Тепер змінюючи цю ж таблицю будь-які інші коментарі, додані вами, будуть виводитися на друк в тому ж форматі.

Якщо ви вже натиснули кнопку «Друк», але передумали виводити коментарі на друк, або захотіли поміняти вид – натискаємо в самому низу меню «друк» на кнопку «параметри сторінки» (тут ви можете подивитися на ваш документ і то, як коментар розміщується на сторінці), далі вибираємо інший вид примітки у вкладці «Лист».

Операція з коментарем застосовується в робочій книзі для кожного аркуша окремо. Якщо ви застосували цю функцію на одному аркуші, в інших ця функція залишається не активна.

Ссылка на основную публикацию