Як швидко заробити грошей: 10 популярних способів

Думки про те, як швидко заробити грошей переслідують кожної людини. Мабуть, з самого зародження товарно-грошових відносин між людьми, перед людством постала проблема швидкого заробітку.

Ми пропонуємо 10 способів реального заробітку, які потребують деяких зусиль і вкладень, але при цьому дозволять отримати гроші вже через короткий час.

Ідея №1. Прибуток через тоталізатори

Цей спосіб складно зарахувати до варіантів «з нуля», так прибуток тут безпосередньо залежатиме від вкладених коштів. Суть проста: чим більше ви вкладаєте, тим більше шансів отримати вигоду. Тоталізатори на спортивні події можна віднести до найпопулярніших варіантів швидкого заробітку, так як вони не обмежують гравця в прибутку.

Сьогодні ми маємо тисячі способів, як заробити за допомогою тоталізаторів. Найпопулярнішими є спортивні ставки.

Для того щоб дійсно отримати вигоду і не прогоріти в спортивних ставках, не варто йти ва-банк і вкладати гроші інтуїтивно. Тільки чіткий аналіз, глибоке вивчення специфіки галузі дозволить отримати гроші від скоєних ставок. Але не варто і ігнорувати частку удачі, яка дозволяє букмекерських контор процвітати за рахунок грошей своїх клієнтів.

При хороших знаннях, досвіду і грамотному підході, спортивний тоталізатор допоможе збільшити свої вкладення і швидко заробити гроші.

Можна вибрати один із двох напрямків: букмекерські контори в Інтернеті і реальні фірми, які приймають ставки на спортивні події. Тільки професійні гравці (Беттери) можуть розраховувати на серйозну прибуток, адже вони відносяться до цього промислу не як до азартної гри, а як до реальної роботи.

Якщо ви відчуваєте, що не готові розібратися у всіх тонкощах і деталях цього виду заробітку, то можна свої вкладення передати Каппера (експерту). Але тут існує певний ризик, так як Каппер, вкладаючи гроші свого клієнта, по суті, нічим не ризикує. У гіршому випадку, він не отримає свою частку комісії з виграшу, але при цьому і не програє власних коштів.

Вибираючи даний вид заробітку, можна працювати в наступних напрямках:

 • самостійно робити ставки,
 • віддати свої гроші Каппера,
 • звернутися в спеціалізоване агентство.

Для того щоб підрахувати, на який прибуток можна розраховувати, давайте розглянемо основні види ставок, які виробляються через букмекерські контори:

 • ордінари,
 • live,
 • експрес.

Ставка «Ординар» проводиться на одне конкретно спортивна дія або захід. Ставка «Live» виконується на ту обставину, що відбувається в даний момент і, нарешті, «Експрес» можна ставити на кілька спортивних подій відразу.

Найбільший прибуток можна отримати на ординарій і live, а й виграти на них складніше, так як необхідно чітко прорахувати результат гри.

У кожної ставки є коефіцієнт, що визначає суму виграшу.

Приклад заробітку. Наприклад, при коефіцієнті 1,7 в ставці «експрес», Беттери необхідно чітко визначити рахунок гри.

В цьому випадку, виграш при правильних розрахунках складе:

50 у.о. * 1,7 = 85 у.о.

85-50 = 35 (це і є сума виграшу).

Нескладно підрахувати, що навіть при одній «зіграною» ставкою в день, прибуток за місяць складе в середньому 1-1,5 тисячі у.о.

Ідея №2. Швидкий заробіток в Інтернеті на фрілансі

У пошуках швидкого заробітку, багато людей звертають свою увагу в бік Інтернету. Сьогодні Мережа дарує дійсно безмежні можливості, дозволяючи з будь-якої точки світу працювати і отримувати дохід.

Мова зараз не йде про фінансові піраміди або участі в мережевих програмах.

Отримувати прибуток можна і на фрілансі, правда, пасивним такий дохід, звичайно, назвати складно. Сьогодні існує сотні можливостей роботи віддалено, і кожна людина може підібрати оптимальний варіант заробітку для себе.

Фріланс дарує безмежні можливості реалізації в професійній сфері, мобільність і гнучкий графік. Мінусом є необхідно шукати замовників і висока конкуренція.

