Як самому відключити отримання примусових оновлень в Windows 10 назавжди? Перевіряємо різні способи

Відключаємо центр оновлень Win10 в реєстрі назавжди

Входимо в редактор реєстру і йдемо в гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows:

Потрібно відкрити цю папку, і створити всередині неї нову. Ця папка буде новим розділом реєстру:

Перейменовуємо його в AU. Заходимо в наш новий розділ і всередині створюємо вже параметр DWORD c ім’ям NoAutoUpdate:

Надаємо створеному параметру значення 1, цим ми скажемо системі, що даний параметр включений. Немає автоматичного оновлення. Для прийняття змін потрібно перезавантажити комп’ютер.

Всі операції з реєстром Ви робите на свій страх і ризик. Для скасування змін потрібно значення параметра змінити на 0 або зовсім видалити створений розділ реєстру) AU. Перед внесенням змін можна робити точки відновлення системи або копії реєстру за допомогою спеціальних програм.

Скасування отримання драйверів обладнання в Windows 10

Якщо попалося не зовсім сумісне залізо, можна відключити і отримання драйверів. У мене таке з десяткою було тільки три рази, зазвичай я цю функцію не відключаю. Через меню Виконати вводимо команду rundll32 newdev.dll, DeviceInternetSettingUi (використовуємо Win + R):

Потім встановлюємо налаштування так, як на фото нижче:

Користувач повинен мати права адміністратора, в іншому випадку система не дасть змінити цей параметр.

Чи можлива відміна апдейта в windows 10 home edition через групові політики?

У Windows 10 оснащення групові політики є тільки в редакції Pro і вище. Перевірити, чи можливо на Вашому комп’ютері скасувати доставку, можна викликавши цю оснастку командою gpedit.msc Використовуємо знову клавіші Win + R і вставляємо туди команду:

Якщо оснащення відкрилася, діємо далі, якщо немає переходимо до наступної глави. Отже, тут нам потрібно так само знайти Центр оновлень. Для цього відкриваємо по черзі папки Конфігурація комп’ютера -Адміністративні шаблони-Компоненти Windows-Центр Оновлень:

Розкриваємо цю папку, знаходимо параметр як на малюнку, відкриваємо його:

Параметр Автоматичне оновлення відключається дуже легко. Заходимо, і відзначаємо чекбокс навпроти Відключено. В кінці не забудемо натиснути кнопку Застосувати:

Переходимо до наступного способу скасування отримання нових компонентів через Служби.

Пробуємо відключити автоматичне оновлення win10 через служби

Багато програм працюють в режимі сервісу, або служби. Вони стартують при запуску системи, або періодично при її роботі. У Windows 10 їх можна знайти через Панель управління Система і безпека -Адміністрірованіе-Служби. У самому низу списку знаходимо наш сервіс служби Windows Update:

Відкриваємо її і виставляємо настройки так, як на фото:

До речі, щоб викликати список служб можна скористатися і командою services.msc. Натискаємо знову Win + R і вводимо її в рядок:

Відключення служби тільки вищеописаним способом може виявитися не найефективнішим варіантом, так як запуск її відбувається час від часу за допомогою Планувальника завдань. Для гарантії скасуємо запуск служби за розкладом. Читаємо далі.

Які поновлення в Windows 10 можна відключити через планувальник завдань?

Через це додаток можлива відміна апдейта встановлених програм і деяких системних служб. Наприклад, той же OneDrive можна вимкнути або інші, які там прописуються при установці. Знайти планувальник можна через Пуск:

Якщо Пуск не працює, планувальник можна викликати і натисніть сполучення клавіш Win + R через меню Виконати командою taskschd.msc. Якщо нам потрібно відключити апдейти для окремих програм то йдемо в Бібліотеку планувальника завдань:

Багато службові завдання в десятці запускаються через планувальник. Це стосується і додатків. Вимикайте тільки якщо впевнені що це завдання (або програма) і є шуканий обновлятор.

Для скасування потрібно вибрати потрібну задачу, правою кнопкою миші викликати меню і відключити. Ці інструменти можна знайти і в правій частині вікна:

Для скасування запуску системних служб потрібно відкрити папки Microsoft -Windows Windows Updade. Вгорі наше завдання по запуску служби:

Рядок нижче інше завдання, яке стежить за станом автоматичного оновлення. Для спокою відключаємо і його. Чи не знайшов, чи можна в планувальнику відключити і отримання драйверів. Якщо хто знає напишіть в коментарях.

Скасовуємо отримання оновлень десятки через лімітне підключення

На закінчення ще один офіційний спосіб не отримувати апдейти це вказівку свого підключення як лімітного. Система буде думати, що Ви виходите в Інтернет наприклад через 3g модем, а раз там знімаються гроші за отриманий /

переданий обсяг інформації, для Вас буде не вигідно витрачати трафік на заплатки. Робиться все дуже просто. На значку вашого підключення натискаємо правою кнопкою миші, вибираємо як на малюнку:

Потрібно змінити властивості підключення. Тиснемо як на фото:

Відзначаємо наше підключення як лімітне, включивши потрібну настройку:

Усе. Якщо у Вас локальна мережа, можливо додатково буде потрібно відключити доставку і по локальній мережі. Так само, якщо ви користуєтеся OneDrive, то не забудьте зняти його з паузи, синхронізація буде припинена.

Ось і все на сьогодні. Рекомендую використовувати всі способи одночасно, крім останнього, все ж він не для всіх буде зручний. Не забудьте про вбудований антивірус (захисник Windows) він теж перестане оновлюватися, потрібно буде замінити його іншим.

Ссылка на основную публикацию