Як самостійно зробити планування квартири: сервіс Planer5D

Як самостійно зробити планування квартири: сервіс Planer5D

Кожен раз, коли в квартирі починається ремонт, хочеться не просто переклеїти шпалери, але і поміняти місцями меблі, наприклад, або перенести міжкімнатні двері, а то і зовсім позбутися від неї.

В цьому випадку природно не обійтися без планування квартири. Послуги професійного дизайнера, який намалює вам красиву картинку «квартири вашої мрії» коштуватимуть дуже дорого. Але до чого ними користуватися, коли на службі у користувачів вже безліч сервісів, що дозволяють швидко накидати приблизний план квартири навіть тим, хто і малює щось насилу.

Про один з таких сервісів і піде сьогодні мова. Безкоштовний сервіс Planer5D замислювався розробниками як дуже простий продукт, який нагадує скоріше гру «The Sims». Таким він і вийшов.

Спонсором статті виступає будівельна компанія “ДБК-1” займається будівництвом квартир в мікрорайоні Балашиха, Підмосков’ї. Квартири відповідають найвищим вимогам по надійності і комфорту. Балашиха – невелике затишне містечко в 3 кілометрах від Москви

Інтерфейс зрозумілий з перших хвилин використання. Можна намалювати план своєї квартири з нуля або вибрати з галереї той варіант, який схожий на вашу планування і трохи переробити його під себе.

Коли готовий загальний план квартири з вікнами і дверима, починаємо розставляти меблі, яку вибираємо з каталогу. Меблів в ньому не так багато і вона досить типова. Втім, якщо задуматися, занадто великий каталог і не потрібен. В принципі, для приблизною розміщення меблів на плані квартирі, взагалі можна позначати її квадратиками, адже головне тут – її розміри.

Отже, вибираємо примірні крісла, дивани і тумбочки і вказуємо потрібні нам розміри. Для більшої наочності можна змінювати колір і фактуру оббивки. До речі, можна підбирати різні варіанти покриття для підлоги і стін і навіть постелити пару килимів.

Основний плюс програми в тому, що всі ваші проекти зберігаються в «хмарному» сервісі, а значить, в будь-який момент ви можете отримати до них доступ з будь-якого пристрою (наприклад, з планшета) з будь-якого місця, де є інтернет.

Готовий варіант планування можна подивитися як в форматі 2D, так і в 3D, фактично здійснюючи подорож по своїй майбутній кімнаті.

Ссылка на основную публикацию