Як швидко дізнатися пароль від свого WI-FI в Windows 10?

Кожному користувачеві світової мережі напевно доводиться запам’ятовувати безліч різних паролів. Серед цієї маси досить легко загубитися і забути, який же код доступу до бездротового підключення. Отже, давайте ж розберемося, як дізнатися пароль від Wi-Fi в Windows 10 без використання сторонніх утиліт.

Перегляд свого пароля Wi-Fi в Windows 10

Бездротові мережі стали буденною справою практично в кожному будинку, де є кілька комп’ютерів або активно використовуються гаджети. Якщо раніше ми могли зустріти таку дивину тільки в кафе або нічних клубах, зараз облаштування Wi-Fi грає мало не ключову роль. Але зустрічаються ситуації, наприклад, при зміні мобільного пристрою або перевстановлення ОС, коли треба згадати пароль. Всього існує кілька способів:

 • перегляд інформації в мережевих підключеннях;
 • пошук облікових даних в веб-інтерфейсі роутера.

Згадуємо пароль від Wi-Fi через панель управління

Всю інформацію про Wi-FI, в тому числі і інформацію про встановлений пароль, можна дізнатися прямо через панель управління. Вам необхідно:

 • упевнитися, що комп’ютер підключений до потрібного Wi-Fi;
 • перейти в панель управління;
 • знаходимо тут «Центр управління мережами»;
 • зліва вибираємо «Зміна параметрів адаптера».

У новому вікні вибираємо робоче з’єднання (іконка підсвічується), після чого відкриваємо контекстне меню, тиснемо «Стан», і в наступному вікні – «Властивості бездротової мережі».

Далі, на вкладці «Безпека», вибираємо пункт «Показувати приховані символи», а в поле вище з’явиться ваш пароль.

Використовуємо веб-інтерфейс роутера

При прямому підключенні до маршрутизатора за допомогою кабелю, тоді можна переглянути пароль за допомогою спеціальної панелі управління. Для цього:

 • запустіть браузер, підійде навіть Internet Explorer або Edge;
 • введіть в адресному рядку адресу, за якою розміщується пристрій і забийте стандартні облікові дані роутера (логін і пароль за замовчуванням «admin», або ж вони можуть бути написані на нижній частині маршрутизатора);
 • далі, знайдіть налаштування бездротової мережі, тут виберіть пункт «відображати символи», який зазвичай знаходиться під полем з паролем.

Можете сміливо копіювати код доступу до бездротової мережі або замінити його найбільш зручним для вас. У деяких випадках адреса маршрутизатора може відрізнятися від стандартного, і щоб його перевірити потрібно:

 • відкрити діалогове вікно «Виконати» за допомогою комбінації WIN + R і ввести тут cmd;
 • далі, вбиваємо tracert google.com і дивимося в результатах найперший набір цифр – це і є адреса роутера.

Якщо у вас немає доступу до мережі

При повній відсутності активних підключень до світової мережі доведеться скористатися консольними командами:

 • запустіть командний рядок командою cmd, можна ввести ці символи як через вікно «Виконати», так і відразу в пошуку «Пуск»;
 • наберіть тут спочатку netsh wlan show profiles (Покаже перелік мереж в пам’яті), потім netsh wlan show profile name = $ NETWORK key = clear, де $ NETWORK – це ім’я шуканої мережі.

Після проведення даних махінацій потрібний пароль ви побачите в рядку «Вміст ключа».

Коли справи зовсім кепські і жоден із зазначених способів не привів до потрібних результатів, тоді є сенс скинути настройки маршрутизатора до заводських налаштувань. Для цього на корпусі присутня або спеціальна кнопка, або невеликий отвір з прихованою кнопкою, які потрібно затиснути секунд на 10, після чого всі дані скинуться, а ви зможете за новою задати ім’я мережі і пароль самостійно. Але, якщо доступу до маршрутизатора у вас немає, тоді доведеться згадувати код або питати його у близьких.

Ссылка на основную публикацию