Останнім часом, з розвитком цифрових технологій, дуже багато людей звертають свою увагу в бік фрілансу, відмовляючись від звичної офісної роботи. Наскільки швидко можна заробити гроші, займаючись копірайтингом або SEO-просуванням сайту? Тут все, звичайно, залежить від сфери діяльності, досвіду, професійних навичок і замовника.

Новачків, які вперше хочуть спробувати свої сили в онлайн роботі, цікавить одне питання, де ж шукати замовників.

Однією з найпопулярніших бірж є Адвего і fl.ru. Сервіс Advego працює з текстовими завданнями, такими як написання рекламного тексту, складання відгуків, переклад, реферати і т.д. Це відмінна платформа для професійних журналістів, мам в декреті, маркетологів і тих, хто мріє змінити офісну роботу на віддалену.

Дізнайтеся все про фрілансі в спеціальних публікаціях нашого порталу. Прочитавши статтю «Хто такий фрілансер?”, Ви зможете переконати в своїй крутості навіть найконсервативнішу бабусю, а стаття «Біржі фріланса для новачків» допоможе зорієнтуватися в розмаїтті free-lance майданчиків.

Приклад заробітку. Давайте розберемо приклад наочно. Вартість 1 тисячі знаків складає в середньому 1-1,5 у.о. При тривалості робочого дня в 7-8 годин і написанні 20 тисяч символів, заробіток за день складе 30 у.о.

В середньому, на місяць копірайтер може заробляти до 700-800 у.о.

Є й більш «прибуткові» спеціалізації у фрілансі. Так, наприклад, професійні веб-майстри і дизайнери в середньому отримують до 1-1,5 тисячі у.е в місяць.

Ідея №3. Гра в покер

Цей спосіб заробітку цілком залежить від удачі і дозволяє заробити ціле багатство в один момент.

Так, середня ціна за участь в турнірі складає 10 у.о. Залежно від рейтингу і складності турніру, «вхідний квиток» може обійтися і в 100 у.о.

Виграш може скласти від 100 до 1000 у.о., але, зрозуміло, все залежить від досвіду гравця і удачі. Реальна прибуток можливо при великих ставках, на які йдуть вже тільки досвідчені гравці.

Найбільш популярними майданчиками, де грають в покер онлайн, є:

 1. Bet365 Poker.
 2. 888Poker.com.
 3. Titan Poker.

Ідея №4. Продаж товарів через Avito і на інших дошках оголошень

Торгівля в Мережі сьогодні набирає величезні обороти, і перепродаж товарів через дошки оголошень дійсно може принести швидкі гроші.

Зовсім не обов’язково продавати власний товар, вкладаючи в нього гроші. Багато людей, починаючи заробляти на Avito, помилково вважають, що можна продавати тільки старі непотрібні речі, такі як дитячі речі, коляски і т.д.

Насправді на це майданчику можна торгувати чим завгодно:

 • послугами,
 • нерухомістю,
 • одягом і взуттям,
 • іграшками,
 • книгами,
 • побутовою технікою,
 • косметикою і т.д.

Для того щоб почати отримувати швидкі гроші з Авито, необхідно пройти кілька кроків:

 1. Зареєструватися на майданчику.
 2. Вибрати товар або послугу.
 3. Скласти унікальна пропозиція.
 4. Прийняти дзвінок або лист, обробити його.
 5. Продати товар або послугу.
 6. Отримати гроші.

Щоб проект дійсно почав приносити гроші, тут важливо дотримуватися головного правила: не відправляти гроші до отримання товару від Продавця і не відправляти товар до отримання грошей від покупця.

Приклад заробітку. Ви знайшли оголошення Продавця про продаж курток за 1 тисячу гривень. Списувати з ним і домовляєтеся про те, що будете реалізовувати товар за певну комісію в 200 гривень.

У день можна продавати до 5 курток. Таким чином, чистий прибуток складе 1000 гривень і це при тому, що ви не ризикуєте власними капіталовкладеннями.

Ідея №5. Заробіток на блогінгу

Ті, хто створив популярний і розкручений мікроблог, не з чуток знають, що це відмінний спосіб отримувати хороший пасивний дохід.

Для того щоб творчість починало приносити гроші, необхідно створити цікавий і корисний мікроблог, щодня наповнюючи його хорошим якісним контентом. Сьогодні великою популярністю користуються акаунти, пов’язані з модою і стилем, декором, кулінарією і правильним харчуванням.

