Як швидко шукати картинки в Google за прикладом зображення


Як швидко шукати картинки в Google за прикладом зображення

Сьогодні захотілося нагадати читачам сайту Вебтун що можна шукати картинки в Google за прикладом зображення, тобто використовуйте для пошуку в Google зображення, а не текст. Хоча може деякі читачі і не знали про етоу опцію. Тут є кілька корисних опцій, про які я вам расккажу. Використовуючи зображення в якості пошукового запиту, можна знайти різні відносяться до нього матеріали. Просто вкажіть зображення, і ви знайдете схожі або аналогічні картинки, а також релевантні результати пошуку в Інтернеті. 

 

По-перше в самому початку вашого пошуку можна спочатку вибрати опцію пошуку по картинці.

Для цього слід натиснути на іконку у вигляді фотоапарата як це показано на малюнку вище.

Натиснувши на цю іконку у вас з’являться 2 опції пошуку: 1) Введіть посилання на зображення 2) Або пошук по завантажених файлів зі свого комп’ютера.

 

 

Якщо ви вже почали свій пошук і перебуваєте на сторінка результатів пошуку і у вас є бажання знайти певне зображення, але замість нього знаходите дуже схожу фотографію. Її можна використовувати в якості зразка для подальших пошуків.

Для цього достатньо натиснути на майбутній картинку-шаблон і, не відпускаючи миша, перетягнути до пошуковому рядку:

 

До речі, для браузерів Google Chrome Search by Image і Firefox є розширення, за допомогою яких можна виконувати пошук за картинками в Інтернеті, просто натискаючи на потрібне зображення правою кнопкою миші. Після того як потрібне розширення буде завантажено, можна змінити його налаштування так, щоб при наведенні на зображення покажчика миші з’являвся значок камери. Так ви отримаєте можливість виконувати пошук по картинці, просто натиснувши на значок камери.

 

Так само нагадаю про те що в якості альтернативи можна використовувати сервіс TinEye, який спеціалізується на пошуку схожих зображень в інтернеті. Для нього досить ввести посилання на картинку або завантажити зі свого комп’ютера. Цей сервіс відрізняється великою точністю, навіть якщо початкове зображення поганої якості або невеликих розмірів.

Ссылка на основную публикацию