Найпростішим і прибутковим проектом буде продаж в майбутньому своєї сторінки. При цьому ви самостійно можете встановити ціну, в залежності від тематики аккаунта, його популярності.

Приклад заробітку. Аккаунт, на який підписано понад 2 тисяч фоловерів, на ринку сьогодні коштує близько 150-200 доларів. Відповідно, із збільшенням передплатником ціна буде тільки рости.

Другим варіантом заробітку є пряма реклама продуктів і товарів на своїй сторінці. Ціна за таку послугу буде теж прямо залежати від популярності мікроблога. Деякі популярні блогери з армією передплатників в 100-150 тисяч чоловік просять за розміщення одного рекламного поста на своїй сторінці близько 100-200 у.о.

Для того щоб знайти замовника, необхідно зареєструватися на сайті партнерських програм:

 1. Blogun.ru.
 2. Plibber.ru.
 3. SocialTools.ru.
 4. Qcomment.ru і т.д.

Ще одним варіантом заробітку для тих, хто веде свій власний блог в Мережі, є різні партнерські програми.

Досить розмістити на своїй сторінці посилання на сайт партнера і він буде оплачувати за кожен перехід. Або ж партнер, за домовленістю, оплачує комісію за кожну операцію, яка була здійснена через посилання, розміщену на вашому сайті.

Також діє і контекстна, банерна реклама, яку блогер розміщує у себе на сторінці. Як правило, тут діє вже фіксована оплата з боку партнера.

Якщо популярним блогерам не потрібно шукати партнерів, так як останні самостійно виходять на них з комерційними пропозиціями, то новачкам трохи складніше привернути увагу рекламодавців. Авторам блогів необхідно бути дуже обережними при розміщенні на своїх сторінках реклами, так як це може викликати роздратування і відтік абонентів.

Існують спеціальні ресурси, де можна розмістити заявку на участь в партнерській програмі і чекати відгуку з боку рекламодавця.

Перевагою участі в партнерських програмах є пасивний автоматичний дохід. Блогеру не потрібно підраховувати прибуток з кожної досконалої операції від переходу за посиланням. Гроші зараховуються автоматично.

Відсоток комісійних залежить від популярності продукту. Чим вище такий продукт, тим складніше просунути товар і тим менше буде переходів.

Хочете дізнатися, як заробити на партнерських програмах? Це можна зробити навіть без сайту. Прочитайте нашу статтю, і будете в курсі всіх способів знайти клієнтів для партнерів. До речі, партнерська мережа є і у AliExpress, про неї – в окремій статті.

Ідея №6. Продаж товарів через одностранічнікі

Варіант продажу китайських товарів через односторінкові сайти з кожним днем ​​набирає все більшої популярності. При мінімальних вкладеннях, без реєстрації бізнесу в якості ТОВ або ІП і без наявності складу можна продавати в день до декількох десятків товару.

Який товар користується популярністю і приносить прибуток? Затребуваний і популярний. Сьогодні в інтернеті можна зустріти сотні таких сайтів, де пропонує тільки один товар за спеціальною ціною з хронометражем дії акції.

Для реалізації такого проекту, необхідно пройти простих 6 кроків:

 1. Пошук товару і постачальника.
 2. Створення сайту.
 3. Просування одностранічнік через соціальні мережі.
 4. Прийом і підтвердження замовлення.
 5. Відправка продукції клієнту.
 6. Отримання прибутку.

Одним з ключових етапів у цьому ланцюжку є саме пошук популярного товару. Для того щоб швидко зорієнтуватися, чого хоче клієнт, досить скористатися відомою тізерній вітриною MarketGid. Зайшовши на неї, можна побачити, який товар зараз користується найбільшим попитом. Тут можна підглянути не тільки дизайн сайту, але і визначитися з ціною.

Далі – справа за малим. Знаходимо продавця, який пропонує за цей товар мінімальну ціну і закуповує продукцію. Паралельно створюємо сайт і запускаємо проект в соціальні мережі.

До речі, почитати докладно про Лендінзі можна у нас на сайті. Вивчимо риси ефективного Лендінзі і які онлайн-конструктори підійдуть для цього завдання.

При створенні сайту важливо звертати увагу на цільову аудиторію, під яку розробляється дизайн.

Існують спеціальні СРА-мережі, які дозволяють швидко взаємодіяти покупцям і продавцям. Для продавця вигідно віддати товар за мінімальною ціною. По-перше, йому не хочеться займатися рекламою і просуванням, а по-друге, за допомогою одностранічнік можна реалізовувати не 20 одиниць товару в день, а 200.

Найбільш популярними СРА-мережами, через які можна проаналізувати найбільш успішні оффер MonsterLeads.pro, M1-Shop.ru, stat.kma.biz. Після того, як ви визначилися з товаром, необхідно знайти надійного і вигідного постачальника.

Тут можна діяти в двох напрямках:

 1. Самостійно замовляти товар через китайські сайти (Aliexpress, Taobao, Banggood і ін).
 2. Купувати товар вже у постачальників в Україні.

У першому випадку вам не потрібно платити комісію за посередницькі послуги, але при цьому термін доставки партії товару складе в межах 10-20 днів. У другому випадку, прибуток буде менше, але і доставка займе не більше 3-5 днів.

Приклад заробітку. Ви вирішили створити одностранічнік під чоловічий годинник, копію відомого швейцарського бренду. Пропонуючи клієнту по акції товар за 1500 гривень, ви купуєте у продавця за 800 р. Чистий прибуток становить 700 гривень на кожній одиниці.

Успішно просуваючи сайт через соціальні мережі, в день можна спокійно продавати по 10-15 одиниць товарів. Таким чином, щоденна виручка становитиме в середньому 7-10 тисяч гривень.

Ідея №7. Виконуємо дрібні завдання онлайн

У Мережі сьогодні можна знайти безліч платформ, через які легко і просто продавати свої послуги. На відміну від фрілансу, тут ви чітко і швидко отримуєте фіксовану суму за надану послугу.

Чудовим прикладом таких майданчиків є сайт Kwork, де абсолютно будь-яка послуга коштує 500 гривень.

Кожен виконавець самостійно визначає для себе розмір наданої послуги за цю суму. Сьогодні ця площадка пропонує фахівцям самих різних галузей запропонувати свої «кворкі». Тут працюють дизайнери, юристи, бухгалтери, контент-менеджери, копірайтери та перекладачі.

Приклад заробітку. Перекладач створює «кворк» на переклад двох сторінок тексту. У день можна продати до 3-4 таких кворков, заробивши до 2 тисяч гривень.

При постійній зайнятості, заробіток за місяць в середньому може доходити до 50 тисяч гривень.

Ідея №8. Розкрутка акаунтів в соціальних мережах

Це новий напрямок набирає величезні обороти і приносить непоганий дохід тим, хто навчився якісно і швидко просувати сторінки в популярних мережах Інстаграм, Твіттер і т.д.

При цьому не потрібно створювати свій власний мікро блог і наповнювати його контентом. Завдання сео фахівця полягає саме в просуванні послуг.

Розкручуванням сторінок найкраще займатися через популярні майданчики, такі як VKTarget. Це популярний сервіс, який працює з такими мережами, як You-tube, ВК, Інстраграм, Твіттер, Однокласники і т.д.

Яким чином можна отримати швидкі гроші через цей сервіс?

Приклад заробітку. Користувачеві, зареєстрованому на VKTarget необхідно виконувати дрібні однотипні доручення, типу «лайкнути фотографію», «зробити репост записи», залишити відгук або вступити в групу.

За кожне завдання користувач отримує невеликі гроші, але за рахунок швидкості виконання таких завдань і їх кількості, в місяць можна заробляти до 15 тисяч гривень.

Наприклад, в середньому ціна за один «лайк» становить 0, 25 гривень. Натискаючи сердечко на фотографії в Інстаграм, за день можна виконати до 400 кліків, заробивши 100 гривень. Займе це не більше години.

Таким чином, заробіток за день складе 500-600 гривень. За місяць – до 15 тисяч гривень.

А як заробити в Інстаграм на рекламі або просуванні будь-якого товару, читайте в нашій статті.

Ідея №9. Поділитися своїм досвідом

Такий варіант заробітку буде цікавий тим, хто володіє знаннями і досвідом в певній сфері.

Припустимо, юрист може надавати консультаційні послуги онлайн з найрізноманітніших питань населенню та іншим фірмам, беручи за це погодинну плату.

Це ж стосується таких фахівців, як лікарі, бухгалтери, перекладачі, фахівці з діловодства і т.д.

Консалтинг та аутсорсинг сьогодні користується великою популярністю, особливо в великих містах. Безлічам фірм просто недоцільно утримувати в штаті на постійній основі економіста, кадровика або бухгалтера. Власникам невеликих компаній набагато простіше звернутися за разової послугою до фахівця онлайн і оплатити за проект.

Послуги консалтингу можуть бути надані в наступних галузях:

 • юриспруденція,
 • психологія,
 • логістика,
 • педагогіка,
 • маркетинг,
 • економіка,
 • логістика,
 • кадрове справу.

Одним з переваг такої роботи є мобільність, гнучкий графік і розвиток в професійній сфері. А ось до мінусів можна віднести необхідність пошуку клієнтів.

Ще одним популярним напрямками в цій сфері є розробка та продаж власного відео курсу, який дозволяє отримати прибуток зі свого досвіду і знань. При цьому курс може бути реалізований абсолютно в будь-якій області: красі, догляді, спортивне харчування, маркетингу, кулінарії, психології і т.д.

Головне завдання – це чітко визначити цільову аудиторію і просунути курс. Давайте підрахуємо, скільки можна заробити на таких курсах.

Приклад заробітку. Вартість 1 курсу може варіюватися від 10 – 30 у.о, залежно від популярності автора, його досвіді і специфіці знань.

Продаючи в день по 5 курсів, можна заробляти від 50 до 150 у.о.

Прибуток за місяць при хорошій розкрутці може скласти і 500 і 2000 у.о.

Для просування своїх робіт можна скористатися послугами професійних СЕО-менеджерів, які будуть розкручувати продукт в соціальних мережах. А можна самостійно розповідати про продукт друзям, фоловерів через Інстаграм, групи в Контакті, через односторінкові сайти.

Розсилку найкраще проводити через такі поштові служби, як SendPulse або JustClick. При цьому сам текс листа, що закликає до покупки продукту, повинен бути цікавим і мотивуючим.

Ідея №10. Проведення майстер класів

Цей спосіб дещо перегукується з попереднім, так як в його основі лежить надання спеціалізованих послуг, але тут основний акцент робиться на навчанні.

Варіант із заробітком через проведення майстер класів може бути реалізований в різних напрямках:

 • кулінарія,
 • маркетинг,
 • IT-технології,
 • психологія,
 • hand-made і т.д.

За певну плату і короткий термін, люди отримують можливість освоїти нові навички, вдосконалити свою майстерність, перейняти досвід експертів. При цьому перевага такого варіанту заробітку полягає в тому, що не вимагає великих капіталовкладень для реалізації проекту.

Для того щоб почати заробляти швидкі гроші, просто подумайте в чому ви сильні і яким досвідом можете поділитися з оточуючими людьми. А далі – справа за малим. Необхідно розробити програму курсу, продумати маркетинг, організацію і зняти приміщення для проведення.

Запорукою успіху є чітке визначення цільової аудиторії. Тільки в цьому випадку можна проводити якісні майстер класи та заробляти хороші гроші. Перевагою такого виду заробітку є накопичення досвіду в професійній сфері і можливість розширювати поле діяльно до розробки навчальних програм, написання книг, створення електронних ресурсів і т.д.

висновок

У цій статті ми розглянули лише 10 найпростіших і популярних способів отримання грошей, які не вимагають додаткових капіталовкладень. Визначаючи для себе варіант заробітку, важливо розуміти, за який термін, і на який прибуток ви плануєте вийти. А також, яку мету перед собою ставите: отримувати пасивний дохід або брати активну участь в проекті.

Сподобалася стаття? Збережіть, щоб не втратити!

РЕКОМЕНДУЄМО СТАТТІ ПО ТЕМІ

Як виграти в лотерею велику суму грошей: методики для великого виграшу

гроші

Що таке капіталізація внеску і як правильно довіряти гроші банку

гроші

Де взяти гроші терміново: 25 варіантів поповнити свій гаманець

гроші

Ваш відгук Натисніть, щоб скасувати відповідь.

Ссылка на основную публикацию